Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']Wpadlam jesio z linkiem moze tez podpiszecie..
[URL="http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/"][B][SIZE=4][COLOR=#4444ff]http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/[/COLOR][/SIZE][/B][/URL][/QUOTE]
Już daaaawno podpisane ;)
[URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/138.jpg[/URL] Super ! :loveu:
A Ty jaka laska :cool3:
Hej Daria :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Cześć Daria :) kiedys ta petycje wklejałam na dogo i mam na nk :) juz dawno sie pod nią podpisałam ;)

jak byliście w górach, to dziewczyny z Wami? :)[/QUOTE]
Kasia w gorach to ja bylam caly czas:lol: tyle ze chodzi Ci pewnie o wycieczke na wyzszy szczyt..nie dziewczyny zostaly w domu..nie zabieram ich na dluzsze wedrowki..
w ten dzien byl upal a mnie by bylo niezbyt wygodnie wedrowac z 3 psami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Kasia w gorach to ja bylam caly czas:lol: tyle ze chodzi Ci pewnie o wycieczke na wyzszy szczyt..nie dziewczyny zostaly w domu..nie zabieram ich na dluzsze wedrowki..
w ten dzien byl upal a mnie by bylo niezbyt wygodnie wedrowac z 3 psami;)[/QUOTE]

No tak :) zastanawiałam się gdzie dziwczyny trzy :p

Cześć :)

Link to comment
Share on other sites

Cze wieczorne:p
wpadlam jeno na moment bo faktycznie dogo przymula..
teraz to Cie widze Jola :cool3:
apropo koszulki widzialam ostatnio w "Zyciu na goraco" aktorke Magdalene Rozczke jak miala taka sama bluzke:cool3::cool1:
dzis sprzatalam z M w piwnicy co sie nawynosilam na hasiok nie macie pojecia:roll: ile gratow bylo..:roll: i tam jeszcze nie jest idealnie jutro powtorka..:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Dzien dobry wrzesniowe i znowu deszczowe..buu
dziewczyny wspolczuje Wam ze znow sie zaczela szkola buuu
i znow sie zacznie nauka i dzienne wstawanie..ehh
zjadlam sniadanie i czuje sie blee chyba przesadzilam z iloscia..:roll:
wpadne pozniej pa..[/QUOTE]
Cześć Daria :)
Niestety już dziś szkoła :placz:

Link to comment
Share on other sites

Cze ponowne..:)
dzis nawet nie zdazylam zejsc do tej piwnicy gdyz jezdzilismy z M po Ikea, Auchan,Mcdonald...a teraz mnie leb boli z tej jazdy..zawsze tak mam jak za duzo sie przemieszczam:roll:..i czuje na sobie zapach choinki samochodowej wanilia:cool1:..a ile ja rzeczy nakupilam z Ikea za smieszne male pieniadze :cool1: i nawet firane se fundlam az za 15 zeta hehe mam nadzieje ze sie bedzie fajnie robic bo juz wiem jak sobie ją upne w oknie..
taa Jola hasiok to smietnik :)... Dagos wie bo mieszka w Katowicach heh
ano trza wstowac, jo jutro o 7 rano buu tylko psy beda zadowolone z tej sytuacji bo beda wczas na dworze..;)
Paulina, zaczela szkole i juz jedzie na zieloną ? u nas dzieci jada ok maja-czerwiec..
Ula nawet wstala ale na jak dlugo starczy jej tego zapalu hehe nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...