Jump to content
Dogomania

Galeria zawsze uśmiechniętego yorka Lucky'ego :)


Karolina.

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny ale naprawdę nie ma co pokazywać :) Gdyby było inaczej to bym coś tu wstawiła ;)

Teraz nauka mi się zaczyna, kartkówki, sprawdziany, więc i mniej mnie na dogo. Zdjęć też robić mi się nie chce, bo wracam ze szkoły zmęczona :) Może coś bliżej weekendu uda mi się cyknąć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']To liczymy na ten weekend ;)
Cze Karola z lepszym humorem :)[/QUOTE]

Cześć Marzka :) Postaram się coś cyknąć, weekend coraz bliżej :)

[quote name='agamewa']Cześć Karolina:)
Nie mogę Ci coś wysłać wiadomości na PW,chyba masz skrzynkę pełną???????[/QUOTE]

[quote name='agamewa']Już Ci wysłałam ale na adres @:)[/QUOTE]

Cześć Aga :)
Tak, właśnie przed chwilą zobaczyłam że mam skrzynkę pełną. Już odetkana :)
Ale odczytałam @ :) Dzięki bardzo :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Dziewczyny ale naprawdę nie ma co pokazywać :) Gdyby było inaczej to bym coś tu wstawiła ;)

Teraz nauka mi się zaczyna, kartkówki, sprawdziany, więc i mniej mnie na dogo. Zdjęć też robić mi się nie chce, bo wracam ze szkoły zmęczona :) Może coś bliżej weekendu uda mi się cyknąć :)[/QUOTE]


12 wrzesień a ona zmęczona, ciekawe co powie w listopadzie.
Nie może tak być, żeby pies bez zdjęć chodził po świecie.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Pozwoliłam sobie do Pani napisać bo jestem takątrochęznajomą Agamewy- mam sunię spokrewnioną z Westernem i widzę że jesteśmy z tego samego miasta jeśli to ten Chełm. Widziałam początek Pani galerii i bardzo zaintrygowała mnie informacja że u nas nie ma hodowli yorków- zapraszam zatem na swoją stronkę [URL="http://www.duszekbieluszek.pl/"]www.duszekbieluszek.pl[/URL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Będzie nam ogromnie miło Panią gościć[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Pozdrawiam Magdalena:lol:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Taaak, tak, o ten weekend mi chodziło. A więc jestem.

Noo, pewnie że już jestem zmęczona, szkoła ogólnie jest bardzo męcząca. Już mam nawet dwie super oceny: 2 i 4 - z historii :loveu: :diabloti: Ogólnie to zadowolona jestem, bo już dawno temu postanowiłam sobie że liceum będzie zupełnie inne niż gimnazjum, i że nie zamierzam mieć ze wszystkiego piątek i czwórek - dwójka też ocena :diabloti: No i jestem bardzo zadowolona - liceum zupełnie inne życie niż gimnazjum :loveu:

A ty [B]Katie[/B], zwana Kasią - odezwij się do mnie na gg, bo nie ma cię i nie ma, a ja już się stęskniłam :loveu: :-(

