Jump to content
Dogomania

Galeria zawsze uśmiechniętego yorka Lucky'ego :)


Karolina.

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolina.']:shake:

Miło mi jest jak komuś się podobają moje zdjęcia, ale zanim [U]ja[/U] będę zadowolona ze swoich zdjęć to jeszcze trochę czasu minie :roll: Bo akurat pod tym względem jestem dla siebie mocno wymagająca ;)
[/QUOTE]
Podobnie jak ja ;) Wymagam od siebie stanowczo za dużo nie tylko w tej dziedzinie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Oj, no to nie ciekawie :shake: A gdzie to złapałaś? Bo z tego co mi się kojarzy to od jedzenia surowego mięsa czy to nie to? [/QUOTE]
Nie, to nie jest od surowego mięsa, a od kotów. Złapałam ją jak byłam mała mam już to od jakiś 8-9lat. Jak byłam mała to bardzo dużo kotów kręciło się koło mojego domu, z siostrami i koleżankami opiekowałam się jak były małe i ogólnie duzo czasu z nimi spędzałam. Jakiś kot musiał być zarażony, a ja np. bawiłam się w piaskownicy, kot mógł tam zrobić siusiu, ja tego nie widziałam i bawiłam się, dotknęłam tego, cos mi na przykład wpadło do oka, po prostu sobie potarłam oko i zarazki sie do niego wprowadzały w ten sposób, jak byłam w zerówce, było badanie wzroku i pani doktor wykryła że nie widzę na jedno, a na drugie coś tam widzę i pojechałam do szpitala, jedno odratowali, drugie niestety nie całkiem (troche widzę bokiem)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caachou_']Podobnie jak ja ;) Wymagam od siebie stanowczo za dużo nie tylko w tej dziedzinie...[/QUOTE]

No to tak jak ja.
Najlepiej jak wszystko wychodzi mi idealnie.Wtedy dopiero jestem zadowolona.;)

Cześć Karolka :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_2053k.jpg?t=1281482092[/URL] artystyczny nieład przecudnej urody :p

Ja kiedyś byłam sobie zbadać wzrok (kilka lat temu) i miałam na każde oko -0,5 ale nic mi nie kazali z tym robić, i tak się od tego czasu bujam bez okularów ani soczewek wszelakich. Może mi się pogorszyło, może nie - nie wiem, ale w każdym bądź razie i tak widzę lepiej niż większość moich znajomych, więc chyba nie tak źle jeszcze ze mną ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caachou_']Podobnie jak ja ;) Wymagam od siebie stanowczo za dużo nie tylko w tej dziedzinie...[/QUOTE]

No właśnie, ja mam tak samo, trzeba sobie podwyższać poprzeczkę by być coraz lepszym :)

[quote name='Sweet']wow;D nie wiedziałam:P

Fajnie:D:D[/QUOTE]

:)

[quote name='chrupcia']Nie, to nie jest od surowego mięsa, a od kotów. Złapałam ją jak byłam mała mam już to od jakiś 8-9lat. (...)[/QUOTE]

No tak mi się kojarzyło właśnie coś że to od surowego mięsa czy odchodów kotów... ale dobrze że udało się to jakoś wykryć wcześnie i chociaż jedno oko odratować...

[quote name='jot11']No to tak jak ja.
Najlepiej jak wszystko wychodzi mi idealnie.Wtedy dopiero jestem zadowolona.;)

Cześć Karolka :multi::multi::multi:[/QUOTE]

:)

Cześć Jolu :multi:


[quote name='*kleo*'][URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_2053k.jpg?t=1281482092[/URL] artystyczny nieład przecudnej urody :p

Ja kiedyś byłam sobie zbadać wzrok (kilka lat temu) i miałam na każde oko -0,5 ale nic mi nie kazali z tym robić, i tak się od tego czasu bujam bez okularów ani soczewek wszelakich. Może mi się pogorszyło, może nie - nie wiem, ale w każdym bądź razie i tak widzę lepiej niż większość moich znajomych, więc chyba nie tak źle jeszcze ze mną ;)[/QUOTE]

:loveu:


