Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya93']Kurcze... 14 dni to taki max, zależy jak rana sie szybko zagoi, bo jak dobrze pojdzie to nawet po 10 dniach mozna ściągnąć.
Ale w przyszlą sobote, jak dobrze pójdzie i moi rodzice wybyją z domu na noc, to może Wy do mnie wpadniecie :D?[/QUOTE]

hmmmm... kusząca propozycja haha :D Zobaczymy jak to będzie... Dzięki za zaproszenie ;*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']


Kurcze... 14 dni to taki max, zależy jak rana sie szybko zagoi, bo jak dobrze pojdzie to nawet po 10 dniach mozna ściągnąć.
Ale w przyszlą sobote, jak dobrze pójdzie i moi rodzice wybyją z domu na noc, to może Wy do mnie wpadniecie :D?[/QUOTE]

oj :lol:
mmm propozycja bardzo kusząca :razz: nom pożyjemy zobaczymy :lol: thx :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korciaczki']Rozbrajająco wygląda w tym kubraczku : )) Zdrowka, Maju
[SIZE=1]Zapraszamy w wolnej chwili: [/SIZE][URL="http://www.mru-migawki.blog.onet.pl/"][SIZE=1]www.mru-migawki.blog.onet.pl[/SIZE][/URL][/QUOTE]
Dzięki :)
Blog świetny! :loveu:
[quote name='Cavy']Ale fajne wspólne zdjęcie :loveu: Podobają mi się Paulina Twoje włosy. :D

Zdrówka dla Maji. ;-)[/QUOTE]
A dzieki, dzięki :loveu:
Moje włosy nie są wcale takie fajnie :P Niedługo nic mi po nich nie zostanie bo cały czas farbuje :diabloti:

[quote name='gosiulaa']hmmmm... kusząca propozycja haha :D Zobaczymy jak to będzie... Dzięki za zaproszenie ;*[/QUOTE]

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']oj :lol:
mmm propozycja bardzo kusząca :razz: nom pożyjemy zobaczymy :lol: thx :buzi:[/QUOTE]

:buzi: tylko to jeszcze nic pewnego, bo mama mi nic nie mówła na ten temat, a wiem stąd bo "niechcący" podsłuchałam rozmowe mojej mamy z ciotka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']:buzi: tylko to jeszcze nic pewnego, bo mama mi nic nie mówła na ten temat, a wiem stąd bo "niechcący" podsłuchałam rozmowe mojej mamy z ciotka :diabloti:[/QUOTE]

No to tak... my się jeszcze nie nastawiamy, także spokojnie. Jak będziesz już coś wiedzieć tak na 90% to daj znać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']To może ja też tam sobie wpadnę, na nockę :cool: Ja to bym jakieś nowe fotki obejrzała, ale oczywiście Pani właścicielka jakże mej cudownej Majeczki się obija, no;)[/QUOTE]
A zapraszam :loveu: będziemy spać tugeder :diabloti:
Nie prawda! Ostatnio wstawiłam ponad 100 zdjęć więc mi tu nie grymaś :D
[quote name='psiulka']Nie tylko na nią Womb tak działa :diabloti:

Tak, też się dopominam o zdjęcia![/QUOTE]

Nie tylko? :D

Pff u siebie wstawiasz 2 zdjęcia i dopominasz sie u mnie?! Toż to niepoważne :D


W ogóle oby dwie powinnyście brać ze mnie przykład, a nie :P

Link to comment
Share on other sites

yyy 300zł za sterylke, wow, ja dalam w tamtym roku 180zl z ubrankiem i z zastrzykami za 10kg Ajlu:/ i to w warszawie
strasznie drogo... moja na dodatek byla 8h pod stala opieka w klinice i miala na miejscu krpolowke, wrocila do mnie juz troszke ogarnieta;)


co tam u Majeczki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']yyy 300zł za sterylke, wow, ja dalam w tamtym roku 180zl z ubrankiem i z zastrzykami za 10kg Ajlu:/ i to w warszawie
strasznie drogo... moja na dodatek byla 8h pod stala opieka w klinice i miala na miejscu krpolowke, wrocila do mnie juz troszke ogarnieta;)


co tam u Majeczki:loveu:[/QUOTE]
w jakiej klinice? :)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9rOh4U8fQI/AAAAAAAAFTI/yn1HhYtVtk8/s640/Obraz%20008.jpg[/URL] Ale bidulka.. Wymiziaj ode mnie :loveu:

Ja też niedługo będę sterylizowała Larkę i strasznie się denerwuję jak to będzie..aj. Wszystkie paznokcie poobgryzam ze strachu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Ganja']Witamy Was serdecznie w ciemną noc! :)[/QUOTE]
Hej :)
[quote name='*anusia&ajlu*']yyy 300zł za sterylke, wow, ja dalam w tamtym roku 180zl z ubrankiem i z zastrzykami za 10kg Ajlu:/ i to w warszawie
strasznie drogo... moja na dodatek byla 8h pod stala opieka w klinice i miala na miejscu krpolowke, wrocila do mnie juz troszke ogarnieta;)


co tam u Majeczki:loveu:[/QUOTE]
prosze Cie nie dołuj mnie... 180zl ?! ]
Az mnie zatkało... troche sobie przepłaciłam :lol:



[quote name='Cieplutkaa.'][URL="http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9rOh4U8fQI/AAAAAAAAFTI/yn1HhYtVtk8/s640/Obraz%20008.jpg"]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9rOh4U8fQI/AAAAAAAAFTI/yn1HhYtVtk8/s640/Obraz%20008.jpg[/URL] Ale bidulka.. Wymiziaj ode mnie :loveu:

Ja też niedługo będę sterylizowała Larkę i strasznie się denerwuję jak to będzie..aj. Wszystkie paznokcie poobgryzam ze strachu.[/QUOTE]
Dzięki :
Nie denerwuj sie, będzie wszystko dobrze. Ja tak panikowałam, że cała noc przed tym nie spałam, ale to odbiło sie na psie, bo Majka chyba to odczuła :lol:
Ogólnie to Majek tylko w pierwszy dzień była taka nie swoja, taka biedna była wtedy, miejsca sobie znaleźć nie mogła ani równowagi złapać, nie rozpoznawała nikogo, i nawet na pole sił nie miała żeby wyjść, ale na drugi dzień było okey :)
[quote name='Sweet']hej:*:*
Co tam u was??
Jak Majka??:D[/QUOTE]
Cześć Słitaski :buzi:

[quote name='gosiulaa']No właśnie... co u Mai?[/QUOTE]
[quote name='Infortune.']Pisz szybko jak tam Maja! :)[/QUOTE]


Hej Wam :loveu:
Maja czuje sie bardzo dobrze, już szaleje, skacze, normalnie sie bawi i psoci (3 razy rozgryzła swój kubraczek :D ) na tygodniu jedziemy szwy ściągnąć, a zaraz po tym trzeba będzie ją wykąpać i zrobić ogólnie porządek :)

Dziś mam wieczor wolny to porobie jej pare zdjęć, co byście o nas nie zapomnieli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...