Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem Basiapron pisała głupoty raczej w wersji żartobliwej.

Z resztą...przecież jakby się okazało, że rzeczywiście Basia jest jakaś snobistyczna i zapatrzona w siebie to.. no cóż.
Lipa totalna na Zlocie.
Do towarzystwa miałaby tylko mopa, jakby udało się jej go wyrwać z rąk mściwej Basi Bonnie.:evil_lol:


[SIZE=1][COLOR=Silver]PS: Znowu kur*a występuję w roli jakiegoś pierdzielonego rozjemcy?[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']jakie słity kochane :cool3::loveu: przecież tutaj żadnego pojazdu nie było :cool3: chyba, że w bardzo bardzo delikatnej wersji ;) Bawcie się tu dobrze aniołki :diabloti: ja idę pić :loveu:, tylko nie rozpisujcie się za bardzo, żebym nie nadrabiła potem zaległości przez 3 godziny :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]
Mycha, wypij za nasze zdrowie :loveu: i baw się dobrze:loveu:
[quote name='Karilka']Basia miód na Twoje serce.:loveu:

Co do tematu: jest biedronka gdzieś w okolicy naszej Zlotowej miejscowości, czy trzeba robić zapas własny?[/quote]
Dokładnie!


W Sulistrowicach jest tylko mały sklepik, Stonka jest w Sobótce..to jest jakieś.. hmn 10 km? Nie wiem,ale na piechotę bardzo daleko :eviltong: teoretycznie możnaby sobie podjechać pksem ;) ale jak kto chce:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ej no, co wy tacy wrażliwi, jaja sobie robie a wy już od razu
chyba też sie mogę ponabijac,nie podkreślam swojego wieku, przypadkiem wyszło bo przecież gadane było kto na ile wygląda i w ogóle
a wy tui wielkie halo
sprawa stypendium naukowego-chodziło o kwestie kasy,nie chwale sie stypendium chodziło o problem z zapłaceniem za zlot
widze że Karilka mnie tu rozumie (tak przy okazji-chyba mam coś co należy do Ciebie ale musze znaleźć czy jeszcze mam)
ale żeby aż tak na kogoś najechać z powodu kilku postów napisanych pół żartem to jeszcze nie widziałam? czuje się jakbym czytała niektóre wątki gdzie wszyscy po kimś jadą. ja rozumiem że Esterka przyzwyczajona jest do żartobliwych komentarzy na swój temat, ale mi się to nie podobało co teraz zrobiliście tym bardziej że moim zamierzeniem wcale nie było to co sobie wymyśliliście i wyolbrszymiliście.
a ze jestem piękna i sprytna i wybitna-to z takiej piosenki jest-kabaret OTTO
ech:shake:

Link to comment
Share on other sites

jakie słity kochane :cool3::loveu: przecież tutaj żadnego pojazdu nie było :cool3: chyba, że w bardzo bardzo delikatnej wersji ;) Bawcie się tu dobrze aniołki :diabloti: ja idę pić :loveu:, tylko nie rozpisujcie się za bardzo, żebym nie nadrabiła potem zaległości przez 3 godziny :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Basia bonnie uu.. Lipa.

Basiapron a to Ty mi trzymasz?:evil_lol: Ktoś mi nie wysłał czegoś, na czym mi zalezało. To Ty?:cool3:
Świat jest mały:diabloti:.

[COLOR=Silver]Idziemy z Dolcem potrenować zabijanie na przydrożnych żulach :siara:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Hm czyli ze mną rozmawiać nie będziesz, bo jestem 2 lata młodsza od Ciebie, a więc gówniara? :roll:


[/quote]

oj to byla ironia ;)
moja osoba tow jest w twoim wieku , mi nie przeszkadza nikt naprawde
to byl jakby zart ale nie wyszedl :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']oj to byla ironia ;)
moja osoba tow jest w twoim wieku , mi nie przeszkadza nikt naprawde
to byl jakby zart ale nie wyszedl :lol:[/quote]
Aaa no to ok ;)

