Jump to content
Dogomania

Żmigród.Jak złapać dziką bezdomą kotke w ciąży??


Edi100

Recommended Posts

Wczoraj kiedy z KropkaKropka ( moja córka) wieszałysmy plakaty o bezdomnym psie, zobaczyłyśmy kulącą się z zimna małą kotkę:( Kotka jest najwyraźniej w ciąży:( Podeszłyśmy do niej wolniutko, by ją złapać ale uciekła. :shake:Poszłyśmy za Nią, zdjełam chustę z kurtki żeby łatwiej było kotkę chwycić, ale tez zwiała. Kotka jest mała, szara i ma jedno oko chore. Dzis tej jej poszukała ale kompletnie nie wiem jak dzikustkę złapać. Jest taki zimno:(
W nocy było -20:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']W klatkę-łapkę powinna się złapać... :-([/quote]
Problem w tym, że nikt w poblizu nie ma:(
Mam klatke po króliczku ( Królik ma wielgachną teraz :diabloti:) Może jak by siedziała gdzieś przy ścianie, to jakoś przyprę ją klatką, a potem wsadzę łapkę i ja złapię. Kuchnia, musi sie udać.:roll:
W domu mam klatke sporą, to by mogła sobie posiedzieć kilka dni, zanim czegoś nie wymyślę:roll:. Po domku nie pochodzi, bo moje kudłacze schrupały by ją w dwie minuty:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnie Koty']Edi, jeśli to dzikuska prawdziwa to uważaj na swoją łapkę. :evil_lol:
Jeżeli jest bardzo głodna to może wejdzie do zwykłego kociego kontenerka, tuńczyk z puszki dobry jest jako przynęta, na kocie noski działa oszałamiająco. Powodzenia, trzymam kciuki.[/quote]
Nie było jej. Ale zaraz idę jeszcze.
O tuńczyku pomyslałam. Kontenerka nie mam niestety.:shake: Łapki będę miała w rękawicach. Czy głodna bardzo, to nie wiem. Jest tu jedna Pani co także karmi koty i myślę że to kotka " z jej stada". Dzikuska straszna z małej.:( Zawsze było tak, że codziennie karmiłam kota, którego chciałam złapać. Po tygodniu codzinnego widywania mnie z dobrym jedzeniem, przychodziły do " ręki". Moja klatka dla królika, służyła jako łapka. Do środka wstawiałam jedzenie, czyli na " dno klatki" kiedy kotek wszedł na to dno, to ja siup i zakładałam górę. Działało, oby i tym razem sie tak udało. Zaraz wyruszam!

Link to comment
Share on other sites

ale to w zmigrodzie, nie we wro? bo pan do mnie przed chwila dzwonil, ze zgubila mu sie kotka, ktora wlasnie z jednym oczkiem ma problem (bielmo).

demi ma przeciez ta siatke na koty zrobiona przez mateusza. i radzi sobie z jej obsluga doskonale :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...