Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='dbsst']dobrze moj drogi juz zwalniam musialam tylko Ozzyiego uratowac

[img]http://img33.imageshack.us/img33/7785/24060085dq.jpg[/img][/quote]dzięki ci o luba moja :calus:
[img]http://img284.imageshack.us/img284/9800/foteli322apka5ps.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma']:mdrmed: buhahhahah już mnie brzucho ze śmiechu boli :roll: :scream_3: teraz ja będę w nocy mieć horrory z ćmami i chrabąszczykami ihihihih[/quote]Sayma :evilbat: :evilbat: :evilbat: bo spuszczę na ciebie Psa Mordulcę :lol:

Link to comment
Share on other sites

och Ozzy czuje sie taka doceniona :D

[img]http://img33.imageshack.us/img33/6449/24060173rz.jpg[/img]

Spike nie nerwuj ciebie tez koffam moje serce jest pojemne :D

[img]http://img33.imageshack.us/img33/7656/24060154mp.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

no dobrze chlopcy ja sie oddalam spac a wy mi tu grzeczni badzcie bo inaczej bede musiala na was nakrzyczec jutro a tego nie kce ;)

[img]http://img33.imageshack.us/img33/8071/24060181tl.jpg[/img]

ciekawe czy Agga bedzie zadowolona z ilosci zdjec :roll:

Ka-ka jak kiedys zobaczysz Szpile to nie uwierzysz jaka ona jest mini mini i jaka ma mini mini klate

nie to co Twoj wielki czolg

ona raczej jest jakis latawiec ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']Ka-ka jak kiedys zobaczysz Szpile[/quote]

uuuuuu......to sobie przekichałaś :lol: bo ja teraz nie odpuszczę i jesienią sie zgłoszę :evilbat: :evilbat: :evilbat:

hehehe....[b]dbsst[/b], no właśnie cały sęk w tym (wiem, wszystko zależy od pukntu odniesienia, ale...), że Press ma beznadziejną klatkę :( parę tygodni temu miał chyba z 83 cm w klatce, od kilku miesięcy sie to nie zmienia....phiiii...co to za klata......kilka centów zdecyodwanie za mało.....przy jego wzroście i proporcjach, to z 88-90 cm by sie przydało :hmmmm: :( i ogólnie ma kichowate umięsnienie..... Soma miała fajne, Jerrunia, to samo. Press miał świetne po Łebie, a teraz :placz:

ale juz ja sie wezmę za to chucherko....hehehe.....czuję, że bedzie po piachu nad zalewem miejskim zasuwał :D:D:D dla niego świetna zabawa-a od razu mięśnie poćwiczy i lapy wzmocni, co się przyda u takiego słonia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']och tak stydam ze się chyba z parteru u babci rzucę z rozpaczy :roll:
[img]http://img162.imageshack.us/img162/5827/patrzewdal1le.jpg[/img][/quote]

RR no nie stydaj sie kofffany, a jak skoczysz to Szpilakówna sie załamie :roll: :o
owadkami już sie zajeła nie ma sie czego bać :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']i ja sie usmialam ;)

Ka-ka jak Szpila mialaby 83 w klacie to ja chodzilabym jak paw ;)

no i licze ze na jesieni bedziesz sie meldowac czesto na bawienie mojej Szpili ;)[/quote]miseczka B albo C :o[/quote]

hahahahha no tak to zdradze sekret Szpilka niema takiej miseczki ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']i ja sie usmialam ;)

Ka-ka jak Szpila mialaby 83 w klacie to ja chodzilabym jak paw ;)

no i licze ze na jesieni bedziesz sie meldowac czesto na bawienie mojej Szpili ;)[/quote]miseczka B albo C :o[/quote]

hahahahha no tak to zdradze sekret Szpilka niema takiej miseczki ;) :lol:[/quote]

hahhaha pewnie bo Szpila ma D nie powiem po kim :roll: :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']i ja sie usmialam ;)

Ka-ka jak Szpila mialaby 83 w klacie to ja chodzilabym jak paw ;)

no i licze ze na jesieni bedziesz sie meldowac czesto na bawienie mojej Szpili ;)[/quote]miseczka B albo C :o[/quote]

hahahahha no tak to zdradze sekret Szpilka niema takiej miseczki ;) :lol:[/quote]

hahhaha pewnie bo Szpila ma D nie powiem po kim :roll: :wink: :D[/quote]

hahaha no ciekawe po kim no mow :D bo nie wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']i ja sie usmialam ;)

Ka-ka jak Szpila mialaby 83 w klacie to ja chodzilabym jak paw ;)

no i licze ze na jesieni bedziesz sie meldowac czesto na bawienie mojej Szpili ;)[/quote]miseczka B albo C :o[/quote]

hahahahha no tak to zdradze sekret Szpilka niema takiej miseczki ;) :lol:[/quote]

hahhaha pewnie bo Szpila ma D nie powiem po kim :roll: :wink: :D[/quote]

hahaha no ciekawe po kim no mow :D bo nie wiem ;)[/quote]

ihihihih no nie, powiem tylko że po swojej najukochańszej cioci :wink: :oops: ihihihihihih

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']i ja sie usmialam ;)

Ka-ka jak Szpila mialaby 83 w klacie to ja chodzilabym jak paw ;)

no i licze ze na jesieni bedziesz sie meldowac czesto na bawienie mojej Szpili ;)[/quote]miseczka B albo C :o[/quote]

hahahahha no tak to zdradze sekret Szpilka niema takiej miseczki ;) :lol:[/quote]

hahhaha pewnie bo Szpila ma D nie powiem po kim :roll: :wink: :D[/quote]

hahaha no ciekawe po kim no mow :D bo nie wiem ;)[/quote]

ihihihih no nie, powiem tylko że po swojej najukochańszej cioci :wink: :oops: ihihihihihih[/quote]


hehehehehe mowisz ze odziedziczyla po cioteczce :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...