Jump to content
Dogomania

Najlepsza klatka


M&T

Recommended Posts

[quote name='*Monia*']
Czy taka:
[url]http://www.petdreams.pl/KLATKA_TRANSPORTER_DLA_PSA_842_XXL_91x64x64-133.html[/url]

[url]http://www.petdreams.pl/image_func.php?img=gfx/8bf0386b2972f81bf47aef95f0112075.jpg&maxwidth=356[/url]


Która lepsza by była?[/QUOTE]

My mamy identyczną, też niebieską, kupiłam ponad trzy lata temu, materiał się ani nie rozciągnął, ani nie zapadł (na wierzchu klatki lubił spać 5 kilowy kot), ma całkiem solidny stelaż który się nie powyginał, jest całkiem ok ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarna_Owieczka']My mamy identyczną, też niebieską, kupiłam ponad trzy lata temu, materiał się ani nie rozciągnął, ani nie zapadł (na wierzchu klatki lubił spać 5 kilowy kot), ma całkiem solidny stelaż który się nie powyginał, jest całkiem ok ;)[/QUOTE]

a wiesz ile mniej-więcej waży? i jaki to rozmiar?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']a wiesz ile mniej-więcej waży? i jaki to rozmiar?[/QUOTE]

Próbowałam przed chwilą ważyć i wyszło ok. 3,5 - 3,8 kg (na domowej wadze się trochę wahało, ale na pewno do 4 kg), jak się ją złoży to całkiem wygodnie się nosi i nie jest jakaś wybitnie ciężka, nasza ma wymiary 70 dł. x 50 szer. x 50 wys. cm, tyle, że do naszej nie ma żadnego pokrowca, uchwyty są w klatce (dwa dłuższe paski na wierzchu to przenoszenia gdy jest rozłożona i uchwyt na dole u boku do przenoszenia gdy jest złożona), nawet szybko się ja składa jak umie się to sprawnie zrobić (odłącza się od siebie dwie rurki w stelażu i trzeba jedynie materiał dobrze poskładać).

Jak ktoś jest zainteresowany to swoją mam na sprzedaż :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']Próbowałam przed chwilą ważyć i wyszło ok. 3,5 - 3,8 kg (na domowej wadze się trochę wahało, ale na pewno do 4 kg), jak się ją złoży to całkiem wygodnie się nosi i nie jest jakaś wybitnie ciężka, nasza ma wymiary 70 dł. x 50 szer. x 50 wys. cm, tyle, że do naszej nie ma żadnego pokrowca, uchwyty są w klatce (dwa dłuższe paski na wierzchu to przenoszenia gdy jest rozłożona i uchwyt na dole u boku do przenoszenia gdy jest złożona), nawet szybko się ja składa jak umie się to sprawnie zrobić (odłącza się od siebie dwie rurki w stelażu i trzeba jedynie materiał dobrze poskładać).

Jak ktoś jest zainteresowany to swoją mam na sprzedaż :lol:[/QUOTE]

to się chyba będę musiała nad taką zastanowić bo moja już się rozwala powoli :roll:

niestety jak dla mnie za duża :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Też coraz bardziej zdecydowanie przymierzam się do zakupu klatki materiałowej, mam na uwadze tą: [URL]http://allegro.pl/klatka-transporter-dla-psa-xxxl102x70x70-importer-i1919399333.html[/URL]
Możecie powiedzieć co jest na spodzie? I tak planuję dać na to drybed'a, ale wolałabym wiedzieć, a w opisie nie zauważyłam.

Do tej pory używałam metalowej, super się spisywała i jestem spokojna, jak psica w niej, ale jedyna jej wada (i jednocześnie zaleta - zależy jak spojrzeć ;)), że jest ciężka jak choinka i jak już stoi, to super, ale dotaszczyć to dziadostwo bywa trudno.
Mam dość obrywania się, a w zasadzie i tak suni nie zostawiam bez kontroli, więc pomysł klatki materiałowej wydaje się być trafiony.
Przed podjęciem ostatecznej decyzji jeszcze trochę się zastanowię, jednak w zasadzie jestem zdecydowana właśnie na tą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyo']Też coraz bardziej zdecydowanie przymierzam się do zakupu klatki materiałowej, mam na uwadze tą: [URL]http://allegro.pl/klatka-transporter-dla-psa-xxxl102x70x70-importer-i1919399333.html[/URL]
Możecie powiedzieć co jest na spodzie? I tak planuję dać na to drybed'a, ale wolałabym wiedzieć, a w opisie nie zauważyłam.

Do tej pory używałam metalowej, super się spisywała i jestem spokojna, jak psica w niej, ale jedyna jej wada (i jednocześnie zaleta - zależy jak spojrzeć ;)), że jest ciężka jak choinka i jak już stoi, to super, ale dotaszczyć to dziadostwo bywa trudno.
Mam dość obrywania się, a w zasadzie i tak suni nie zostawiam bez kontroli, więc pomysł klatki materiałowej wydaje się być trafiony.
Przed podjęciem ostatecznej decyzji jeszcze trochę się zastanowię, jednak w zasadzie jestem zdecydowana właśnie na tą.[/QUOTE]
Na spodzie jest taki sam materiał z którego zrobiona reszta ;). Klatki używamy od sierpnia jako azylu dla strachliwca, jako jadalni większych kości, jako miejsca na wyciszenie młodej podczas napadów złości i jako półki na moje torebki/plecaki/ciuchy - we wszystkich przypadkach super się spisuje :). Obok stoi plastikowa i jest zdecydowanie mniej używana, chyba za ciasna, szczególnie jak się dwie sucze próbują wcisnąć :p

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...