Jump to content
Dogomania

Seterki Warszawa :)


Siersc

Recommended Posts

No witam,

mam pytanie wiem ze na terenie warszawy sa setery a na ursynowie ich tez nie malo...moze jakies male spotkanko kolo kopy cwila czy cos :) jakas wymiana zdan itp :D czekam na odzew i przedstawienie psiakow :> moze cos by sie wymodzilo :D

pozdroofka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 years later...

Nelisiak sie melduje na spotkaniu :) Panie Bolku trzeba jeszcze koniecznie Abre poinformowac:)
W okolice gorku dojezdza 505,504,436,166 albo mozna sie spokojne od metra Natolin przespacerowac bo to bardzo blisko. A jak ktos by sie bal ze sie zgubi to moge odebrac z metra i mozemy razem sie przejsc.

Link to comment
Share on other sites

Ja w sobotę pracuję do 16:placz: Dla mnie najlepiej by było koło 17:30:roll: Jeśli innym nie odpowiada to trudno...poczekamy do następnego razu:shake:

Ta górka to jest za kościołem przy Stryjeńskich? Taką dróżką idzie się miedzy kościołem a blokiem (na wysokości przystanku)? Jeśli tak to jestem w domu:razz:

Klepcia - może wreszcie będziemy miały okazję się poznać, bo jakoś do Choszczówki to dla mnie niezmotryzowanej za daleko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klepcia']Dobra to umawiamy sie o godzinie 13.00 sa polance kolo górki:) Jak ktos nie wie jak trafic to prosze sie smialo odzywac:)[/quote]

My z Kasią od Vegi i Summera umówiłysmy się o 12:40 przy metrze Natolin. Słyszałam, że Ty masz nas odebrać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...