No to rzeczywiście niewielka ta wada ;) Ja kiedyś miałam -1,25 potem chyba -2,25, a teraz mam -4 [czyli już konkretna wada] :roll:
Ale byłam kiedyś u jednej okulistki, i ona powiedziała mi że niezależnie od tego czy będę nosiła okulary czy nie to dopóki oko będzie rosło (20r.ż.? - nie wiem dokładnie), to dopóty wada będzie mi się powiększać. I nie muszę nosić okularów non stop, tylko wtedy kiedy potrzebuję, czyli do czytania w szkole z tablicy, telewizji etc. A teraz poszłam do drugiej okulistki, i dostałam opieprz że nie noszę okularów cały czas, a powinnam :roll: I weź tu bądź mądry - skoro idziesz do SPECJALISTY to masz nadzieję że ci doradzi, i słuchasz się jego, bo bądź co bądź ma [przynajmniej powinien mieć] większą wiedzę od przeciętnego [I]ludzia [/I]... A tu dwie sprzeczne ze sobą opinie... I weź się lecz w tym kraju...

Od d...
[RIGHT]...[I] zarośniętej części psa [/I]strony :lol:
[/RIGHT]
[CENTER][IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/2.png?t=1281648824[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Karolina Ty jak zwykle świetne zdjęcie dałaś na dogo, jedno, ale piękne :)

Ja miałam tak samo jak Ty z tymi okulistkami, poszłam (jeszcze przed zerówką) do okulistki zbadać wzrok, powiedziała że wszystko w porządku żadnej wady, a potem w zerówce okazało się że nie widzę na jedno oko, a w drugim coś tam jest. Poszłam do najlepszej okulistki w mieście i ona dała szybko skierowanie do szpitala i pow że jest podejrzenie toksoplazmozy.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Yh, ja zanim założę to też z pięć razy muszę płukać bo zaraz mi się wybrudzi [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]
Ja jakoś nie mam większych oporów żeby grzebać sobie w oku [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Mogę sobie je dotykać palcami itd, więc pewnie dlatego też taka soczewka to dla mnie nie problem. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]
[COLOR=LightBlue]
Zamówiłam dyski lalala [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/grins.gif[/IMG] Całe 4 sztuki [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/peinlich.gif[/IMG] Teraz czekam aż przyjdą i idziemy na boisko [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_multi.gif[/IMG]
[/COLOR][/QUOTE]
Ja nie wiem, bo mi po tym czasie się jakoś mniej te szkła budzą :diabloti:
Super! Te 120?
[QUOTE]No to rzeczywiście niewielka ta wada [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Ja kiedyś miałam -1,25 potem chyba -2,25, a teraz mam -4 [czyli już konkretna wada] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]
Ale byłam kiedyś u jednej okulistki, i ona powiedziała mi że niezależnie od tego czy będę nosiła okulary czy nie to dopóki oko będzie rosło (20r.ż.? - nie wiem dokładnie), to dopóty wada będzie mi się powiększać. I nie muszę nosić okularów non stop, tylko wtedy kiedy potrzebuję, czyli do czytania w szkole z tablicy, telewizji etc. A teraz poszłam do drugiej okulistki, i dostałam opieprz że nie noszę okularów cały czas, a powinnam [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] I weź tu bądź mądry - skoro idziesz do SPECJALISTY to masz nadzieję że ci doradzi, i słuchasz się jego, bo bądź co bądź ma [przynajmniej powinien mieć] większą wiedzę od przeciętnego [I]ludzia [/I]... A tu dwie sprzeczne ze sobą opinie... I weź się lecz w tym kraju...
[/QUOTE]
Ja mam właśnie chyba z -2.25, niby nie tak duzo w porównaniu z Tobą, a przeszkadza bardzo... ja w sumie szkła wzięłam dla swojej wygody, bo wygodniej sie nosi niz okulary chociazby w zimie, kiedy włazisz do sklepu i BUM całe zaparowane i nic nie widac :cool3: ale z tego co wiem, to szkła są lepsze od okularów to są bezpośrednio na rogówce.

