Jump to content
Dogomania

Zamarzające jamnisie ze schroniska-wreszcie wygrzewają się we własnych domach!


enia

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaas1']Dunia właśnie wyjechała z Pawłowa. Dostałam mms, już sobie swobodnie chodzi po trawce...Zabieram ją albo jutro albo pojutrze do Warszawy. W piątek jedzie do domu docelowego.[/quote]
Wielkie Dzięki Kass!!!!!:multi::multi::multi:
byłyście same w schronie czy ktoś z wolo Wam pomógł?
piszcie na bieżąco o postępach suni........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Wielkie Dzięki Kass!!!!!:multi::multi::multi:
byłyście same w schronie czy ktoś z wolo Wam pomógł?
piszcie na bieżąco o postępach suni........[/quote]


enia jacy wolontariusze?????????czyzby cos sie tam zmienilo podczas mojej nieobecnosci? jakos w to nie wierze?
przeciez wiesz, ze tam nie ma wolontariuszy!!!

super wiesci:multi:, bardzo sie ciesze i dziekuje kaas i wszystkim innym za tak ogromne zaangazowanie. kolejna bida opuscila pawlowo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ech, super, że sprawy się tak dobrze mają....tak naprawdę to dzięki Gosi miałam na bieżąco zdjęcia i informacje o Duni. Więc można było ją ogłaszać. Od początku jestem z przyszłą właścicielką Duni w kontakcie telefonicznym i jest naprawdę sunią zainteresowana. Wierzę, że będzie dobrze.
Gdy dziś przyjechałam do Gosi, Dunia harcowała w najlepsze z pieskiem i kotkiem, bawili się we trójkę. Ten piesek jest na pewno nieco skołowany, ale z całą pewnością nie jest agresywna. Całą drogę z Ciechanowa do Warszawy, z postojem w Serocku przebyła śpiąc, nie miała żadnego stresu. Na postoju spotkała koleżankę ze schroniska Hanę, ale tamta ją potraktowała dość obcesowo i ząbki poszły w górę, Hana w ogóle jest dominantką od samego początku....Natomiast Dunia bawiła się ślicznie z innymi psami, choć znała je bardzo krótko, z moim jamnikiem byli w świetnej komitywie.
Pojechałam do Mariolki, kawał drogi i Dunia również spała cały czas w samochodzie. Przekazanie psiny odbyło się sprawnie, choć warknęła na obecnego na zdjęciach wilczurka. Myślę, że po dzisiejszych rajdach miała dość.
Będę trzymała kciuki za pomyślną dalszą droge Duni i tą drogą bardzo serdecznie dziękuję Gosi, jej siostrze oraz Mariolce za zaangażowanie i pomoc

Link to comment
Share on other sites

Melduję się gotowa do dzisiejszego wyjazdu.
Jesteśmy już z Mariolką umówione na godzinkę 16 na dworcu.
Planowo mam być już na miejscu (Dąbrowa G.) o 20:30,o tej samej też godzinie ma się zjawić przyszła właścicielka Duni;)
Ok.21:30 zdam relacje z naszej podróży.Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

sunka byla bardzo grzeczna, spała najpierw z moja Puma a potem sama bo Puma uciekła :cool3: chrapała strasznie.
a teraz mi żebrze pod stołem

no i nie brudzi w domu, zbiera skarpetki i mi znosi do pokoju :P
i ślicznie bawi się tym swoim kudłatym czymś bez głowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']sunka byla bardzo grzeczna, spała najpierw z moja Puma a potem sama bo Puma uciekła :cool3: chrapała strasznie.
a teraz mi żebrze pod stołem

no i nie brudzi w domu, zbiera skarpetki i mi znosi do pokoju :P
i ślicznie bawi się tym swoim kudłatym czymś bez głowy :)[/quote]
może ona miała kiedyś swój dom i pana?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że pani Teresa, przyszła właścicielka Duni, ma świadomość tego, co się dzieje i nie zamierza psów rozmnażać. Rozmawiałam z nią, wszystkie jej psy to bidy, które ratowała od nieszczęścia. Uważam, że nie mam prawa ingerować w to, czy sterylizuje psy czy nie i odpytywać. Dla mnie ważne, że chce przygarnąć biedną sunię ze schroniska, która zapewne siedziałaby tam jeszcze sto lat......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...