Jump to content
Dogomania

Galeria zawsze uśmiechniętego yorka Lucky'ego :)


Karolina.

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Marzka [/B]- możesz przyjechać z dziewczynami i maluchami jak już się pojawią na sesję - nie ma problemu :) Ewentualnie ja mogę przyjechać, ale to będzie trudniejsze logistycznie do zorganizowania :evil_lol: :roll:

[B]Klaudia [/B]- to jak ci się będzie chciało to możesz zobaczyć jak to u was jest. Ja pamiętam, że Acana zawsze kojarzyła mi się z płaskimi, małymi, ciemnymi kulkami, a teraz są bardziej okrągłe, no i jaśniejsze. Lakiemu to nie przeszkadza, on zje i to co jest, ale ja byłam ciekawa czy u was też tak jest, czy tylko mi się takie opakowanie trafiło... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.'][B]Klaudia [/B]- to jak ci się będzie chciało to możesz zobaczyć jak to u was jest. Ja pamiętam, że Acana zawsze kojarzyła mi się z płaskimi, małymi, ciemnymi kulkami, a teraz są bardziej okrągłe, no i jaśniejsze. Lakiemu to nie przeszkadza, on zje i to co jest, ale ja byłam ciekawa czy u was też tak jest, czy tylko mi się takie opakowanie trafiło... ;)[/QUOTE]
Ok, jak nie zapomnę to następnym razem sprawdzę. Ale my mamy małe jaśniejsze kulki, bo dziewczyny są na Puppy. Chociaż zastanawiam się, czy następnym razem już Adulta nie wziąć, bo zanim się te 18 kg skończy to i Buckowi będzie wiekowo pasowało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']O matko! Ile masz psów bo nie wiem :evil_lol:

Wy wszystkie kupujecie takie duże wory? ;) Na pewno wychodzi taniej ale moja by to miała chyba na rok :eviltong:[/QUOTE]
Cztery dziołchy, ale jedna je Light&Fit, więc dla niej przychodzi osobny worek ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja kupuję 2.5kg Orijena i to starcza na jakieś hmmm...dwa miesiące a może więcej??(nie wiem dokładnie bo nie pamiętam kiedy kupiony :evil_lol: a po dawkowaniu z opakowania nie mogę obliczyć bo moja je często suche pomieszane z mokrym więc wtedy odpowiednio mniej)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Karolina :)
Ja mam w ogóle całkiem inne, bo kulki jak w RC ;)
ale pewnie w Adult ma takie okrągłe pastylki. Zobacze jak będę kupować, bo już mi się w sumie kończy karma puppy i na adult przechodzimy :p
a co do wystarczalności to 7.5kg starcza Jazzowemu na pół roku ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny :)
O jak fajnie, taki ruch u nas w galerii :loveu: :multi:

My kupujemy Acane po 2,5kg , ale nie wiem na ile nam wystarcza... podejrzewam że ok 3 miesięcy... teraz nowy worek otworzyłam 2 stycznia, i zobaczymy do kiedy nam wystarczy :)

Ach, jak dobrze że jest wolne!!! Potem tydzień do szkoły, i znowu wolne - ferie. Żyć nie umierać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Masz ferie wtedy kiedy ja :) no to będziemy odpoczywać :cool3:
w sumie ja bym wolała taki termin jak w tamtym roku, ale cóż .[/QUOTE]

Ja też bym wolała ferie w ostatnim albo przedostatnim terminie, ale cóż - nie będę narzekać, cieszę się z tego co jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...