Jump to content
Dogomania

Chinek - nieśmiały pekińczyk czeka w schronisku na kochający dom.WRÓCIŁ DO DOMU


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

Chinek został znaleziony na ulicy. Błąkał się pod jednym z olsztyńskich hipermarketów. Gdy trafił do schroniska był bardzo zagubiony i zdezorientowany. Po kwarantannie trafił do boksów dla szczeniaków, w budynku. Pekinek jest nieśmiały i przestraszony, gdy po raz pierwszy kogoś widzi, warczy i ostrzegawczo szczeka. Potrzebuje czasu by komuś zaufać. Gdy już kogoś pozna bez problemu daje się brać na ręce i przytulać. Chinek nie umie chodzić na smyczy. Chinek ma ok 3-4 lat. W poniedziałek zostanie wykastrowany.

Oto Chinek:
[IMG]http://i43.tinypic.com/21ox8hj.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/sdemau.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/xqjgqg.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/wco675.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ktoś się w ogóle psiakiem interesuje czy cisza kompletna?
Ja dałam ogłoszenia naszego i zbieraninę pekinów na trójmiasto i alegratkę, ale jakoś chętnych nie widać. Podobno allegro ma większą siłę przebicia.
Dziewczyny, nie pozwólcie by trafił na ogólne boksy - wystarczy jedno kłapnięcie większego psa i po Chinku. Nasz pekinek jest w szpitaliku - ma osobny boks.

Link to comment
Share on other sites

Może on się zgubił. Może przestraszył się petard. Nie wiem, jak w Olsztynie, ale u nas w Lublinie to jeszcze wczoraj czy przedwczoraj pojedyncze strzały dało się słyszeć.
Piękny rasowy zadbany młody pies. Trudno uwierzyć, że ktoś się go pozbył. Może poproście o pomoc w olsztyńskich gazetach. Takie ogłoszenia o znalezionych psach, to niektóre gazety drukują za darmo - dobrze jest dać zdjęcie. Jak nie znajdzie się właściciel, to może pies komuś się spodoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka'] Chinek nie umie chodzić na smyczy. [/quote]

Skoro nie umie chodzić na smyczy, to znaczy, że ktoś go prowadzał bez smyczy, co czyni bardziej prawdopodobną możliwość, że pies się zgubił. Właścicielami pekińczyków są często starsze osoby. Taki ktoś pewnie nie będzie szukał psa przez internet. Ale starsi ludzie są dość wiernymi czytelnikami gazet, więc może właściciel psa lub ktoś z jego znajomych zobaczy ogłoszenie w gazecie.
Poszukajcie adresów mailowych do olsztyńskich gazet, wyślijcie im informację o psie ze zdjęciami (mail musi być podpisany się imieniem i nazwiskiem wraz z nr tel., bo gazeta może zechcieć sprawdzić, czy to nie kawał albo jakiś kant).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka']Chinek w schronisku jest prawie 3 tyg. Wcześniej przez ponad tydzień przebywał u ludzi, którzy go znaleźli. państwo rozwiesili plakaty na całym osiedlu, na którym został znaleziony. Dali ogłoszenie do Gazety Wyborczej i niestety nikt się nie zgłosił.[/quote]

A jak tak, to inna historia, to chyba ktoś się go pozbył. Aż trudno uwierzyć, że ktoś takiego wspaniałego psa wywala na ulicę.

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mogłam uwierzyć, że ktoś go ot tak wyrzucił. Tym bardziej, że na północy Polski są dwie czy trzy hodowle tej rasy. Czarny pekińczyk do pseudo w ogóle mi nie pasował.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno kciuki za Chinka, oby jak najszybciej znalazł wspaniały kochający dom.:loveu::loveu::loveu:

Czarnych pekińczyków nie widuje się zbyt często nawet na wystawach a co dopiero na ulicy, dlatego niezbyt mi pasował do pseudo, ale widać, że chodoffcy rozszerzyli "asortyment":angryy:.
Dość często ludzie pytają mnie jakiej rasy jest Binguś; kiedy słyszą, że to pekińczyk dziwią się, że pies tej rasy może być czarny, bo pekiny z pseudo są najczęściej rude, rzadziej płowe czy szynszylowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...