Jump to content
Dogomania

Scooterek już w nowym domu!


warsawmoo

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='graynew']Hej gdzie sie wszyscy podziali???
Czyzby dopadla was goraczka przedswiatecznych zakupow, albo sprzatania??
[/quote]

przedświąteczne zakupy i sprzątanie? o nie!:scared:

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Nie no nie moge. Ciotka bico wpadla na chwile a reszte naprawde wcielo. Halo ciotki martwie sie o was!!!!!!

Scooter na wieczorny spacerek.[/quote]

Graynew! Czy Tobie się rzuciło na oczy?! Nie widzisz?!:hand: Toż to ONE znowu sobie nocne szaleństwo urządziły - tylko teraz to nawet z podduszaniem :lol!:. [SIZE=1]Zobacz! Nawet bico się zdradziła, co do upodobań - a na taką porządną, na pierszy rzut oka, wyglądała.. :eviltong::diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Graynew i Energy! :eek2: Ja Was poduszę !!!!! :stormy-sad::stormy-sad: [SIZE=1](Graynew! Masz szczęście! Ciebie dopiero w czerwcu....)[/SIZE]

Scooterek na pierwszą![/QUOTE]

No ja to nie wiem czy się ujawniać:diabloti:
Bo Warsawmoo coś mi chce zrobić:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Widziec widzialam, ale wydawalo mi sie ze jak chodza do pracy to beda u Scooterka no chyba ze caly dzien w lozku spaly.
A tematu o podduszaniu wolalam nie dotykac bo jak wiadomo na tym watku moga z tego rozne rzeczy wyjsc :diabloti:

Scooter idziemy na pierwsza strone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']
A tematu o podduszaniu wolalam nie dotykac bo jak wiadomo na tym watku moga z tego rozne rzeczy wyjsc :diabloti:

[/quote]

Czyli jednak! :evil_lol: [SIZE=1]Tak czułam![/SIZE] :p Że żeglowanie i to-tamto to wspominałaś, ale dlaczego nam nie powiedziałaś otym podduszaniu ... ?! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No ja to nie wiem czy się ujawniać:diabloti:
Bo Warsawmoo coś mi chce zrobić:cool3:[/quote]

Łojej! Rzeczywiście :crazyeye:! Ta nasza Energy naprawdę się ukrywa :shiny: - zawsze na posterunku, jako pierwsza, a tu ani widu, ani słychu ....
No dooooobra! :watpliwy: Daruję Ci, ale tylko ze względu na Scooterka .. bo kto będzie go na spacery wyprowadzał ... ? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Łojej! Rzeczywiście :crazyeye:! Ta nasza Energy naprawdę się ukrywa :shiny: - zawsze na posterunku, jako pierwsza, a tu ani widu, ani słychu ....
No dooooobra! :watpliwy: Daruję Ci, ale tylko ze względu na Scooterka .. bo kto będzie go na spacery wyprowadzał ... ? :hmmmm:[/QUOTE]

No dobra koniec ukrywania:evil_lol:to kiedy te żagle:diabloti:

Skuterek na spacer po domek hop:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']bedzie Scooter kaleka i ciotka Energy kaleka.
Wtedy sobie zamieszkasz na Dt u Warsawmoo :evil_lol:

No nie wiem kiedy Warsawmoo sie na zagle wybiera :eviltong:

Idziemy Scooterek na spacerek.[/QUOTE]

O ciekawe co Warsawmoo na dt powie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']O ciekawe co Warsawmoo na dt powie:diabloti:[/quote]

Ja się zgadzam :cool3:. Bono też się ucieszy :diabloti: D[SIZE=1]opiero byśmy sobie poużywali :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE]

[SIZE=1][/SIZE]
Scooterek na pierwszą! Hooooop!
Czy ktoś cie w koncu wypatrzy, biedaku ... ??? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Graynew! Czy Tobie się rzuciło na oczy?! Nie widzisz?!:hand: Toż to ONE znowu sobie nocne szaleństwo urządziły - tylko teraz to nawet z podduszaniem :lol!:. [SIZE=1]Zobacz! Nawet bico się zdradziła, co do upodobań - a na taką porządną, na pierszy rzut oka, wyglądała.. :eviltong::diabloti:[/SIZE][/quote]

O, a teraz, to już na porządną nie wyglądam?:obrazic: Przecież ja niewinna jako ten żeglarz albo narciarz:saint1::megagrin::eviltong::evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

No i mowilam zeby tematu o podduszaniu nie ruszac bo nam znowu dwie strony wyjda :diabloti:

Jak super, ze juz wiosna przyszla i temperatura ponad 20 stopni jest to nastraja optymistycznie i mam nadzieje, ze przyspieszy szukanie domku dla Scootera.
Dlatego biegiem na spacer :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']...........

Jak super, ze juz wiosna przyszla i temperatura ponad 20 stopni jest to nastraja optymistycznie i mam nadzieje, ze przyspieszy szukanie domku dla Scootera.
Dlatego biegiem na spacer :Dog_run:[/quote]


Oby tak było , że Scooter znajdzie na wiosnę wspaniały domek , zasługuje na to ! :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']O, a teraz, to już na porządną nie wyglądam?:obrazic: Przecież ja niewinna jako ten żeglarz albo narciarz:saint1::megagrin::eviltong::evil_lol:;)[/quote]

[SIZE=1]Bico! To Ty tez w ciąży jesteś ... ???:-o[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]

Mam nadzieję, że Graynew wywróży tego pańcia dla Scooterka na wiosnę ... Hop na pierszą!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...