Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

[quote name='Pegaza']Witam..
juz znam przyczyne dzis pojechalismy do kliniki..bo do piatku juz by jej nie bylo..wpadlam po robocie do domu i jedno spojrzenie na Some..nie ma na co czekac bylo coraz gorzej..
brzuch na usg byl oki..znaleziono maly guzek na sledzionie ale ten guzek nie moze powodowac takich dolgliwosci...wiec szukamy dalej przyczyny..i wet znalazl na sercu zmiany nowotworowe..i plyn ktory sie tam zbieral..po zrobieniu na szybko morfologii bylo wiadomo co to za plyn..wet podjal decyzje sciagniecia jej tej krwi, zabieg byl ryzkowny mogla sie udusic ale na szczescie sie udalo..tzn zobaczymy jak sie Soma pozbiera teraz dostala 5 zastrzykow jutro kolejne..wiem ze nie ma dla niej ratunku ale bedzie mi latwiej podjac decyzje uspania jej..bo na ile sie da to jej pomoge ale ten czas nie bedzie laskawy:( zobaczymy Soma to ciezki zawodnik ona sie nie da, mam nadzieje tak szybko...
ciezkie chwile przezylismy tam z M..:(
Soma narazie spi spokojnie nawet troche sama zjadla karmy..ciesze sie ze moglam jej pomoc..i tutaj chce podziekowac rowniez kolezance dogomaniackiej ANI ktora pomagala doktorowi w tym zabiegu i oddala mi psa zywego..Aniu bardzo Ci dziekuje..jestes wielka:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Pegaza']Dzieki dziewczyny:)
jutro postaram sie wiecej napisac wczoraj to wogole w szoku bylam..pies w stanie agonalnym..potem nastepny szok diagnoza..i to ze wyszla z tego..bidula..:(
ale wydaje mi sie ze jest lepiej a jutro mam wolne wiec bede mogla ją caly dzien obserwowac;)[/QUOTE]

kochana.....słow mi brakuje.....
zaciskam ksiuki za was,za nią,za lekarza....ściskam mocno was

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cze dziewczyny wpadlam tak teraz na moment bo musze ogarnac mieszkanie o matko a ile sie tego nazbieralo..moge nawet wyliczyc..lazienka pokoje pranie..;) wiec troche czasu mi to zajmie ale obiecuje ze potem wpadne z fotkami z zoo oraz psow..;) a wiec..
dzien mi sie zaczal fatalnie gdyz mialam w planie jechac do apteki gdyz cos mnie bierze..chorobsko musze sie do niedzieli wyleczyc..:roll: a tu auto odmowila mi jazdy niech to szlag..!!!
i oczywiscie mojego M w domu nie bylo no to co mialam zrobic spowrotem do domu..na bank ze mi akumulator padl..gdyz ostatnio (moja wina) uparlam sie by miec radio ale z tym radiem to bylo tak oj M podlaczyl mi to tak ze rano nie umialam poszukac zadnej stacji oprocz Antyradia ktorego nie lubie sluchac... poprostu rano po przekreceniu stacyjki radio sie zalaczalo...wiec mowie M podlacz mi to tak zeby te radia moje ulubione byly zakodowane no i zrobil ze radio wlasciwie caly czas bylo podswietlone ale jak je zalaczalam to moje ulubione stacje byly no i sie doigralam ze sie w ten sposob wyladowal akumulator ktory tez musze nowy kupic..bo ten jest stary..wlasciwie niepotrzebnie sie rozpisalam o tym radiu hehe ale musze w ten sposob gniew wyrzucic ;) a i tak nie wiem czy cos z tego zrozumialyscie..:evil_lol:
Soma wydaje mi sie ze sie ma duzo lepiej..tzn rano steka przy schodzeniu z schodow ale juz wchodzac na nie tak sie nie meczy po schodach..i widze jej wzrok taki bardziej promienny czyli psa ktory juz tak nie cierpi..spi sobie spokojnie apetyt tez ma wiec chyba idzie ku lepszemu..:)przynajmniej na jakis czas..
aa jeszcze bym Wam zapomniala napisac ze kupilismy sobie z M zegar taki stary przedwojenny zawsze chorowalismy na takie co by miec taki zegar z historią, szkoda bo moja babcia tez taki miala ale dala swojej corce a mojej ciotce niby zostal w rodzinie;) zaczelismy z M szukac na allegro i wygralismy aukcje..i wczoraj zegar przyszedl..i tu sie zaczela "polka" z zegarem heh bo czekalismy na gong a tu gongu nie ma:roll: no to moj M zaczal przy nim majstrowac taa zegarmistrz z niego taki ze gong mam ale na polowkach wybija pelne godziny a na calej tylko jeden gong heheh wiec pewnie znow bedzie przy nim dzis krecil a w koncu bedzie tak ze zegar pojdzie do zegarmistrza by go poustawial bo moj M go jeszcze zepsuje;) no i to narazie tyle ja pedze do sprzatania..a potem tutaj wpadne do Was..:) nie wiem czy chcecie czytac te moje wypociny..hehe bo troche tutaj tego nagryzmolilam;) aa potem Wam napisze jak bylo w tej klinice o ile chcecie ;)
aaa jeszcze mi sie przypomnialo pytalyscie o ten zoo to jest doslownie moze 3 minuty autem odemnie..a pieszko moze 10 minut no 15 ale to juz spacerkiem..jest to na terenie parku..facet sobie takie prywatne swoje zoo sprawil z roku na rok przybywa mu zwierzat i poszerza swoj teren..:)

