Jump to content
Dogomania

Split 23-26 .07.2009


iwona.lw

Recommended Posts

[quote name='amazonka']Gratulacje dla wszystkich zadowolonych z wystaw !!!

a w szczególności dla bulmastifki "ARIZONY" - podobno to moja sunia (dostawałam właśnie takie potwierdzenia na maila, że mojego psa przyjęli) :evil_lol:[/quote]

dziękuję;)

A ja się musiałam o potwierdzenie prosić... już teraz rozumiem czemu:roll: w ostatniej chwili przed wyjazdem mailem wysłali:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viki1'] Tradycyjnie proszę o stawkę i wyniki rodków (rhodesian ridgeback).:oops:
:loveu:[/quote]

A ja "tradycyjnie" prosze o info jakiego masz psa tej rasy.:p
Tak wielkie Twoje zainteresowanie akurat tą.
Pochwal sie proszę. :)
Tak miło będzie sie dowiedzieć z jakiej hodowli, w jakim wieku, jakie ma osiagnięcia wystawowe....
Tak bardzo "dopingujesz" rase na ringach... potrzymam kciuki i za Twojego!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viki1']To serdeczne gratulacje:multi:, ale piękny wynik:multi:[/quote]

[quote name='Dzidtka_Gl']ja wiem, że w lhasa 2 x BOB , CACIB, res.CACIB, 3 lub 4 x CAC ( nie wiem dokładnie ) synek mojego DJa Siward Black Knight Lhamco Laco :)

nie mam jeszcze pełnej stawki lhasa czy moge liczyć na skan lub zdjęcie z katalogu ? proszę na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

[quote name='Zimowa Aura']Bullmastiffka ARIZONA Zimowa Aura- 4xCAC, 2x CACIB i 4x BOB
[/quote]

[quote name='nalina']My rowniez w domku,moj psiak 4 x CAC,1 CACIB, suczka v.P w szczeniakach.
Sedziowanie nie bylo fer,ale wakacje za to wspaniale!![/quote]
Gratulacje dla tych, co się pochwalili. Piekne wyniki!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reni']A ja "tradycyjnie" prosze o info jakiego masz psa tej rasy.:p
Tak wielkie Twoje zainteresowanie akurat tą.
Pochwal sie proszę. :)
Tak miło będzie sie dowiedzieć z jakiej hodowli, w jakim wieku, jakie ma osiagnięcia wystawowe....
Tak bardzo "dopingujesz" rase na ringach... potrzymam kciuki i za Twojego!!!!:multi:[/quote]

[COLOR=black][FONT=MS Sans Serif]Reni, a co ma piernik do wiatraka - czy trzeba mieć psa danej rasy żeby się interesować stawką czy wynikami? Żartujesz, prawda? :roll:
Kibicuje, bo znam rodezjany, pytam bo jestem ciekawa i chce info przekazać koleżance, której nie ma dogo - to źle? ;)
Reni jak nie chcesz to się nie chwal osiągnięciami z wystawy (jeśli były) - przecież nie zmuszę cię. ;)
Gratuluje wszystkim, bo widzę imponujące osiągnięcia w różnych rasach. :multi::multi:
Jeszcze raz wielkie brawa dla pięknych pupili oraz wspaniałych handlerów. [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyna.'][FONT=Century Gothic]Bardzo proszę o stawkę [COLOR=#ff0000]PUDLI TOY - TOY POODLE - CANICHE.[/COLOR][COLOR=black]Z góry bardzo dziękuje :))[/COLOR][/FONT][/quote]
Daj znać na prv z adresem normalnego maila to Ci prześlę stawkę pudli.
Maks i Spark - Tobie też prześlę ;) Zrobię fotę z katalogu. Dopiero wróciłem do domu i jestem zbyt padnięty żeby przepisywać ;(
A co do Splitu - my daliśmy bardzo wielkiej D. Tzn. nasza sunia na tyle wzbraniała się przed wystawianiem, że po dwóch umoczonych dniach - odpuściliśmy sobie dwa pozostałe. Cóż, bywa.
Pozdrawiam wszystkich i gratuluję tym, którzy wrócili z sukcesami. Szczególnie pozdrawiam amazonkę (sorki, że Was nie znaleźliśmy, ale rozwój wypadków na naszym ringu zbytnio nie nastrajał... )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Daj znać na prv z adresem normalnego maila to Ci prześlę stawkę pudli.
Maks i Spark - Tobie też prześlę ;) Zrobię fotę z katalogu. Dopiero wróciłem do domu i jestem zbyt padnięty żeby przepisywać ;(
A co do Splitu - my daliśmy bardzo wielkiej D. Tzn. nasza sunia na tyle wzbraniała się przed wystawianiem, że po dwóch umoczonych dniach - odpuściliśmy sobie dwa pozostałe. Cóż, bywa.
Pozdrawiam wszystkich i gratuluję tym, którzy wrócili z sukcesami. Szczególnie pozdrawiam amazonkę (sorki, że Was nie znaleźliśmy, ale rozwój wypadków na naszym ringu zbytnio nie nastrajał... )[/quote]

