Jump to content
Dogomania

Seterki Warszawa :)


Siersc

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie, po paru latach zaglądania na forum w końcu się zalogowałam :oops:
To ja Kasia od rudych Summera i Vegi.
Co do niedzielnego spaceru to oczywiście będziemy, a nawet będzie nas więcej na tej stacji metra. Postaram się wyciągnąć jeszcze pare osób.

Pozdrawiam i do zrobaczenia :p

Ps. Dobrze byłoby dać może linka z mapką dojazdu albo chociaż dokładniejszy adres - dla zmotoryzowanych;)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm Adres mówisz:) Mieszkam tu od ponad 15 lat i nie znam adresu ...:( To jest gorka za Kościołem który mieści sie przy skrzyżowaniu ulic Belgradzkiej i Stryjeńskich. Wszyscy na nią mówią górka przy ulicy Kazury i kazdy na Natolinie ja kojarzy ...
Mapka:
[url]http://www.targeo.pl/[/url] - nalezy wpisać w wyszukiwarke ulice Belgrzadzka i Stryjeńskich i zaraz za skrzyzowaniem jest skret w prawo w ulice Moczydłowską. W rzeczyswistości ten wjazd nie jest chyba oznaczony nazwa ulicy i to jest taka malutka osiedlowa uliczka zaraz za przystankiem na tym skrzyzowaniu. Jedziecie moczydlowska z 200m i odbijacie w prawo i szukacie miejsca parkingowego. Polana jak pojdziecie kawalek do przodu po lewej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[URL="http://www.gordon-diuk.priv.pl/foty/spotkanieI_07.jpg"][IMG]http://www.gordon-diuk.priv.pl/foty/spotkanieI_07_m.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
Ile seterków:loveu: :loveu: .Wspaniały spacer mieliscie.u nas niestety nie ma zbyt wielu seterów...
Więcej fotek prosze;) .

Link to comment
Share on other sites

:D To jeszcze nie wszystkie - czesc nia dala rady dotrzec. Byla Nelice, Diuk, był Morus - adoptowany Gordon z Palucha, był Diego (FOREST Bronks) i jeszcze jeden Gordon ale nie pamietam w tej chwieli z jakiej hodowli byl piesek. A tak w ogole to nastepnym razem zapraszam was na spacerek:) W koncu lodz to nie tak daleko:) Wiem bo zdarzylo mi sie pare razcy zawitac tam zeby odwiedziec jakis lokal na jeden wieczor:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klepcia']:D To jeszcze nie wszystkie - czesc nia dala rady dotrzec. Byla Nelice, Diuk, był Morus - adoptowany Gordon z Palucha, był Diego (FOREST Bronks) i jeszcze jeden Gordon ale nie pamietam w tej chwieli z jakiej hodowli byl piesek. A tak w ogole to nastepnym razem zapraszam was na spacerek:) W koncu lodz to nie tak daleko:) Wiem bo zdarzylo mi sie pare razcy zawitac tam zeby odwiedziec jakis lokal na jeden wieczor:)[/quote]

acha..Diego to Forest- wszystko jasne ;) .
No moze uda nam się kiedyś odwiedzić jakiś spacerek w W-wie :lol: , albo W-we zaprosić do nas (??)..:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klepcia']Zapraszamy zapraszamy:)
Szkoda ze nie wybieramy sie na wystawe do Łodzi :( [/quote]

uu..no myślałam, że się pokażecie na łódzkiej międzynarodówce :roll: ..
A gdzie najbliższa wystawa? :) [SIZE=1][COLOR=silver]([/COLOR][/SIZE][COLOR=silver][SIZE=1]może być na PW jak nie chcesz pisać[/SIZE] :-)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam Was drodzy seterkowicze;)

Jeżeli jest ktoś chętny na spacerki po"drugiej" stronie Wawy to zapraszam w okolice Łomianek. Co prawda Ursynów to moje rodzinne strony (13 lat na ul Belgradzkiej) ale teraz to dla mnie daaaleko.... w Łomiankach mamy olbrzymie połacie nieużytków zaopatrzonych w bażanty i kuropatwy oraz jeziorko pełne kaczek a po wyczerpującym spacerku w zaprzyjaźnionej stajni Wilczeniec mamy do dyspozycji bar....:cool3: My ćwiczymy właśnie do FieldTrialsów tylko ta pogoda.....ech:angryy:

pozdrawiamy
Chapsikowa i setery

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chapsio']Witam Was drodzy seterkowicze;)

Jeżeli jest ktoś chętny na spacerki po"drugiej" stronie Wawy to zapraszam w okolice Łomianek...Chapsikowa i setery[/quote]

Witaj Chapsikowa

Mała Molly (Just a Kiss Diervila) byłaby baaaardzo chętna.
Może podpatrzymy coś co nam się przyda podczas prób polowych :lol: .
No ale niestety, panienka zaczęła pierwszą cieczkę, zobaczymy ile to potrwa.

Pozdrawiam
Dorota i Molly

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...