Jump to content
Dogomania

Galeria zawsze uśmiechniętego yorka Lucky'ego :)


Karolina.

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dagos1']Cześć Luckusie.
Ja też mam ISB i jestem średnio zadowolona, szampon ładnie pachnie, super się pieni, ale włos jakiś taki napuszony.
Myślałam, że przesuszony i kupiłam Vulpesa C5, C2 (jedno to szampon, drugie odżywka tylko nie wiem, które co) i teraz znów jakieś tłuste włosy, chociaż mocno rozcieńczam.
Zamówiłam Gottlieba i spróbuję go używać z odżywką Vulpesa.

A tak w ogóle to przymierza się do Dr Lucy, ale to w przyszłym miesiącu.[/QUOTE]

My mieliśmy serie z dr.Lucy ....i byłam średnio zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']my używamy teraz championa tak jak Kasia dotychczas bodajże ;)
ale dziewczyny chwalą tego Gottlieba, więc jak się nam skończy to zamówimy[/QUOTE]

My używaliśmy championa, ale nie służył... Kołtuny straszne się robiły... Teraz w piątek idziemy ratować włoski z tych kołtunów do fryzjera. Przestawiliśmy się na Espree i po dwóch kąpielach efekt jest ok, w końcu mogę zapanować nad szczenięcą sierścią Antosia. Podobno później z włosem jest już lepiej, tylko ten szczenięcy tak się puszy i kołtuni. Potwierdzacie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Dziewczyny, a ten Gottlieb to [URL="http://animalia.pl/produkt,8574,60,Gottlieb_Yorkshire_Shampoo.html"]TEN[/URL], czy nie ten? Bo jakiś tani mocno, czy mi się wydaje? :crazyeye:
[/QUOTE]
Tak to ten :) i jeszcze odżywke mam do kompletu :) tani i to bardzo, patrząc na te inne szampony odżywki z innych firm, to że tani nie znaczy ze zły :p dziewczyny sobie chwalą i na innych stronach też czytałam pozytywy :) zobacze po kapieli czy jest dobry dla Jazz'a :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Cześć ;)
Ja jeszcze chyba nie trafiłam na szampon idealny ale Jess jak obcięta to już używam to czego chcę się pozbyć. Mam pełno przeróżnych resztek albo takich kosmetyków, które mi nie pasowały do długiego włosa i teraz tak powoli wszystko schodzi..[/QUOTE]

No tak, przy obciętym włosie można wszystko wykorzystać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to rzeczywiście coraz bardziej zaczyna mi się podobać ten szampon, a szczególnie jego cena :lol: Trzeba będzie zamówić następnym razem.

Dzisiaj byliśmy na poczcie odebrać karmę - nareszcie doszła, bo już myślałam że pies nie będzie miał co jeść. Oprócz tego zamówiłam takie kwadraciki z fish4dogs, ale one takie duże, i takie twarde, że dla Lakiego się nie nadają. Mam już chyba całą szufladę niezużytych smaczków, jest ich tyle, że niedługo będę mogła sama otworzyć sklep :lol: W większości to są za duże/za twarde dla Lakiego... Jeszcze chyba nie znalazłam idealnych, które by były w miarę zdrowe, a Lucky by za nimi szalał :roll: Zjeść zje wszystkie, on to nie wybrzydza, ale chciałabym znaleźć takie supersmaczne, za które pies zrobiłby wszystko ;) Jak na razie i tak najlepiej sprawdzają się parówki :p

Link to comment
Share on other sites

No to pewnie kupilas, te co ja. Jak drobno ''pokroje'', to Neo chetnie je ;) Nastepnym razem kupie te gwiazdeczki, co mi mowilas. Jeszcze Neo chetnie je te Let's Bite, Karina je kiedys pokazywala ;)
Aaa, co z tymi ciasteczkami naturalnymi? [SIZE=1]pamietasz, pokazywalas mi je.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Aga - Próbowałam, Lucky je lubi, w domu zrobi dla nich wiele, ale na dworze już za Macedy nie chce za bardzo pracować ;) Poza tym mi wydają się one takie plastikowe, gumowe, nie wiem czy one są do końca dobre dla psów... Ale może to tylko moje osobiste odczucie ;)


Kasiu - no, ja lubię właśnie tą firmę fish4dogs, te rzeczy od nich wydają się być faje, tylko niestety dla małych psów nadają się jedynie te gwiazdeczki :-( Myślałam że te co zamówię też będą dobre, ale okazały się być twarde ehh... a widać że Lucky miał chęć je zjeść, bo nosił tą kostkę, nosił, aż w końcu położył gdzieś w kąt...
A z tymi naturalnymi - to nie zamawiałam, bo to trzeba wpłacić kasę na konto, a ja nie posiadam osobistego konta ;) Musiałabym do mamy się uśmiechnąć żeby mi wpłaciła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Próbowałam, Lucky je lubi, w domu zrobi dla nich wiele, ale na dworze już za Macedy nie chce za bardzo pracować ;) Poza tym mi wydają się one takie plastikowe, gumowe, nie wiem czy one są do końca dobre dla psów... Ale może to tylko moje osobiste odczucie ;)[/QUOTE]

Też mi się wydaje że nie są do końca takie zdrowe.....
Karolina wpadnij na nowe foty wgrywam je już pomału;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Też mi się wydaje że nie są do końca takie zdrowe.....
Karolina wpadnij na nowe foty wgrywam je już pomału;)[/QUOTE]

No właśnie mi też się tak wydaje. Dla właściciela są fajne, bo nie śmierdzą, nie brudzą rąk, dają się połamać... ale nie wiem czy dla psa są takie super ;)
Wpadnę Aga, ale wieczorkiem, teraz kończę jeść, i lecimy z Luckym na spacer, póki słońce jeszcze świeci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katie']Moj jeszcze gryzie, jak mu trzymam,bo jak dostanie takie duze, to tez nosi nosi i polozy gdzies. Wiec pokroj albo cos i bedzie OK ;)[/QUOTE]

Jak tego pokroić się za bardzo nie da :lol: Jedną kostkę piłowałam piłowałam aż się podzieliła, ale musiałam się nieźle namęczyć :lol:

Uff, wróciliśmy. Pies wymęczony, a ja zmarzłam okrutnie. Zimno na dworze jak nie wiem co :shake:

Miałam nawet ze sobą aparat :)

[IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1880-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1880-1.jpg[/url] piękniacha :loveu:

u nas kiedyś Pączek też miał te z maceda teraz kupuję mu inne takie kosteczki kolorowe , a karmę jaką zamawiałaś ?
my na tej wystawie kupiliśmy boscha , jak nam się skończy rc zobaczymy czy ta mu podpasuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...