Jump to content
Dogomania

Galeria zawsze uśmiechniętego yorka Lucky'ego :)


Karolina.

Recommended Posts

[quote name='Karolina.']
Moja mama dokładnie to samo powiedziała - żeby nie kombinować, bo się jeszcze gorzej popsuje :diabloti: Ale weź tu wytrzymaj bez kompa :eviltong:

[/QUOTE]
taaa znam ten ból , ale jak szybciej dasz do naprawy to szybciej go dostaniesz :evil_lol: a tak to się rozwali do końca i jeeszcze gorzej będzie :diabloti:


Racja , racja jest czego pozazdrościć , ja to nie mam tyle cierpliwości - choć chciałaby żeby mój pies umiał takie bajerki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chrupcia']Ja dzisiaj tak się skłoniłam i myślałam że może mi się uda, ale Jazz patrzył na mnie jak na wariatke i leżał kołomnie, ale się uśmiałam przy tym :lol:
[/QUOTE]

:lol:

[quote name='*kleo*']Cześć Karola :p
Super ten filmik!! Aż Wam trochę zazdraszczam, że macie czas i cierpliwość takie fajne rzeczy robić ;)[/QUOTE]

Dzięki :oops:
Z tym czasem i cierpliwością to różnie bywa ;) Czasami tez ich brakuje ;)
A ja zazdroszczę Ci tylu piesów i tych wystaw - więc w kwestiach [I]'zazdroszczenia sobie'[/I] jesteśmy kwita :lol: ;)


[quote name='Connected']taaa znam ten ból , ale jak szybciej dasz do naprawy to szybciej go dostaniesz :evil_lol: a tak to się rozwali do końca i jeeszcze gorzej będzie :diabloti:


Racja , racja jest czego pozazdrościć , ja to nie mam tyle cierpliwości - choć chciałaby żeby mój pies umiał takie bajerki :eviltong:[/QUOTE]

Ale tu nie ma co dawać do naprawy - tu trzeba nowy monitor kupić :diabloti: Jakbym miała jakieś 4 czy 5 stówek to bym se kupiła, a tak muszę się męczyć na tym :evil_lol: Tzn. ja mam te stówki, ale na co innego - na byle monitor swoich własnych uciułanych pieniędzy nie wydam :diabloti: Wolę poczekać aż mama kasę weźmie, i wtedy się pomyśli co z tym fantem zrobić :eviltong:

Oj, my i tak prawie nic nie umiemy. Dzisiaj nam [tzn Lakiemu...] najprostsze komendy się zwaliły, wszystko się mieszało, zwykłe 'leż' zrobił za sto pięćdziesiątym razem :roll: W takich chwilach mam ochotę wszystko rzucić i mieć to gdzieś - ale na szczęście szybko mi przechodzi :roll:

[quote name='agamewa']Witamy się:multi:[/QUOTE]


Hej :multi:

[quote name='jot11'][B][I]Cześć Karola :multi:
Filmik obejrzałam.Zdolniachy z Was.Ja tam nie mam cierpliwości,żeby czegokolwiek uczyć chłopaków. :oops:
Ta część filmu pt."Bez komentarza" rewelacyjna. :evil_lol:[/I][/B][/QUOTE]

Jolu, ja już chyba od roku czekam aż ty mi ich prześlesz żebym ich czegoś nauczyła - pamiętasz, obiecałaś kiedyś :diabloti: I jakoś ta paczka niby wysłana była, a dojść nie chce nie wiem dlaczego :eviltong:

Oszczędzamy na karmie - żywimy się roślinkami :grins:
[IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1922d3.jpg?t=1288909764[/IMG]

I jedna doopka spacerowa
[IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1909-1.jpg?t=1288909754[/IMG]

Takie resztki, ale nic innego nie mam... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1909-1.jpg?t=1288909754[/url] lubie te Twoje zdjęcie Karola :p
Jazz to taki nie bardzo chętny do nauki czegokolwiek, jedynie co to siad, leżeć, do mnie, zostań, gdzie np. papuga .. :) i to by było na tyle... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']A ja zazdroszczę Ci tylu piesów i tych wystaw - więc w kwestiach [I]'zazdroszczenia sobie'[/I] jesteśmy kwita :lol: ;)[/QUOTE]
Karola, jesteś sporo młodsza ode mnie, może w moim wieku też będziesz mogła pochwalić się większym stadkiem i "małymi-wielkimi" sukcesami, masz jeszcze kupę czasu ;)

[URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1909-1.jpg?t=1288909754[/URL] doopka spacerowa jak i błotko piękne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected'][URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1922d3.jpg?t=1288909764[/URL] Kawaler śliczny :)[/QUOTE]

