Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wieczornie:)
wpadlam na chwile bo tutaj dostac sie do neta jest ciezko,najpierw bylam w robocie potem kolezanki nawiedzily pokoj mojej corki a tam stoi komputer:roll: potem troche ogarnelam chate i wpadlam napisac kilka slow ze dzis fotek nie bedzie, obiad hmm na szybko pierogi zrobilam, dzieki za odwiedzinki Chrupcia:)
i co tam jeszcze mialam napisac..aa jutro wieczorem mam malego szkraba na nocke wiec wesolo bede miec;) a moja Liv to szalu dostanie jak on bedzie spal ze mną w lozku..ciekawa noc sie zapowiada..;)
do jutra:)

Link to comment
Share on other sites

Ale Liv z zazdrości że mały śpi w łóżku czy nie lubi maluchów :D
Bo moja Gabi to dzieci raczej szerokim łukiem omija a jak za blisko są jej skarbów czyli budki z zabawkami to potrafi pokazać małym delikwentom ciągnąć za nogawkę gdzie jest wyjście :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Ale Liv z zazdrości że mały śpi w łóżku czy nie lubi maluchów :D
Bo moja Gabi to dzieci raczej szerokim łukiem omija a jak za blisko są jej skarbów czyli budki z zabawkami to potrafi pokazać małym delikwentom ciągnąć za nogawkę gdzie jest wyjście :D[/QUOTE]
Ile ja bym dała, żeby Gracja była bardziej zadziorna... Żeby tak potrafiła kłapnąć zębami jak ktoś obcy ją głaszcze bez pytania, albo niechby chociaż nos zmarszczyła :evil_lol: Bo ona ogólnie nie lubi się z obcymi spoufalać, a dzieci to już w ogóle omija, ale ludzie olewają to co "mówi" i i tak się z łapami pchają :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Ale Liv z zazdrości że mały śpi w łóżku czy nie lubi maluchów :D
Bo moja Gabi to dzieci raczej szerokim łukiem omija a jak za blisko są jej skarbów czyli budki z zabawkami to potrafi pokazać małym delikwentom ciągnąć za nogawkę gdzie jest wyjście :D[/QUOTE]
Ona jest bardzo zazdrosna o mnie..a dzieci lubi tylko wtedy kiedy jej rzucają zabawki do aportowania bez ktorego ona zyc nie umie..;)

[quote name='Yoko2009']Cześć czekamy na fotki i zapraszamy tymczasem do nas[/QUOTE]
Chwile poczekacie na fotencje..zaraz zajrze do Was..

[quote name='*kleo*']Ile ja bym dała, żeby Gracja była bardziej zadziorna... Żeby tak potrafiła kłapnąć zębami jak ktoś obcy ją głaszcze bez pytania, albo niechby chociaż nos zmarszczyła :evil_lol: Bo ona ogólnie nie lubi się z obcymi spoufalać, a dzieci to już w ogóle omija, ale ludzie olewają to co "mówi" i i tak się z łapami pchają :roll:[/QUOTE]
Kleo ja tam wole lagodnego baranka takim jak jest Pipi, bo Liv to diabel potrafi klapnac zębiskami..:roll: ona sie nawt nie da poglaskac..z nikim sie nie chce kolegowac z ludzmi czy z psami..

[quote name='jot11']Cześć Daria :multi: A ten mały szkrab to o dziecko chodzi tak? Ja tam taka wredota jestem,że wolę zwierzęta niż dzieci :cool3:[/QUOTE]
Tak to dzieciak mojej kuzynki juz go kiedys mialam jak byl mniejszy na nocce..co sie ruszal w kojcu to Liv zaczynala warczec..wiec dzis mam znow noc nieprzespaną..Pipi przed nim tez mykala jak on raczkowal za nią a Somie to bylo lotto..;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wlascicielke galerii i jej pieski oraz wszystkich tu obecnych. Forum czytam od kilku miesiecy ale dopiero dzisiaj sie zalogowalam. Bardzo fajne macie te galerie. Mam jednak problem i przepraszam, ze zwracam sie z tym, bo wiem i widzialam dziesiatki razy na forum ten temat. Jednak jak cos potrzeba to jak kamien w wode... Szukam juz od dwoch godz i nie wiem jak wstawia sie zdjecia, gdybyscie mogly mi pomoc to bede wdzieczna. Pozdrawiam Agnieszka i Dakar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']Cześć Daria :multi: A ten mały szkrab to o dziecko chodzi tak? Ja tam taka wredota jestem,że wolę zwierzęta niż dzieci :cool3:[/QUOTE]

