Jump to content
Dogomania

Cacib 28-29.03.2009 luksemburg


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']kolezanka ktora z nami jezdzi nie moze do Luxa pojechac a wiec szukamy towarzysza podrozy na SOBOTE z malym / srednim psem

jedziemy bez noclegu[/quote]
[B]Elitesse[/B] - my do Luxa będziemy jechac przez Wrocław; to może bys się z nami zabrała busem...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G'][quote name='Elitesse']sa informacje :multi::multi:

[URL]http://www.uchl.lu/imagesexpo/registration_78.pdf[/URL]


Nie otwiera mi się ten link,próbowałem wielokrotnie przez kilka dni:-([/quote]

Ten link dziala bezblednie. wstawie tobie tu inny link ,najlepiej meldowac online,ja tak tylko melduje,jest pewniejsze niz poczta.

[url=http://www.uchl.lu/]index[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Maks i Spark']taaaa....wilcze idą na pierwszy ogień, baski i maluchy na końcu:cool3:[/quote]
Są największe (z basków i szpicków), to niech ida jako pierwsze! A poza tym. może S. nie zdąży się zdenerwowac...? To chyba dobre rozwiązanie. Widzisz, jak Lux dba o Sparka...;):lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Są największe (z basków i szpicków), to niech ida jako pierwsze! A poza tym. może S. nie zdąży się zdenerwowac...? To chyba dobre rozwiązanie. Widzisz, jak Lux dba o Sparka...;):lol:

Pzdr.[/quote]


Niech Twoje słowa będą prorocze:loveu:


A.

Link to comment
Share on other sites

Jakoś nikt się nie chwali, a z katalogu wynika, że z Polski do Lux'a przyjechało 61 psów!

Może jak ja zacznę, to i inni pochwalą się wynikami.

[SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black][B]PSY[/B][/COLOR][B]
JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, BOB, nominacja na Cruft'a, nowy Champion Luksemburga!!!

[COLOR=Black]SUKI[/COLOR]
JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - dosk,2, r.CAC (po Championce Lux'a, a więc przechodzi), nowy Champion Luksemburga!!!

LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC (rozpoczety Championat Lux'a!).[/B][/COLOR][/SIZE]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaczek']jakoś nikt się nie chwali, a z katalogu wynika, że z polski do lux'a przyjechało 61 psów!

Może jak ja zacznę, to i inni pochwalą się wynikami.

[size=3][color=red][color=black][b]psy[/b][/color][/color][/size][color=red]
[b][size=3]jazzy boy asiaczek fci - dosk.1, cac, cacib, bos, bob, nominacja na cruft'a, nowy champion luksemburga!!![/size][/b]

[b][size=3][color=black]suki[/color][/size][/b]
[b][size=3]jelly joshreen asiaczek fci - dosk,2, r.cac (po championce lux'a, a więc przechodzi), nowy champion luksemburga!!![/size][/b]

[b][size=3]love is in the air asiaczek fci - dosk.1, cac (rozpoczety championat lux'a!).[/size][/b][/color]

pzdr.[/quote]


gratulacje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jakoś nikt się nie chwali, a z katalogu wynika, że z Polski do Lux'a przyjechało 61 psów!

Może jak ja zacznę, to i inni pochwalą się wynikami.

[SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][B]PSY[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=red]
[B][SIZE=3]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, BOB, nominacja na Cruft'a, nowy Champion Luksemburga!!![/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=black]SUKI[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - dosk,2, r.CAC (po Championce Lux'a, a więc przechodzi), nowy Champion Luksemburga!!![/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC (rozpoczety Championat Lux'a!).[/SIZE][/B][/COLOR]

Pzdr.[/quote]

Asiaczku :)) kosisz dziewczyno kosisz :))

GRATULUJE WSPANIŁYCH PSÓW!!! zwłaszcza że to Twoje wychodowane !!!

jak bedziesz miała chwilkę możesz zrobi skan lub zdjęcie ze strona aussików - było ich ponad 60 :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jakoś nikt się nie chwali, a z katalogu wynika, że z Polski do Lux'a przyjechało 61 psów!

Może jak ja zacznę, to i inni pochwalą się wynikami.

[SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][B]PSY[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=red]
[B][SIZE=3]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, BOB, nominacja na Cruft'a, nowy Champion Luksemburga!!![/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=black]SUKI[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - dosk,2, r.CAC (po Championce Lux'a, a więc przechodzi), nowy Champion Luksemburga!!![/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC (rozpoczety Championat Lux'a!).[/SIZE][/B][/COLOR]

Pzdr.[/quote]


jeszcze raz gratulujemy:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Asiaczku :)) kosisz dziewczyno kosisz :))

GRATULUJE WSPANIŁYCH PSÓW!!! zwłaszcza że to Twoje wychodowane !!!

jak bedziesz miała chwilkę możesz zrobi skan lub zdjęcie ze strona aussików - było ich ponad 60 :))[/quote]
Musiałku, zrobię skan. I dzięki za miłe słowa!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...