Jump to content
Dogomania

Raper DMX- 90 dni więzienia-maltretowane i zmuszane do walk Pitt Bulle !!


JaMajka

Recommended Posts

Przed chwilą znalazłam artykuł na jednym z portali "plotkarskich"
Znany raper DMX zmuszał Pitty do walk, przetrzymywane w [B]masakrycznych[/B] warunkach.

A tutaj link do artykułu:
[URL]http://www.pudelek.pl/artykul/15203/dmx_skazany_za_znecanie_sie_nad_zwierzetami/[/URL]

Poczytajcie komentarze, przynajmniej tutaj sa jednoznaczne:angryy::mad: 90 dni więzienia za coś takiego to stanowczo za mało:angryy:!! A Wy jak myślicie ??
Ale z drugiej strony dobre to i tyle, bo wiekszości gwiazd uchodzi wszystko na sucho :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym takiego delikwenta, zamknęła w pomieszczeniu 2 x 2 metry, bez toalety wody wentylacji itp, i niech żyje w takim srodzie te 90 dni albo i więcej, podejrzewam że nawet jeść by mu się odechciało...i najlepiej jak by miał tam bez okna.... =[ Ja dla takich ludzi nie mam w ogóle politowania...
nie mówiąc już o tym ze pewnie psiaki się zmarnowały, bo te po walkach zazwyczaj usypiają... nic z zycia biedaki nie mają :( zielonej trawki, słońc,a zabawy, cale życie tylko agresja agresja i agresja... walka o przetrwanie kto silniejszy... ;/

brzydko mówią żygać mi się chce za samą myśl o takich ludziach... ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...