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze zapomnialam napisac ze Wam dziekuje za wsparcie:loveu:
Soma ma rowniez duzo sasiadow wokol ktorzy nam "kibicuja" w tej chorobie zeby jej sie polepszylo..
nawet nie wiedzialam ze mam takich sasiadow, ktorzy razem ze mna przezywaja to doslownie placzac na nią i nademna.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Daria :)
ja przeczytałam jak to nazwałaś Twoje "wypociny" z miłą chęcią :p
Dobrze że Somka ma się już lepiej :multi: i fajnie że masz takich sąsiadów :)
przyjdę później na fotki dziewczyn i tego zoo :) ja kiedyś też byłam w podobnym, ale to odemnie dość daleko.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ula teraz jestem madra i kopiuje tekst a potem go wklejam;)
dam foty z zoo a psiaki dopiero jutro..
powtorna wizyta narazie jest dobrze..dzis miala badane serducho przez kardiologa..i badanie usg serducha..od jutra az do poniedzialku kolezanka Ania bedzie jej zastrzyki podawac bo mieszka niedaleko nas wiec nie musze jezdzic do klinki....a w wtorek kontrola..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/188.jpg[/IMG]

[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/189-1.jpg[/IMG]
dziki..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/194.jpg[/IMG]

[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/201.jpg[/IMG]
i taki misz masz..;)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/196.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cześć Daria :p
Dobrze, że z Somą lepiej :) Oby wystarczyło jej sił na dłuzej.

[URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/188.jpg[/URL] jaki fajny kucynek :p Ja ostatnio miałam okazję po długim czasie odwiedzić stajnię, fajnie było znów znaleźć się wśród koni :p Nie zamieniłabym moich psiaków na nic, ale trochę jednak za tym tęsknię ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej Daria, jakie tam wypociny, to nie wypociny - pisz, pisz ja z chęcią poczytam :)
Ja to bez radia się nie obejdę, zawsze jak gdzieś jedziemy to włączam co pierwsze radio i ustawiam na ulubioną stację:cool3:
Ciesze się że z Somą już lepiej, wyjdzie z tego. Trzymam kciuki cały czas. Informuj nas co i jak :p

Link to comment
Share on other sites

Cze dziewczyny..
wpadlam tylko na moment..
nie wiem ale chyba znow jest pogorszenie.. nie chce znow jesc od dzis..i na dworze idzie w tempie slimaczym..a widac juz bylo poprawe..:(
i wogole jak wracam to" trzymie sie mnie jak dziecko za spodnice"..nawet musialam jej koc rozlozyc w pokoju gdzie siedze..jutro mamy kontrole u weta..
wpadne jutro napisac jak bedziemy juz po...trzymcie kciuki!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Cze dziewczyny..
wpadlam tylko na moment..
nie wiem ale chyba znow jest pogorszenie.. nie chce znow jesc od dzis..i na dworze idzie w tempie slimaczym..a widac juz bylo poprawe..:(
i wogole jak wracam to" trzymie sie mnie jak dziecko za spodnice"..nawet musialam jej koc rozlozyc w pokoju gdzie siedze..jutro mamy kontrole u weta..
wpadne jutro napisac jak bedziemy juz po...trzymcie kciuki!![/QUOTE]


nie!!!!
ty powiedz jej,żeby była silna,bo tu duże grono ciotek trzyma za nia kciuki...wierzymy w nią!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...