Jump to content
Dogomania

Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)


Darianna

Recommended Posts

Prosiłam Olę o wystawienie, z kilku powodów:
-Jak wystawiałam go ostatnio, to z Gralem przegrał, a znów miał go w klasie...
-Tam był na widowni trzon mojej rodziny, pierwszy raz... Bałam się, że mnie trema zje doszczętnie i dam ciała na ringu.
-No i Ola jest w handlingu rewelacyjna :D

Tebusa, w Poznaniu będę z oba rudymi, poznasz się hurtowo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daria prześlij mi na pw swój numer telefonu- jak będę w Poznaniu to Cynamon urządzi sobie polowanie na swetry :eviltong:


Kurde ja ostatnio jakoś czuję się wystawową łamagą... myśl o światówce przeraża... 22 psy w klasie młodzieży (a potem 2 dni później jeszcze mamy specjalistyczną gdzie w klasie będzie 27 psów...) :roll:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje Daria!!!!! Macie rozpoczęty Mł.Ch. ...i to w jakim stylu!
Branduś jest obłędny :loveu: Jeszcze 8 mies. temu to było dziecko specjalnej troski, a teraz - żywioł.

I nawet dostałaś gratulacje od 'sama wiesz kogo' :P, (co tam, że mu się psy pieprzły :P)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Powiem szczerze, że czytam, czytam i mi się miło zrobiło:eviltong:.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Miałam ogromnego stresa przed wyjściem na ring, bo byłam ciekawa jak Brando bedzie się zachowywać... a tu... byłam w bardzo pozytywnym szoku :evil_lol:. Chłopak super współpracował. Aż miło się biegało ;).[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Jeśli mi go dasz to z wielką przyjemnością go pokaże :p.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko na swoim miejscu - ja w pracy, chłopaki w domu :D

Presto stanowczo odmówił wyjazdu od Moniki, widząc otwarte drzwi od samochodu położył się na plecach na podjeździe odmawiając współpracy ;) Trzeba było na rączki :D

Za to powitanie z Brando było huczne i już się chyba Presto z powrotem do mnie pogodził ;) Tłuką się chłopaki po staremu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']A wiecie, co Wam powiem? Mój Mąż już jest bardziej zaseterowany niż ja ;)

Wczoraj mi oznajmił: "Wiesz co, jak będziemy mieć kiedyś dom z ogrodem, to weźmiemy trzeciego setera - tego czarnego z podpalaniem"

I kto zaprzeczy, że ja nie jestem toksyczna? ;)[/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]No to życzę wam spełnienia tych planów, marzeń ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Lubie patrzeć na fotki psów w ruchy, Brandulec ślicznie się prezentował na tej wystawie
[url]http://images50.fotosik.pl/206/8d3fcd75b37774femed.jpg[/url]

[quote name='Darianna']A wiecie, co Wam powiem? Mój Mąż już jest bardziej zaseterowany niż ja ;)

Wczoraj mi oznajmił: "Wiesz co, jak będziemy mieć kiedyś dom z ogrodem, to weźmiemy trzeciego setera - tego czarnego z podpalaniem"

I kto zaprzeczy, że ja nie jestem toksyczna? ;)[/quote]
Ech, a ja mojego przez kilka lat musiałam przygotowywać, że w ogóle będzie pies w domu :shake:, a teraz robię podchody na drugiego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...