Jump to content
Dogomania

Scooterek już w nowym domu!


warsawmoo

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Normalnie Was ciotki na jedna noc z oka.... :)
No jakos ta nasza Warsawmoo na tych nartach kiepsko jezdzi skoro efektow na wiosne nie ma :eviltong:

Ja dzis padnieta, moj TŻ niezywy nawet na dogospacer nie idziemy to bede miec wiecej czasu na Scooterka :evil_lol:

No wiec pierwszy spacerke idziemy !!!!:painting:

Link to comment
Share on other sites

Choinka nie przeczytalam calosci i chyba powinnam :angryy:
Co wyscie cioteczki na wymyslaly ???
No ale to musze troche sily nabrac do siedzenia :eviltong: i jeszcze te skaczace posty. Panie moga ustawic zegarki w kompach wedlug netu??!! bedzie nam latwiej wtedy :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No ciekawe czy to z nartami było:cool3:Jak to wszystko przeczyta Graynew to chyba będę musiała się gdzieś ukryć:evil_lol:Warsawmoo ale tam też do Ciebie było tylko post przeskoczyl:eviltong::evil_lol:[/quote]

Energy! A ja Cię za przyjaciela miałam :roll:, a Ty mi tutaj tak publicznie, takie życzenia składasz ... :shake:

Scooterek! Po domek hooooop!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Energy! A ja Cię za przyjaciela miałam :roll:, a Ty mi tutaj tak publicznie, takie życzenia składasz ... :shake:

Scooterek! Po domek hooooop![/QUOTE]

No Warsawmoo przecież ja z dobroci serca, po przyjacielsku właśnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Cioteczki, ale tu u Scooterka i u Was wesoło:lol::lol::lol:
tak wiosennie:evil_lol:
istny galimatias z tymi postami, ledwo coś zrozumieć można, ale i tak bardzo śmiesznie się to czyta:laugh2_2::laugh2_2:[/QUOTE]

No fakt kogel-mogel postowy się zrobił, nie dość, że śmieszne ogólnie to jeszcze zmiksowane:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Choinka nie przeczytalam calosci i chyba powinnam :angryy:
Co wyscie cioteczki na wymyslaly ???
No ale to musze troche sily nabrac do siedzenia :eviltong: i jeszcze te skaczace posty. Panie moga ustawic zegarki w kompach wedlug netu??!! bedzie nam latwiej wtedy :p:p:p[/QUOTE]

No przeczytaj całość, a potem mi napisz, czy mam się chować, czy nie:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki klotki jak to z tymi waszymi rachunkami ???:shake:
Ja na nartach owszem jezdze wogole ale akurat ani nie tej ani poprzedniej zimy :)
Wiosne owszem czuje, ale to juz po fakcie :evil_lol:
A moj Orzech to jest gosciu z rejsu morskiego :diabloti: bo ja jak nie jezdze na nartach to zegluje i na takich malych kaluzach jak Mazury i takich wiekszych jak m. Baltyckie,Polnocne czy Śródziemne :eviltong: Orzech akurat z polnocnego moj TŻ sie upiera, że z Amsterdamu no ale tego dziecku nie powiem bo jak mu potem wytlumaczyc, ze uzywki sa zle dla dzieci :lol:

Tak wiec kazdy moze kiedy chce a jak widac wskazan jest wiele
( narty, wiosna, jesien, morze :p)

No to Warsawmoo czekamy na Twoje odkrycie gdzie i jak :evil_lol::diabloti:

No i Scooter na pierwsza strone na spacer bo sie tutaj malo o Tobie mowi!

Link to comment
Share on other sites

Czyli, ciotki, po tym co tutaj nam graynew powiedziała, mozna wywnioskować, że Orzechy biorą się z żeglowania, a nie z jazdy na nartach :shake:- i to jesienią, a nie, jak tutaj sąsiadka Soemy wywnioskowała, wiosną:shake:. Wszystko pomieszałyście!:eviltong: a szczególnie Energy, która już dawno powinna sie zniknąć z obawy przed Graynew i warsawmoo! :mad:

Scooterek po domek hoooooooop! :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Czyli, ciotki, po tym co tutaj nam graynew powiedziała, mozna wywnioskować, że Orzechy biorą się z żeglowania, a nie z jazdy na nartach :shake:- i to jesienią, a nie, jak tutaj sąsiadka Soemy wywnioskowała, wiosną:shake:. Wszystko pomieszałyście!:eviltong: a szczególnie Energy, która już dawno powinna sie zniknąć z obawy przed Graynew i warsawmoo! :mad:

Scooterek po domek hoooooooop! :Dog_run:[/QUOTE]

No Warsawmoo sezon się zbliża, to kiedy pożeglujesz?:cool3::evil_lol:
I wcale się nigdzie nie wybieram:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']No tak czy inaczej Orzechy lub fasole mozna sobie sprawic tylko sie trzeba do tego zabrac ciotko Warswmoo :eviltong:
No tak czy inaczej trzymamy za ciebie kciuki!!!!

Scooter po domek!!! Na pierwsza strone.[/QUOTE]

Hi, hi no właśnie trzymamy kciuki Warsawmoo:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A skuterek hop po domek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Graynew i Energy! :eek2: Ja Was poduszę !!!!! :stormy-sad::stormy-sad: [SIZE=1](Graynew! Masz szczęście! Ciebie dopiero w czerwcu....)[/SIZE]

Scooterek na pierwszą![/quote]


Ale za co??????:-o I to kogo jak kogo, ale nas ?????

No a zdrugiej stronu w czerwcu chcesz dziecko bez matki zostawic???

Scooter na wieczorny spacerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Graynew i Energy! :eek2: Ja Was poduszę !!!!! :stormy-sad::stormy-sad: [SIZE=1](Graynew! Masz szczęście! Ciebie dopiero w czerwcu....)[/SIZE]

Scooterek na pierwszą![/quote]

Warsawmoo, fajnie się wkurzasz:eviltong::evil_lol::eviltong: tak emotkowo:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']To jak się umawiamy?:razz::loveu:

[SIZE=1]nie no ciii.. bo znowu tamte 3 wejdą w dzień i się zacznie...:roll:[/SIZE][/quote]

no i właśnie dlatego albo poddusisz mnie trochę teraz:razz::evil_lol::loveu: albo poczekamy z tym do następnej nocnej sesji:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']no i właśnie dlatego albo poddusisz mnie trochę teraz:razz::evil_lol::loveu: albo poczekamy z tym do następnej nocnej sesji:evil_lol:[/quote]
Jak to zabrzmiało :knuje:
ja chcę, ja chcę, ja chcę:sweetCyb:
tylko co na to Twój TŻ?!:shocked!:.... mnie udusi...:grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jak to zabrzmiało :knuje:
ja chcę, ja chcę, ja chcę:sweetCyb:
tylko co na to Twój TŻ?!:shocked!:.... mnie udusi...:grab:[/quote]

Fajnie, nie?:evil_lol::evil_lol: Popodduszamy sie troszeczkę nawzajem, dobrze, że Scooter już śpi i inne ciotki też:evil_lol:
a mój TZ...ciiii, on nic nie wie:evil_lol::diabloti: tajniaczymy się:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...