Jump to content
Dogomania

Kto startuje na zawodach??????????


PaYooK

Recommended Posts

czesc PaYook, milo cie widziec. Znam dobrze twoja stronke, bo piekne masz psiaki. My mamy zamiar w tym roku z Morfeuszem i Edkiem zadebiutowac na zawodach u Prochala (zloty but). Nie wiemy jeszcze w jakiej kategorii, tam to nigdy nie wiadomo jaka bedzie pogoda. czy brac sanie czy wozek (a dopiero jest fazie spawania). czy może wypluc pluca biegnąc z psiakami 7-)) . Z kolei velo odpada bo podobno za bardzo nie ma tam warunków na taka trase. Zapewne bedziemy ostatni, ale nic to, jakos przezyjemy. Bedziemy na pewno, bo w tym roku Jurek poprosil naszą łódzką Watahę o pomoc w organizacji zawodów i mamy zamiar szczesliwie spelnic jego prosbe. Zawsze przydadzą sie jakies rece po roboty i glowy do myslenia.

pozdrawiam

papaty

ewaka

Link to comment
Share on other sites

elo to znowu ja :) na początku sezonu prwdopodobnie beda zawody hehehe na których sie pojawie prawdopodobnie bo na pierwszych co robili w kwietniu poniewaz była miła atmosfera, super trasa (bardzo szybka :D :D ) no i nie pomine biegu na orientacje w godzinach nocnych hehehe kotakt do organizatora zawodów to: Jarosław Czułek e-mail: [email protected] lub Agnieszka Szulc [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ELO!!!

OTO E-MAIL KTÓRY DOSTAŁEM OD ORGANIZATORÓW MASZERIADY :

Tak dokładnie !!! To już fakt!!!! Zapraszamy gorąco na kolejną Maszeriadę zresztą Leśną z tym że już z numerem II !!! Kiedy? 15-17.11 a.d.2002 , gdzie? W Wilczynie, gdzieżby indziej:) My tzn - Dagmara i Jarek Czułkowie i Agnieszka Szulc. Mamy nadzieję że Maszeriada II będzie tylko lepsza od edycji I:)Jak wyjdzie - zobaczymy ale jeśli macie Państwo jakieś życzenia , marzenia, sugestie i inne propozycje dot. Maszeriady-postaramy się je spełnić lecz musimy się o nich dowiedzieć :)-najlepiej pod [email protected].Póki co planujemy narazie : wyścig po trasie podobnej do kwietniowej ( ale nie tej samej ) a z atrakcji dodatkowych-trochę niespodziewanek jak np InO, park linowy ( znacznie większy niż ostatnio...:) no i co dla maszerskiego ciała i ducha :)a co? bardzo niedługo (postaram się już w przyszłym tygodniu) wysłać pocztą zaproszenia i zgłoszenia (czyli też sporo bliższe informacje) narazie więc - przesyłam gorące pozdrowienia z gorącego Wrocławia

@G@

JA TAM SIE ZJAWIE ( MOZE SIE UDA POWTÓRZYĆ ZESZŁO ROCZNY SUKCES :D :D :D )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...