Jump to content
Dogomania

Zanim kupisz psa... Kampania!!!


NatiiMar

Recommended Posts

[quote name='NatiiMar']Czarno to widzę...
Adam od strony nie daje znaku zycia. Dodam,że na gg jest dostępny...
Obiecał i nic:( Albo o nas zapomniał,albo jest zbyt zajęty. Wolałabym to drugie.

Już się cieszyłam,że pójdziemy do przodu. Film skończony,czeka na stronę. My czekamy bez sensu...ech....[/quote]
Spytajcie się Maćka/Anashara. On też robi strony. Mam do niego napisać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Film jest świetny,ale też pojawiły się problemy. Nie możemy użyć w telewizji publicznej tej muzyki,która tam w tej chwili jest. Musielibyśmy alo zapłacić słone pieniądze,albo...sami skomponować...
Szukamy trzeciego wyjścia,ale narazie cisza...

Jak człowiek chce dobrze,to zawsze wiatr w oczy...eh

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o podkład muzyczny, to na tej stronie znajdują się całkowicie darmowe piosenki, posortowane i dokładnie opisane, wystarczy znać angielski i mieć trochę wolnego czasu, a można znaleźć coś pasującego: [URL="http://freeplaymusic.com/"]Freeplay Music, Broadcast Production Music Library, Free and Mp3 Music Downloads, See Usage Terms.[/URL]
Pod każdym tytułem jest napisany gatunek muzyczny, użyte instrumenty, tempo i można od razu ściągnąć.

EDIT
Ups, Terms of Use: [URL]http://freeplaymusic.com/licensing/termsofuse.php[/URL]
[quote][COLOR=Black][COLOR=white]3. FPM Uses Requiring A Signed Paid License: [/COLOR][/COLOR]
[COLOR=Black][COLOR=white](a) Broadcast[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=Black][COLOR=white](i) Any local, regional, national, standard or cable broadcaster that does not have an ASCAP/BMI/SESAC .blanket. license as defined above. [/COLOR][/COLOR]
[COLOR=Black][COLOR=white] (ii)Television use premiering outside the U.S.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=Black][COLOR=white] (iii) Advertising and promo or other similar uses [/COLOR][/COLOR]
[COLOR=Black][COLOR=white] (iv) Infomercials[/COLOR][/COLOR]
[/quote]Może napisać do nich maila i zapytaniem, może pozwolą na użycie w ramach akcji... W końcu nie będzie nikt miał za to korzyści finansowych...

Link to comment
Share on other sites

nie nie mamy. ja mam już jedną zarejestrowaną na mnie a podobno można miec 3 - coś mi szwagier mówił (swoją drogą to on nam nie zarejestrował) jak go dzisiaj dorwę wieczorem to powiem, żeby mi powiedział jak mam się za to zabrać a najlepiej, żeby mi zarejestrował ;) dam znać za ok 2-3 godziny

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a co konkretnie ma byc na stronie ( działy)? Bo może na początek wystarczyłby darmowy blog? Jakiś wordpress, blogspot czy cuś :niewiem:
Tak roboczo, na kilka tygodni aż strona będzie gotowa, a żeby był link na ulotkach, później zawsze można zrobic przekierowanie :cool3:
Domenę dobrzeby było wykupic razem z serwerem - o ile jeszcze się tak daje.
Czy ktoś może się zorientowac?
[url=http://www.domeny.pl/]Domeny.pl - rejestracja domeny, serwery, tanie domeny, certyfikaty ssl[/url]
[url=http://rejestracjadomen.pl/]Rejestracjadomen.pl - Rejestracja domeny, domena, tanie domeny[/url]
[url=http://nazwa.pl/]Domeny - nazwa.pl[/url]

Co do zrobienia strony to zaraz podzwonię w kilka miejsc i zobaczę kogo da się namówic na czyn społeczny :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ehhh, dogo wariuje :roll:
Tak jak już pisałam jest chętny do zrobienia strony, teraz mam mu wysłac wytyczne i materiały.
Więc, przepraszam, że się tak wcinam w środku akcji :oops:, czy materiały na stronę są już gotowe?

Link to comment
Share on other sites

Ja się teraz muszę angażowac społecznie, a cierpliwośc nigdy nie była moją mocną cechą :cool3:
No to teraz, proszę szanownych Pań, szczegóły:
1. Adres strony ( nie pamiętam czy były już jakieś propozycje :oops:):
zanimkupiszpsa.pl , zanimkupiszpsa.org coś innego?

2. Szata graficzna strony, logo, zdjęcia na banner itd - czekam na propozycje.
( Może na benner mógłby pójśc screenshot z filmiku, tak żeby się ludziom mocniej kojarzyło?)

3. Zawartośc strony - tu też powiem jak ja to widzę, zaznaczam, że nie chcę nic narzucac - traktujcie moje wypociny raczej jako 1-osobową burzę mózgów ;)

* Tekst w stylu nie każdy pies ( rasa, wielkośc etc) dla każdego, czyli "nie kupuj psa po zobaczeniu zdjęcia z okładki). To smutne jak często ludzie wybierają psa :"bo taki sliczny", nie myśląc o cechach rasy :shake:
* Kosztorys posiadania psa ( ile orientacyjnie kosztuje wyprawka, co musi w niej byc - zwłaszcza rzeczy pomijane przez nieświadomych właściecieli!, ile kosztuje podstawowa opieka weterynaryjna - odrobaczenia, szczepienia ( i jak ważne są), ewentualne ubezpieczenie psa.
* Obowiązki właściciela ( nie stwarzanie zagrożenia, sprzątanie koop, sterylizacja, waga szkolenia)
I tu myślałam o osobnym dziale/artykule/kolumnie pt. czego NIE robic. Nie chodzi mi tylko o szkolenie, ale też o m.in. wypuszczanie psa samego na spacer, zostawianie pod sklepem, wyprowadzanie psów przez dzieci, bicie, zostawianie w nagrzanym samochodzie...
* "Wszystko co chciałeś wiedziec o weterynarii, ale bałeś się zapytac" - czyli lista "jeśli Twój pies ...., to natychmiast lec do weta"

Uff, dobra, to tyle z mojej strony. Czekam na krytykę/ korektę/ inne działy ze strony osób, które o akcji wiedzą więcej niż ja. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Erica,dzięki za chęć pomocy,ale poczekajmy jeszcze.

Adam jest grafikiem komuputerowym,pracuje w niemieckiej firmie. Dla niego strona to pięć minut. Grafikę sam wymyśli,domenę ma,wszystko.
Nie zrozum mnie źle,ale poczekajmy jeszcze przynajmniej dwa dni. Tyle już czasu mineło,więc jeszcze troszkę poczekamy.
Jesli do wtroku wieczora Adam się nie odezwie,bardzo chętnie i z wdzięcznością skorzystam z Twojej nieocenionej pomocy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...