A jeszcze co do aparatu, to jak Ci sie sprawuje ten D3000? Bo ja przy wyborze lustra pierwszy strzał to był właśnie ten model nikona ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']Nie jest duża, ok 1,5 ;)[/QUOTE]

;)

[quote name='chrupcia']Karolina Ty jak zwykle świetne zdjęcie dałaś na dogo, jedno, ale piękne :)

Ja miałam tak samo jak Ty z tymi okulistkami, poszłam (jeszcze przed zerówką) do okulistki zbadać wzrok, powiedziała że wszystko w porządku żadnej wady, a potem w zerówce okazało się że nie widzę na jedno oko, a w drugim coś tam jest. Poszłam do najlepszej okulistki w mieście i ona dała szybko skierowanie do szpitala i pow że jest podejrzenie toksoplazmozy.[/QUOTE]

;)

Eh, każdy specjalista mówi co innego, i weź tu bądź człowieku mądry ;)

[quote name='Caachou_']Czego ty oczekujesz więcej? :cool3:
Super wykadrowana psia dupa... korzystasz z korekty gamma w psuju czasami? ;)[/QUOTE]

Ostatnio psie doopy są chyba modne, szczególnie te Afrykańskie :diabloti: :evil_lol:
Co do korekty gamma to nie wiem co to jest :lol: :oops: Nie znam się na PSie, posiadam takowego, ale umiem tylko 'podstawowe podstawy' niestety :roll:

[quote name='Pestka']Ja nie wiem, bo mi po tym czasie się jakoś mniej te szkła budzą :diabloti:
Super! Te 120?

Ja mam właśnie chyba z -2.25, niby nie tak duzo w porównaniu z Tobą, a przeszkadza bardzo... ja w sumie szkła wzięłam dla swojej wygody, bo wygodniej sie nosi niz okulary chociazby w zimie, kiedy włazisz do sklepu i BUM całe zaparowane i nic nie widac :cool3: ale z tego co wiem, to szkła są lepsze od okularów to są bezpośrednio na rogówce.

A jeszcze co do aparatu, to jak Ci sie sprawuje ten D3000? Bo ja przy wyborze lustra pierwszy strzał to był właśnie ten model nikona ;)[/QUOTE]

Tak, 120 :) Zobaczymy czy Lucky się ucieszy, na te większe CSy jest nakręcony, ale one jednak za duże dla niego ;) Więc poszły do szuflady czekając na lepsze czasy ;)

O tak, też znam to uczucie zaparowanych szkieł :evil_lol: :roll:
Ej, a Ci też okulistka mówiła że musisz nosić soczewki na zmianę z okularami, tzn. jednego dnia soczewki, drugiego okulary? Tak z ciekawości pytam :)

Nikon... no jak widać w sumie... rewelacji nie ma, ale jednak zdjęcia zupełnie inne niż z małpki. Jak teraz czasami biorę kompakt brata to tylko się denerwuję czego ten aparat nie nadąża za moim psem :lol: Więc w takich chwilach lubię mojego Nikona ;) Ale ogólnie to trochę źle zrobiłam kupując puszkę z KIT-em, mogłam od razu lepszy obiektyw kupić a tak no cóż :roll: Muszę się z tym męczyć :lol: I trochę się pewnie jeszcze pomęczę, bo co prawda mam wystarczającą kwotę aby kupić portretówkę taką jak chcę, ale jednak wolę dozbierać jeszcze drugie tyle i mieć drugiego psa ;) Zdjęcia nie są koszmarnie tragicznie, COŚ tam na nich widać, więc przemęczę się z KIT-em jeszcze dłuższy czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.'];)
Ostatnio psie doopy są chyba modne, szczególnie te Afrykańskie :diabloti: :evil_lol:
Co do korekty gamma to nie wiem co to jest :lol: :oops: Nie znam się na PSie, posiadam takowego, ale umiem tylko 'podstawowe podstawy' niestety :roll:
[/QUOTE]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu:

Myślałam, bo taka kolorystyka i światło.

