Jump to content
Dogomania

mokra briardzia broda


Katerinas

Recommended Posts

Nasza Gajka robi to chyba specjalnie :wink:

Napije się wody, położy się na chwilę w piachu na ogrodzie a po chwili przypomina sobie, że można się przecież wytrzeć o swoją pańcię :roll: :lol:

Ja się przyzwyczaiłam... Ale zdarza się, że przychodzi ktoś do nas i Gajka trenuje na nim to swoje "wytrę się". Pół biedy jak ma tylko mokrą brodę :lol: Gorzej jak ma upiaszczoną :roll: :lol:

Na przykład na tym zdjęciu ...

gaja048.jpg

Byliśmy na urlopie. Gajka znalazła sobie świeży piaseczek, pokopała w nim trochę po czym przyszła do mnie dać mi piaszczystego buziaka :lol:

A jak Wy briardziarze radzicie sobie z mokrymi, umorusanymi bródkami? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

hasło "wytrzemy buzię" i "umyjemy łapki" zdaje egzamin - zapewniam - mozna psa tego nauczyc ;DDD nawet tego ze sam o tym pamieta ale zanim znajdzie pańcię mokry pyszczek chodzi po calym domu (ale to juz inna historia ;)))

Link to comment
Share on other sites

Mysmy opracowali plan dzialania - kiedy mlody zje, idzie pod prysznic - lubi pic wode, ktora szemrze, wiec staje nad brodzikiem, pije wode, my myjemy brode i po smiereczke - o ile nie bedzie szybszy i nie ucieknie z lazienki - hihihi. Ale i tak - zalewa podlogi. Ale coz - widzialy galy, co kupowaly (chyba)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zrobiliśmy to samo, co Sota, bo Kapiś uwielbiał pić wodę z prysznica. Napisałam "uwielbiał", bo od czasu jak przy okazji prysznicowego picia zaczęliśmy myć śmierdzącą brodę - przekalkulował sobie dziad jeden, że mu sie nie opłaca i teraz nie chce się nawet zbliżać do prysznica. No i latam za nim co jakiś czas z miską pełną wody i ściereczką w zębach.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy widze te kilogramy piasku na lapach wnoszone do domu, albo slady lap po deszczu (nie wiem, ale "ryza malpa" kiedy przychodzi z brudnymi lapami i trzeba mu podwozie umyc, zdazy przebiec sie po calym domu i pobrudzic podloge) , te slady na stole i na kanapach po jego dziobie (oj - dluga ma brode), te resztki jedzenia w niej (np po jogurcie, serku homogenizowanym) , to sobie mysle, ze to taki brudasek, flejtuch i popapraniec, ale... Ale fajny jest!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...