Aż musiałam się zalogować jak to przeczytałam ;)
Znowu myślimy podobnie bo ja zawsze mówiłam, że zdecydowanie wolę psy od dzieci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']Aż musiałam się zalogować jak to przeczytałam ;)
Znowu myślimy podobnie bo ja zawsze mówiłam, że zdecydowanie wolę psy od dzieci :evil_lol:[/QUOTE]


Teraz ja musiałam się zalogowac jak to przeczytałam ;)
Miałam Marzka nadzieję,że będziesz myślała tak jak ja :evil_lol: Kolejny raz się zgadzamy :lol:

Daria będziesz dzisiaj??? :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Dakar']Witam wlascicielke galerii i jej pieski oraz wszystkich tu obecnych. Forum czytam od kilku miesiecy ale dopiero dzisiaj sie zalogowalam. Bardzo fajne macie te galerie. Mam jednak problem i przepraszam, ze zwracam sie z tym, bo wiem i widzialam dziesiatki razy na forum ten temat. Jednak jak cos potrzeba to jak kamien w wode... Szukam juz od dwoch godz i nie wiem jak wstawia sie zdjecia, gdybyscie mogly mi pomoc to bede wdzieczna. Pozdrawiam Agnieszka i Dakar.[/QUOTE]

Witamy :)
Moze zaloz galerie swojemu pieskowi :loveu: napisz tam cos na jego temat i wstaw zdjecie, tu instrukcja: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176667-zdjecia[/url] ;)

Sorry Daria ze tak u Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Heh no właśnie ja mam nadzieję że następny mój York na którego imię już czeka od ponad roku nie będzie jak Gabcia bo ona już czasami przegina z tą swoją wrednością ale i tak nie do opisania miny ludzi i gadanie jak zawsze na spacerze lecą z łapami do Gabinki a nie do staffików i ja na to że ja proponowałabym jej nie głaskać bo może ciapnąć albo chociaż zęby pokazać jak jej się nie spodoba i potem muszę godzinę słuchać że to staffiki ją agresji nauczyły jasne jasne hahaha
Chociaż jeśli chodzi o dzieciarnię mam spokój bo raczej zwiewa od nich.

[B]I ja tez muszę podpisać się pod pewnym stwierdzeniem o sto kroć wolę psiaki niż dzieciaki :D :D :D[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nati28 mam ochote na galerie ale jeszcze poczekam, tak krotko jestem na forum...

Jesli chodzi o dzieci sama mam dwie corki, ktore kocham nad zycie i w ogole lubie dzieci...ale dopiero jak pojawil sie w moim domu Dakar przekonalam sie jak bardzo mozna pokochac te cudowne stworzonka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Dakar']Nati28 mam ochote na galerie ale jeszcze poczekam, tak krotko jestem na forum...

Jesli chodzi o dzieci sama mam dwie corki, ktore kocham nad zycie i w ogole lubie dzieci...ale dopiero jak pojawil sie w moim domu Dakar przekonalam sie jak bardzo mozna pokochac te cudowne stworzonka...[/QUOTE]


Aga zakładaj galerię.Ja w ogóle nie byłam na forum tylko od razu założyłam galerię :multi:
Też mam córkę i ona jest NAJWAŻNIEJSZA ,ale jedna wystarczy :evil_lol: A pieseczki są kochane i cudowne :lol::loveu:

Daria,kiedy znowu wpadniesz? Wciąż się mijamy :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...