Hej, nie wiedziałam, że jedziesz w świat daleki :crazyeye::-o, głaski dla małej....czasem tak bywa

Link to comment
Share on other sites

A co do konkretów: trochę przerostu formy nad treścią. Spodziewałem się czegoś bardziej atrakcyjnego niż trawnika w środku miasta. Ale grunt, to dobrze sprzedać imprezę i ta się sprzedała. Plusy to łatwy dojazd i to że można było wjechać przed same ringi żeby się rozładować.
Połączenie rodzinnego urlopu z czterodniowym maratonem jednak uważam za niezbyt udany sposób spędzania czasu wolnego. Prawda jest taka, że po pół każdego dnia masz wyjęte, a jeśli wygrasz, to potem śpisz do południa.. ;)
Ale są i pozytywy - my byliśmy na granicy Splitu (Camping Split - Strobec). Tam się zadekowało ze stu wystawców ze znacznie większą ilością psów. I po wystawach zorganizowano konkurs na Najpiękniejszego Psa Campingu. I nasza malutka Mamba zajęła 3 miejsce co nam baaaaaardzo osłodziło gorycz wystaw ;)
Ps.
Nagroda za 3 miejsce - 4 półlitrowe piwa w restauracji
2 miejsce - cztery pizze
winer miał dzień pobytu za darmo
pozdrówka dla wszystkich ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']A co do konkretów: trochę przerostu formy nad treścią. Spodziewałem się czegoś bardziej atrakcyjnego niż trawnika w środku miasta. Ale grunt, to dobrze sprzedać imprezę i ta się sprzedała. Plusy to łatwy dojazd i to że można było wjechać przed same ringi żeby się rozładować.
Połączenie rodzinnego urlopu z czterodniowym maratonem jednak uważam za niezbyt udany sposób spędzania czasu wolnego. Prawda jest taka, że po pół każdego dnia masz wyjęte, a jeśli wygrasz, to potem śpisz do południa.. ;)
Ale są i pozytywy - my byliśmy na granicy Splitu (Camping Split - Strobec). Tam się zadekowało ze stu wystawców ze znacznie większą ilością psów. I po wystawach zorganizowano konkurs na Najpiękniejszego Psa Campingu. I nasza malutka Mamba zajęła 3 miejsce co nam baaaaaardzo osłodziło gorycz wystaw ;)
Ps.
Nagroda za 3 miejsce - 4 półlitrowe piwa w restauracji
2 miejsce - cztery pizze
winer miał dzień pobytu za darmo
pozdrówka dla wszystkich ;)[/quote]

Dobre i to, fajne towarzystwo campingowe mieliście, a foty jakoweś są?

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Hej, nie wiedziałam, że jedziesz w świat daleki :crazyeye::-o, głaski dla małej....czasem tak bywa[/quote]
No cóż, po prostu widzę, że się rozjechaliśmy po Południu ;))
Ściskaj kudłaczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Dobre i to, fajne towarzystwo campingowe mieliście, a foty jakoweś są?

A.[/quote]
Foty są i owszem, ale mimo przekazania instrukcji przez Asiaczka.... No, jeszcze jej nie opanowałem ;)
A propos, Asiaczku - aluzju paniał :) ;)
Myślę, że "pudło" zawdzięczamy Holendrom, którzy nam bardzo kibicowali. Wygrał borzoj z Rosji (łoj, dużo było tam naszych przyjaciół ze Wschodu).
Towarzystwo na campie fajne, ale w czasie wystaw pojawił się wielki problem. Bo przybyło ok. 300 psów, a każdy z nich zostawiał kupę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Hej, nie wiedziałam, że jedziesz w świat daleki :crazyeye::-o, głaski dla małej....czasem tak bywa[/quote]
... ja tez nie wiedziałam... tak się zakamuflował, obuzek jeden...:evil_lol:

[quote name='aro']A co do konkretów: trochę przerostu formy nad treścią. Spodziewałem się czegoś bardziej atrakcyjnego niż trawnika w środku miasta. Ale grunt, to dobrze sprzedać imprezę i ta się sprzedała. Plusy to łatwy dojazd i to że można było wjechać przed same ringi żeby się rozładować.
Połączenie rodzinnego urlopu z czterodniowym maratonem jednak uważam za niezbyt udany sposób spędzania czasu wolnego. Prawda jest taka, że po pół każdego dnia masz wyjęte, a jeśli wygrasz, to potem śpisz do południa.. ;)
Ale są i pozytywy - my byliśmy na granicy Splitu (Camping Split - Strobec). Tam się zadekowało ze stu wystawców ze znacznie większą ilością psów. I po wystawach zorganizowano konkurs na Najpiękniejszego Psa Campingu. I nasza malutka Mamba zajęła 3 miejsce co nam baaaaaardzo osłodziło gorycz wystaw ;)
Ps.
Nagroda za 3 miejsce - 4 półlitrowe piwa w restauracji
2 miejsce - cztery pizze
winer miał dzień pobytu za darmo
pozdrówka dla wszystkich ;)[/quote]
No prosze, jak ciekawie na tym campingu było... Plus dla właścicieli campingu.:lol:

