Jump to content
Dogomania

Morus, 4 m-czny dzieciak - szuka szansy na przeżycie. Ogrom nieszczęścia. ma dom


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Morusek na wyjeździe :loveu:

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9615/dsc3339.jpg[/IMG]

Szczerze,to strasznie się gryzę czy go oddawać..:( To jest świetny psiak, jakoś tak mi b."podpasował", uwielbiają się z Pepkiem, extra się z nim podróżuje (a ja ciągle w rozjazdach,więc to b.istotna cecha psiaka) Kurcze,siedzę i "gryzę" się w środku...
Zobaczymy co przyniesie niedziela...ech...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']Morusek na wyjeździe :loveu:

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9615/dsc3339.jpg[/IMG]

Szczerze,to strasznie się gryzę czy go oddawać..:( To jest świetny psiak, jakoś tak mi b."podpasował", uwielbiają się z Pepkiem, extra się z nim podróżuje (a ja ciągle w rozjazdach,więc to b.istotna cecha psiaka) Kurcze,siedzę i "gryzę" się w środku...
Zobaczymy co przyniesie niedziela...ech...[/quote]

rewelacyjny jest!
slicznosci, te zawieszone uszki:loveu:

jesli to tylko drugi w domu...hmmm tez mialabym dylemat, ale pewnie, po tym co przezywam obserwujac towarzystwo w domu wiedzialbym, co zrobic

dobry kompan jest nie tylko mile widziany lecz wręcz wskazany

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Pati, wiedziałyśmy - jaki super skarb Ci powierzamy. Bo Morus, to Morus - pies nad psy.
POtwierdzasz to co czułam.
Odzył teraz u Ciebie, bardzo się ciesze i mogę tylko podziękować, że tak się nim zajęłaś, że z tego zastraszonego pieska, którego wyjmowałam z garażu - przytulałam i patrzyłam w smutne oczyska - teraz taka radość bije.
A że myślisz, to hmmm - myśl!!!
Na allegro 3 gapiów.
W innych portalach - także sporo oglądalności ma pies. Aż się dziwię że nie walą się telefony. A powinny.

Link to comment
Share on other sites

Nie dzwonić!! ;)

Mały wylądował dziś w nowym domku. Jeśli wszystko będzie ok-czyli nowej Pańci nie będą przeszkadzać lęki Morusa i ja nie wymięknę (a jestem na skraju.. :-( ),to w środę podpisujemy umowę adopcyjną.
Domek jest obok parku Moczydło i lasku na Kole,więc tereny spacerowe wyśmienite. Dodatkowo psiak nie będzie zostawał sam w domu,co baaardzo mnie cieszy. Nowa Pańcia b.sympatyczna, ma 12-letnią córkę, która wypatrzyła Morusa na allegro. Dwa tygodnie temu pożegnali swojego poprzedniego psiaka,który przeżył u nich 17 lat.


ps.Strasznie pusto bez Moruska.. :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...