Link to comment
Share on other sites

mój brat ma sporą wadę wzroku (ma 14 lat) i też nie musi nosić okularów, bo nie poprawi mu to wzroku, ale nosi bo tak to średniawo widzi :diabloti:
ale mu powiedzieli, że jak przestanie rosnąć (chociaż chyba już przestanie bo z 180 cm to on ma :evil_lol:) to można jakoś to tam skorygować operacyjnie czy laserowo? nie orientuję się, w każdym bądź razie można poprawić wzrok :cool3:

mam podobne przemyślenia, żałuję, że kupiłam z kitem aparat, a nie samo body i coś lepszego do razu, no ale cóż.. :)

zdjęci super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']
O tak, też znam to uczucie zaparowanych szkieł :evil_lol: :roll:
Ej, a Ci też okulistka mówiła że musisz nosić soczewki na zmianę z okularami, tzn. jednego dnia soczewki, drugiego okulary? Tak z ciekawości pytam :)

Nikon... no jak widać w sumie... rewelacji nie ma, ale jednak zdjęcia zupełnie inne niż z małpki. Jak teraz czasami biorę kompakt brata to tylko się denerwuję czego ten aparat nie nadąża za moim psem :lol: Więc w takich chwilach lubię mojego Nikona ;) Ale ogólnie to trochę źle zrobiłam kupując puszkę z KIT-em, mogłam od razu lepszy obiektyw kupić a tak no cóż :roll: Muszę się z tym męczyć :lol: I trochę się pewnie jeszcze pomęczę, bo co prawda mam wystarczającą kwotę aby kupić portretówkę taką jak chcę, ale jednak wolę dozbierać jeszcze drugie tyle i mieć drugiego psa ;) Zdjęcia nie są koszmarnie tragicznie, COŚ tam na nich widać, więc przemęczę się z KIT-em jeszcze dłuższy czas.[/QUOTE]
Taa, zaparowane szkła są suuuper :diabloti:
Nie, mi nic takiego nie mówiła. Ja teraz soczewki nosze czasem i całą dobę, okulary zmieniam tylko jak mam isc juz spać ale ze mi sie nie chce to posiedze przed tv to je zakładam, zeby przed spaniem nie bawić się w zdejmowanie szkieł. Tak to cały czas nosze soczewki ;)
Ja też kupiłam z KITem, ale w sumie załować nie załuje.. Teraz tylko był problem JAKI obiektyw kupić, a Twój chyba tak jak mój nie ma AF...?
Ooo, drugiego psa? Jakiego? :diabloti:
[quote name='Feigned']mój brat ma sporą wadę wzroku (ma 14 lat) i też nie musi nosić okularów, bo nie poprawi mu to wzroku, ale nosi bo tak to średniawo widzi :diabloti:
ale mu powiedzieli, że jak przestanie rosnąć (chociaż chyba już przestanie bo z 180 cm to on ma :evil_lol:) to można jakoś [B]to tam skorygować operacyjnie czy laserowo?[/B] nie orientuję się, w każdym bądź razie można poprawić wzrok :cool3:

zdjęci super![/QUOTE]
mozna, mozna, ja o tym słyszałam tez ale to ponoc kosztuje kilka tys..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caachou_']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu:

Myślałam, bo taka kolorystyka i światło.[/QUOTE]

:evil_lol:

A właśnie, widziałam Twoje zdjęcia na fbl i baardzo mi się podobały :p Coś nowego byś dodała :razz:

[quote name='Viky i Ja']Ale Wy tu szyframi piszecie

Karola nie mogę zaakceptować [/QUOTE]

Marzka wyślij mi zaproszenie to się samo zaakceptuje ;)

[quote name='Feigned']mój brat ma sporą wadę wzroku (ma 14 lat) i też nie musi nosić okularów, bo nie poprawi mu to wzroku, ale nosi bo tak to średniawo widzi
ale mu powiedzieli, że jak przestanie rosnąć (chociaż chyba już przestanie bo z 180 cm to on ma ) to można jakoś to tam skorygować operacyjnie czy laserowo? nie orientuję się, w każdym bądź razie można poprawić wzrok

mam podobne przemyślenia, żałuję, że kupiłam z kitem aparat, a nie samo body i coś lepszego do razu, no ale cóż..

zdjęci super![/QUOTE]

Ja też słyszałam o tej operacji, ale szczerze mówiąc ja bym się chyba bała :shake:

No, właśnie, kupi się 'zestaw podstawowy', a potem już ciężko jest nazbierać na nowy obiektyw :roll: Ale może jednak za radą takiej jednej osóbki dorobię się drugiego obiektywu :siara: Co prawda nie takiego jak bym chciała ale dobre i to ;)