[CENTER]***
[LEFT]Teraz trochę o Lakuniu. Maluszek ma się bardzo dobrze, spacerujemy teraz naprawdę bardzo długo, przez co piesek szczęśliwy i wymęczony jest. Dzisiaj byłam z nim na boisku, i pięknie przynosił mi piłeczkę i frisbee - jestem z niego dumna :) Zabrałam nawet aparat, ale z przykrością muszę stwierdzić, że z pośród sporej ilości zdjęć tylko dosłownie kilka nadaję się do publikacji, reszta jest totalnie nie ostra. Nie powiem że jestem szczęśliwa z tego powodu, no ale niestety, 95% zdjęć po obejrzeniu ich na komputerze trafiła do kosza. :roll:
Lakuń jest maskotką wszystkich dzieci, które go zobaczą! Czasami zlatuje się gromadka 6-7 dzieci w wieku najczęściej przedszkolnym, i głaszczą Lakiego, przytulają, zadają mi pytania itd :lol: Szczególnie polubiła nas pewna dziewczynka, która chodzi do zerówki - zawsze kiedy nas spotka to musi z Lakim się pobawić, spaceruje z nami, zachwalając co raz: "ale on się fajnie patrzy" "ale on ładnie sobie chodzi" i tym podobne :) Widać że naprawdę lubi psy, że nie jest to na zasadzie "ładny piesek", a coś więcej :) Ostatnio była z koleżankami, koleżanki pogłaskały L. i sobie poszły, a ona jedna wolała zostać ze mną i z psem :) Więc nie odmawiam jej prowadzenia Lakiego na smyczy itp., niech się uczy, może wyrośnie z niej dogomaniak ;) A jak byłam przedwczoraj z Lakim na spacerze, i akurat ta dziewczynka szła ze swoją klasą i panią wychowowczynią. Krzyknęła: "Proszę pani, a ja znam tego pieska. On lubi dzieci" :lol: Wtedy cała klasa owej dziewczynki skupiła wzrok na mnie i psie. Na szczęście byliśmy po drugiej stonie ulicy, bo inaczej pewnie cała klasa rzuciła by mi się na Lakiego :)

Zdjęcia się wgrywają właśnie.
[CENTER]***
[/CENTER]

Dopiero teraz zauważyłam, więc już odpisuję:

[B]P. Magdaleno[/B] - Witam serdecznie u nas :) Tak wiem o Pani hodowli, nawet kiedyś pisałam do Pani e-mail :) Bardzo podobają mi się Pani yorki, i bardzo Panią cenię :) Jednak kiedy kupowałam Lakiego to miałam praktycznie zerowe pojęcie o hodowlach, rodowodach, nie wiedziałam gdzie szukać, jak szukać, dlatego też pierwszym odruchem było sięgnięcie po regionalną gazetę i poszukanie ofert yorków :roll: No i stało się, Lucky jest bez rodowodu. Z resztą z tego co wiem to pani od której kupowałam Lakiego miała rodowodowe suczki, które nawet wystawiała, ba, miała nawet hodowlę! Ale potem przerzuciła się na rozmnażanie psów bez papierów :shake: Dlatego Laki jest taki jaki jest.

I tak, to ten sam Chełm zapewne ;) Chociaż tutaj na forum mało osób z okolic jest zarejestrowanych, chyba nie ma za wielu dogomaniaków ;) A szkoda, bo na jakiś spacer można by było się spotkać :)
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze zdjęcia:

Piłeczkomaniak :loveu:

[IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1912.jpg?t=1284834535[/IMG]

[IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1881.jpg?t=1284834537[/IMG]

[IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1947.jpg?t=1284834535http://[/IMG]

[IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1970.jpg?t=1284834538[/IMG]
A tu jakoś jak nie on wyszedł ;) :)
[IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1988.jpg?t=1284834635[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]P. Magdaleno[/B] - Witam serdecznie u nas :) Tak wiem o Pani hodowli, nawet kiedyś pisałam do Pani e-mail :) Bardzo podobają mi się Pani yorki, i bardzo Panią cenię :) Jednak kiedy kupowałam Lakiego to miałam praktycznie zerowe pojęcie o hodowlach, rodowodach, nie wiedziałam gdzie szukać, jak szukać, dlatego też pierwszym odruchem było sięgnięcie po regionalną gazetę i poszukanie ofert yorków :roll: No i stało się, Lucky jest bez rodowodu. Z resztą z tego co wiem to pani od której kupowałam Lakiego miała rodowodowe suczki, które nawet wystawiała, ba, miała nawet hodowlę! Ale potem przerzuciła się na rozmnażanie psów bez papierów :shake: Dlatego Laki jest taki jaki jest.

I tak, to ten sam Chełm zapewne ;) Chociaż tutaj na forum mało osób z okolic jest zarejestrowanych, chyba nie ma za wielu dogomaniaków ;) A szkoda, bo na jakiś spacer można by było się spotkać :)



No to na dobry początek jesteśmy we dwie:) Piesek uroczy, radosny a to najważniejsze. Nie każdy przecież musi królować na ringach:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...