Jump to content
Dogomania

GWIAZDKA dostała na Gwiazdkę DOM!!! czyli cuda się zdarzają :-) dziękujemy wszystkim!


sonikowa

Recommended Posts

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiadomości o Gwiazdce są rewelacyjne. Ja też uważam,że przynajmniej miesiąc jest jej potrzebny na odreagowanie i oswojenie z nową sytuacją. W razie czego finansowo można na mnie liczyć - dużo nie obiecuję, ale jak będę mogła dorzucę się do dalszego pobytu psiny w hotelu. Idealnie byłoby znaleźć jej domek na wsi lub przedmieściach - centrum miasta byłoby dla niej kolejną traumą, ale to już dalsza sprawa. Domki na wsi i w spokojnej okolicy ustawiajcie się w kolejkę !!!;);)

Link to comment
Share on other sites

Gwiazdka pojechała 29 września, więc pierwszy miesiąc i rozliczenie to 28 października. Na pierwszy miesiąc mamy, a na drugi zostanie nam 29 zł i 100 USD. Czyli też nienajgorzej, troche trzeba będzie uzbierać.

Być może obrym pomysłem byłoby już teraz zrobienie kilku bazarków na Gwazdę, żeby potem się nie stresować. Bo ja uważam, że będzie tam raczej dłużej niż miesiąc..

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze pisalam rozliczenie, ale widocznie napisalam i nie wyslalam :mad:
Przed chwila tez znalazlam post, ktory wisi napisany dwa dni temu..masakra, tylko mnie dobic chyba)) ja praktycznie komp resetuje raz w tygodniu))

Juz wpisuje, najpierw [B]wplaty:
[/B]
Jota...................60 zł
Afatima..............100 zł
Magdola............. 9 zł
Lucysxy............ 50 zł
CoolCaty .......... 100 zł
Jesli chodzi o wplate 100$, to wplynelo cos takiego: 278,03 PLN, ale niestety bank pobral 25 zl jako "Opłata za otrzymany przekaz zagraniczny
w obr. dewizowym", czyli zostalo:253, 03
[B]Razem:[/B]
572,03 zł

( z jakiejs aukcji wplynelo: 8,75 zł )NR AUKCJ 663821921- zielonego pojecia nie mam z jakiej i na kogo..:diabloti:


[B]Wydatki [/B]( o ktorych wiem):

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]bad hormonalne krwi - 120 zł
stronghold: 30 zł
anipracit - 20 zł
nobivac DHPPI - 30 zł[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]PLus jeden worek karmy, ktory pojechal do hotelu.[/FONT][/COLOR]( musze sprawdzic ile kosztowal, ale maks 120 zl mial kosztowac.)
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Jeszcze musimy kupic dwa za ten miesiac.[/FONT][/COLOR]
Razem wydatki: 320 zł ( jesli worek byl za 120)
Zostalo: 252, 03
od razu mozemy odjac dwa nastepne worki po 120 zl, czyli 240 zł
Czyli mamy w sumie: 12, 03 zł

Wiem, ze wplynelo juz 55 zl od 3 x z bazarku, ale tego jeszcze nie ujmuje w rozliczeniu, bo to juz pazdziernikowe. Ale w pamieci wiemy, ze jest 67, 03 zł
Wychodzi mi inaczej niz Sonikowej, znacznie gorzej mi wychodzi.
Sonikowa, prosze podaj mi mail,wysle Ci wyciag za wrzesien i sprawdz wszystko jeszcze raz, bo moze cos pominelam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']
Wychodzi mi inaczej niz Sonikowej, znacznie gorzej mi wychodzi.
Sonikowa, prosze podaj mi mail,wysle Ci wyciag za wrzesien i sprawdz wszystko jeszcze raz, bo moze cos pominelam[/quote]


Wychodzi ci gorzej, bo ja nie liczyłam tych wszystkich rzeczy od weta...Podam ci maila oczywiście, ale nie mam co sprawdzać, dochodzimy do dna i już.

Czyli natychmiast trzeba ruszyć z bazarkami etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...