[quote name='Pestka']Taa, zaparowane szkła są suuuper
Nie, mi nic takiego nie mówiła. Ja teraz soczewki nosze czasem i całą dobę, okulary zmieniam tylko jak mam isc juz spać ale ze mi sie nie chce to posiedze przed tv to je zakładam, zeby przed spaniem nie bawić się w zdejmowanie szkieł. Tak to cały czas nosze soczewki
Ja też kupiłam z KITem, ale w sumie załować nie załuje.. Teraz tylko był problem JAKI obiektyw kupić, a Twój chyba tak jak mój nie ma AF...?
Ooo, drugiego psa? Jakiego?

mozna, mozna, ja o tym słyszałam tez ale to ponoc kosztuje kilka tys..[/QUOTE]

A no widzisz, mi mówiła niby jeden dzień tak drugi tak, do tego zakaz siedzenia w soczewkach przed komputerem i noszenie ich max 8godz. :mdleje:

Ja na początku też nie żałowałam że kupiłam z kitem, ale wiesz... apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz chciało by się coś lepszego :) Mój w body nie ma silniczka, więc muszę patrzeć na te obiektywy "z" :roll: A nad jakimi obiektywami się zastanawiasz?

A z drugim psem to jest o tyle zabawna historia, że ja sama nie wiem :diabloti: To znaczy wiesz... mam jedną rasę ulubioną z gr I., którą w tej chwili biorę pod uwagę. Tylko że to jest tak, że raz jestem pewna i wiem że chcę psa tej rasy, a następnego dnia myślę... a jak on się nie dogada z Lakim? :shake: Ta rasa jest duża (w porównaniu do L.), i tak myślę sobie czy nie lepiej by było żebym ze względu na niego wzięła coś mniejszego? :roll:
Chociaż wiem że ludzie żyją sobie z psami mały+duży i jest ok, ale ja mimo wszystko mam obawy...
W każdym bądź razie jeśli nie ta wymarzona rasa, to biorę pod uwagę dwie inne, które są mniejsze, ale też fajne charakterkowo [ale mniej mi się podobają z wyglądu :oops:].

Sporo kasy, ale ja bym się bała że mi jeszcze gorzej coś zrobią, i że całkiem przestanę widzieć :roll: Dlatego wolę pozostać przy soczewkach i okularach ;)

[quote name='agamewa']Cześć Karolinka[/QUOTE]

Cześć Aga :multi:

[quote name='Caachou_']Jakimi szyframi? Pewno mowa o Afrykańskich doopkach.[/QUOTE]

:diabloti:

[quote name='karkakarka']ja to taż nic nie rozumie... no cóż... [/QUOTE]

Bo to trzeba pewne miejsce na dogo czytać aby zrozumieć fenomen Afryki :loveu: :evil_lol:

***

Idę sprzątać pokój, bo jutro najazd gości, a potem trzeba z psem na spacer wyjść. A taki upał u nas, niczym w Afryce :roll: (:diabloti:)... pies ze ścierą na plecach leży na podłodze i się chłodzi.


Jakieś wesele dzisiaj na naszej ulicy - orkiestra gra aż u nas słychać :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']A taki upał u nas, niczym w Afryce :roll: (:diabloti:)[/QUOTE]

U mnie też masakryczny upał... :roll: Jazz widzę że strasznie się męczy.. na dwór nie chce w ogole wychodzić, a jak poszliśmy na ogród to poleciał kilka razy za jabłkiem i miał dość, a zwykle jak jest umiarkowanie ciepło to ma takiego powera że przestać nie może ganiać :p
w tym tygodniu zamawiam maszynkę to zetnę mu włoski na krócej, już mu trochę odrosły po fryzjerze, a dzisja mu brzuszek wygoliłam, bo miał juz zarośnięty ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']A właśnie, widziałam Twoje zdjęcia na fbl i baardzo mi się podobały :-P Coś nowego byś dodała :razz:
[/QUOTE]
Nie dodam, bo straciłam ochotę na prowadzenie fbl. [U]Może[/U] mi się z czasem odwidzi :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...