Jump to content
Dogomania

WALENTYNKOWA W BYDGOSZCZY


virtavalo

Recommended Posts

Bydgoszcz znam bardzo dobrze ale jak przeczytalam opis dojazdu Flaire to nie mam pojecia gdzie to jest. :( Spisalam sobie ten plan i pojade wedlug niego a pozniej napisze czy dotarlam. :D Chyaba ze bedzie czas na wystawie to wpadne pod rig AT zeby osobiscie powiedziec jak dotarlam. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zle sie wyrazilam-wiem gdzie co sie miesci i jak poswojemu tam dojechac same ulice malo mi mowia,znam tylko kilka.Bylam na Bydgoskiej wystawiem kilka razy ale zawsze latem i zupelnie nie skojarzylam ze to jest w tym samym miejscu.Poza tym mozna wjechac od dwoch stron do Bydgoszczy z Torunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Jeśli ktoś niedostał potwierdzenia to znaczy, że zgłoszenie nie zostało przyjęte niestety.[/quote]To nieprawda. Jak już pisałam, ja nie dostałam potwierdzenia na Bydgoszcz, ale gdy dzwoniłam, w biurze potwierdzili, że zgłoszenie przyjęte i numer startowy 648.

Cavalierka, nie chcę się Ciebie akurat czepiać, ale tak ogólnie, jak się nie wie, to lepiej się nie wypowiadać i nie wprowadzać paniki i zamieszania... :wink: Szczególnie tuż przed wystawą.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam stawke Akit :lol:

PSY KLASA MŁODZIEŻY
Czandor Porażynianka
KLASA POŚREDNIA
Fumiko Palis
KLASA OTWARTA
Akobo Roal
Akuma Akairo
Asztar Imaginacja
Boshino Omono Gawa
Sujiwara Rilaf
KLASA CHAMPIONÓW
Bos Kumade
Gaibun Żelazny Jar
Rangoku de la vallee des dragons cacres
SUKI KLASA MŁODZIEŻY
Bu Yamamoto
Enisa Porażynianka
KLASA POŚREDNIA
Batumi Zielony Jawor z Lipinek
Bejshi Roal
Bella Zielony Jawor z Lipinek
KLASA OTWARTA
Aisha Połkrza
Ariet Biba z Krasnej dedinky
Bunka Yamamoto
Danshin Royal
Gengo Zelazny Jar
Yukarihme Tajgetta

POWODZONKA WSZYSTKIM JUTRO ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tylko jedno pytanko, a mianowicie nie przyjęli mnie na Jh :( , ale czy jeśli jeden MP, który był zgłoszony, a nie zjawił się na wystawie i w takim razie nie weźmie udziału w JH to czy mogłabym wejść na jego miejsce? :hmmmm:

Pozdrawiam Cavalierka :D

P.S. Wiem, że troche przesadzam :) , ale tyle starań włożyłam w udział w tej wystawie, a tu nagle, że zgłoszenie nie przyjęte, a szczególnie, że pieska na JH mam załatwionego :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...