[quote name='aro']Foty są i owszem, ale mimo przekazania instrukcji przez Asiaczka.... No, jeszcze jej nie opanowałem ;)
A propos, Asiaczku - aluzju paniał :) ;)
Myślę, że "pudło" zawdzięczamy Holendrom, którzy nam bardzo kibicowali. Wygrał borzoj z Rosji (łoj, dużo było tam naszych przyjaciół ze Wschodu).
Towarzystwo na campie fajne, ale w czasie wystaw pojawił się wielki problem. Bo przybyło ok. 300 psów, a każdy z nich zostawiał kupę....[/quote]
Oj, co do kup, to, hm... gó....niana sprawa... Nieładnie...

Jak będą problemy ze wstawianiem fotek - przeslij na maila, ja wstawię.
Ale musze Cię trochę podopingowac, bo Buszki tez przesłałam instrukcję, trochę ją ona przeraziła, ale po telefonicznym ćwiczeniu (BUszka u siebie na kompie, ja - u siebie), już następnego dnia śmigała z fotkami aż miło! Myślę, że nie będziesz gorszy od kobitki, co?:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku, co do kup - my po sobie sprzątaliśmy. Niestety (?) bardzo zwracam uwagę na to jak mnie odbierają w innych krajach - stąd nowy wątek na dg "nie róbmy obciachu".
Z propozycji foto - skorzystam ;)
A co do wskakiwania na gula, tzn. brania na męską ambicję, to właśnie jeden z kibicujących nam na campie Holendrów opowiedział nam kawał, jak to facet po 40. znalazł żabkę i ona go namawiała na pocałunek zapewniając, że jest zaczarowaną księżniczką, super laską, która spełni jego wszelkie oczekiwania, także erotyczne, itd, itp. I odpowiedział jej, że w pewnym wieku faceta bardziej niż najseksowniejsza laska kręci gadająca żaba... ;)
Nie z nami te numery Bruner ;)
pozdrówka i...
Ania/Mania - wstępnie nie widzę wilczych szpiców....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Asiaczku, co do kup - my po sobie sprzątaliśmy. Niestety (?) bardzo zwracam uwagę na to jak mnie odbierają w innych krajach - stąd nowy wątek na dg "nie róbmy obciachu".
Z propozycji foto - skorzystam ;)
A co do wskakiwania na gula, tzn. brania na męską ambicję, to właśnie jeden z kibicujących nam na campie Holendrów opowiedział nam kawał, jak to facet po 40. znalazł żabkę i ona go namawiała na pocałunek zapewniając, że jest zaczarowaną księżniczką, super laską, która spełni jego wszelkie oczekiwania, także erotyczne, itd, itp. I odpowiedział jej, że w pewnym wieku faceta bardziej niż najseksowniejsza laska kręci gadająca żaba... ;)
Nie z nami te numery Bruner ;)
pozdrówka i...
Ania/Mania - wstępnie nie widzę wilczych szpiców....[/quote]
[B]aro[/B] - ja nie do Ciebie z tymi qupami..... ja tak ogólnie. Bo ja na wystawach też sprzątam po moich.
No to czekam na maila z fotkami. A zadam następne podstępne pytanie - zmniejszać umiesz? Bo jak nie, to lepiej wyślij mi CD z fotkami, które chcesz, abym wstawiła...:evil_lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]aro[/B] - ja nie do Ciebie z tymi qupami..... ja tak ogólnie. Bo ja na wystawach też sprzątam po moich.
No to czekam na maila z fotkami. A zadam następne podstępne pytanie - zmniejszać umiesz? Bo jak nie, to lepiej wyślij mi CD z fotkami, które chcesz, abym wstawiła...:evil_lol:

Pzdr.[/quote]
Spox, ale dziś już padam. Jutro się odezwę. Pozdrówka. I wolność dla basków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']Ato, a mogę prosić o stawkę wilczaków czechosłowackich?? ;)
Jedna to moja, tyle, że nie dojechałyśmy i ciekawa jestem jaką miałybyśmy konkurencję ;)[/quote]

dajcie na prv Wasze adresy, a wyślę stawki

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam 2 fotki - otrzymane od aro - z wyborów Najładniejszego Psa Campingu.:lol:
[URL="http://img210.imageshack.us/i/splitcampnowfund.jpg/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5295/splitcampnowfund.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img198.imageshack.us/i/splitfinal.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6908/splitfinal.jpg[/IMG][/URL]


aro - trzecia czy czwarta lokata...?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Asiaczku ;)
Co do stawek - szpiców wilczych nie było, a na trzy maile od was odpowiem wieczorem (tzn. prześlę Wam stawki)
Ps.
Lokata trzecia, a piw było cztery ;)
Drugie miejsce było ex aequo i dlatego tam stoją cztery sztuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...