Jump to content
Dogomania

Pomocyyyy !!!!! Błagam!!!


REMICZEK

Recommended Posts

PATIszon, Pan Bog szklo stworzyl przed stworzniem psa.
a co do ugryzienia twjojego w doopke, byc moze znowu natura okazala sie madrzejsza, przez przypadek, byc moze dzieki jezykowi twoja małą dziurka nie powiklala sie w ropień, 40 stopni goraczki , koniecznosci czyszczenia rany, antybiotykow itd.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opuszki palców u piesków to właśnie są te delikatne miejsca, no i niestety skaleczenia które mają miejsce właśnie na opuszkach czy też pomiędzy (był u mnie taki przypadek) to są takie "upierdliwe", bo one częsciowo psu czasem życie utrudniają.

Nie martw się piesek niedługo szybko wróci do zdrowia ;)

[B]rekus[/B] :shake: weźże sobie daruj człowieku. Pan Bóg szkła nie stworzył to wynalazek ludzi, który stosowany "normalnie" staje się bardzo użyteczny. I te swoje rady zachowaj dla siebie. Bo czytając je to mam wrażenie jakbym czytała jakieś kawały (?). :shake:
Krytykować każdy może czasem lepiej, czasem gorzej ;)

Link to comment
Share on other sites

"Opuszki palców u piesków to właśnie są te delikatne miejsca, no i niestety skaleczenia które mają miejsce właśnie na opuszkach czy też pomiędzy (był u mnie taki przypadek) to są takie "upierdliwe", bo one częsciowo psu czasem życie utrudniają. "

haha jakbym kawal czytal

Krytykować każdy może czasem lepiej, czasem gorzej ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...