Kawaler dziękuje ;)

[quote name='chrupcia'][URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1909-1.jpg?t=1288909754[/URL] lubie te Twoje zdjęcie Karola :p
Jazz to taki nie bardzo chętny do nauki czegokolwiek, jedynie co to siad, leżeć, do mnie, zostań, gdzie np. papuga .. :) i to by było na tyle... :oops:[/QUOTE]

Gdzie papuga hehe :lol: My mamy to samo, ale w wersji: "Gdzie jest mucha, szukaj muchy" :eviltong:

[quote name='syla929']Usunęłaś juz filmik? bo coś go nie widzę[/QUOTE]

Nie, nic nie usuwałam ;) Jest, ale jak się nie chce pojawić to może trzeba stronę odświeżyć ;)

[quote name='*kleo*']Karola, jesteś sporo młodsza ode mnie, może w moim wieku też będziesz mogła pochwalić się większym stadkiem i "małymi-wielkimi" sukcesami, masz jeszcze kupę czasu ;)

[URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1909-1.jpg?t=1288909754[/URL] doopka spacerowa jak i błotko piękne :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Viky i Ja']Cześć Karola :)
Klaudia ma racje, jeszcze zdążysz mieć i stadko duże i sukcesy wielkie :)[/QUOTE]

No zobaczymy... Chciałabym, ale nie wiem jak mi się życie ułoży ;)


Ufff... wyłaziliśmy się dzisiaj za wszelkie czasy :) Do tego byliśmy u weterynarza na szczepieniu, a za dwa tygodnie jedziemy na kolejne... Spotkaliśmy młodą astkę, Lucky trochę się z nią pobawił, i teraz w domu śpi i nawet nie ma siły się dopominać o moją kolację :lol: Ale i tak się z nim podzieliłam, dzielny był, więc miseczka ciepłego rosołku mu się należała ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześc Dziewczyny!

Dzięki za komentarze, miło że filmik się podoba :oops:

A teraz zadanie dla Was - pytanie: Czy Lucky jest za gruby???

[IMG]http://i55.tinypic.com/znu1oy.jpg[/IMG]
Takie beznadziejne zdjęcie, ale to tylko tak podglądowo, do oceny. Pytam się Was, bo ostatnio na spacerze dostaliśmy komentarz od pewnego pana o treści mniej więcej: "Ale spasiony". I nie był to żart, przynajmniej wnioskując z tonu głosu.

Dla mnie Lucky jest ok, i tak schudł, bo był okres kiedy ważył 2,2 a teraz ma równe 2,0... i nadal mu żebra wystają :roll:

I, tak szczerze mówiąc nie wiem o co chodziło temu facetowi... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ufff ufff, to dobrze że tak myślicie, bo już myślałam że ze mną jest coś nie tak bo dla mnie Lucky jest ok :roll:

Dziewczyny, postaram się odwiedzić Was dzisiaj, ale nie wiem czy mi się uda, bo dopiero co wróciliśmy ze spaceru, i po szkolnym dniu jestem padnięta :roll: Jak dzisiaj nie zdążę to jutro do Was zajrzę...


Ale na szczęście jeszcze jutro i długi weekend, uff :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Ufff ufff, to dobrze że tak myślicie, bo już myślałam że ze mną jest coś nie tak bo dla mnie Lucky jest ok :roll:

Dziewczyny, postaram się odwiedzić Was dzisiaj, ale nie wiem czy mi się uda, bo dopiero co wróciliśmy ze spaceru, i po szkolnym dniu jestem padnięta :roll: Jak dzisiaj nie zdążę to jutro do Was zajrzę...

Ale na szczęście jeszcze jutro i długi weekend, uff :loveu:[/QUOTE]
Lucky:loveu: jest bardzo OK,
facet może miał wadę wzroku;)
miłego wikendziku życzę

Link to comment
Share on other sites

Może pomyślimy nad jakimś jesiennym spacerem [I]kiedyś[/I] ? :evil_lol:
Wskakiwanie na plecy ładne, a próbowałaś wziąć Luckiego na łóżko,zrobić skłon i no wiesz ręce oprzeć na kolanach ale nogi mieć wyprostowane ? To potem ułatwi wskakiwanie z ziemi - ja tak z Perłą zrobiłam i mała już super wskakuje z fotela/łóżka jak tak stoję :cool3:
A chodzenie po książce,ah pamiętne czasy posiadania pierwszego klikera w domu,do było ee.. 3 lata temu ? :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...