[quote name='Karilka']
[COLOR=Silver]Idziemy z Dolcem potrenować zabijanie na przydrożnych żulach :siara:[/COLOR][/quote]
:evil_lol: a ja idę się pobawić mopem....:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Asia, Ty żyjeeeeeeeesz! :loveu: :multi:[/quote]
Żyję, żyję, podczytuję tu Was regularnie, tylko nie chce mi się pisać. :eviltong:

[quote name='olekg89']Asia cięzko pracuje i nie ma czasu na kompa:-(:lol:[/quote]
No nie wiem, czy tak ciężko, czasem trochę ściemniam. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ja mam dopiero 20lat więc moge jestem dzieciakiem.Nie to co basia więc moge.
Poza tym czytaj uważnie ,że napisałem to na pytanie czemu atakujemy Basie.A to ona zaczęła pierwsza tą kłótnie.[/quote]
słuchaj słonko,
nazwałam CIEBIE gówniarzem (i to nie było skierowane do nikogo innego) bo to była odpowiedź na okreslenie DUPA,które wybacz, uwłacza godności kobiecej (bez względu na wiek!!!!)
to że się ucieszyłam że komar ma 23 lata to zrozumiałe-powiedzmy że na którymś z pokazanych zdjęć zobaczyłeś panienkę która wpadła w Twoje gusta, wolałbyś żeby miała 30 lat lub 12 lat czy żeby była w porównywalnym do Ciebie wieku??
kto zaczął-kochanieńki,ja Ci nie zwracam uwagi na to że kilka razy piszesz w postach "że pewnie się wystraszyłam" czy też że jesteście VIPami ze śląska-mogłabym zasugerować że sie wywyższasz chwaląc sie tym że jesteś ze śląska albo że można się wystraszyć Twoich tekstów.
a może ty masz jakiś kompleks że szukasz w moich postach wywyższania się?
bo stwierdzenie przeze mnie że jestem stara było nabijaniem się z samej siebie, tak samo mogłabym napisać "za gruba jestem na takie zabawy" albo że jestem ślepa.więc nie szukaj dziury w całym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']haha wielce stara się odezwała:eviltong: wiek życia nie jest zawsze na równi z wiekiem rozwojowym:eviltong: często ten drugi jest poniżej przeciętnej:diabloti:[/quote]
no i co?? obraziłam się tutaj czy coś??przecież tak jak wspominałam-żartowaliśmy na swój temat, to jak już naruszyłam hasłem "banda dzieciaków" to nie miało w żadnym celu was obrażać od razu.no,chyba że olka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jesli okreslenie dupa jest dla ciebie obrażliwe to bardzo mi przykro:-(
Wiesz wolałbym ,żeby miała 30 lubie dojrzałe:diabloti:
I nie tylko do mnie pisałaś gówniarzu więc teraz nie ściemniaj.
Muszę ci powiedzieć ,że ze zlotu zrobie ci piekło uwierz mi ,zresztą nie tylko ja:)Jaką bronią wojujesz od takiej giniesz moja droga:)A ja potrafię się mścić wierz mi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']

Basiapron a to Ty mi trzymasz?:evil_lol: Ktoś mi nie wysłał czegoś, na czym mi zalezało. To Ty?:cool3:
[/quote]
niestety chyba nie ja,ja mam coś innego o czym zapomniałaś pewnie już dawno,a ja tego nie wystawiłam drugi raz bo jakoś się nie zeszło
i jeszcze raz do rose-stypendium naukowe to moje źródło utrzymania i się nim nie chwale,znajdz mi cytat (nie wyrwany z kontekstu) gdzie się nim pochwaliłam. i posłuchaj sobie piosenki otto (bo już dawno pisałam że to że jestem sprytna i wybitna się z niej wzięło)-ona pociesznie wpada w ucho i sama stwierdzisz że też jesteś sprytna i wybitna.można sobie podśpiewywać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ja mam dopiero 20lat więc moge jestem dzieciakiem.Nie to co basia więc moge.
Poza tym czytaj uważnie ,że napisałem to na pytanie czemu atakujemy Basie.A to ona zaczęła pierwsza tą kłótnie.[/quote]
przecież ja tylko żartowałam chłopie więc nie musisz się unosić.:cool1::diabloti:

[quote name='olekg89']Jesli okreslenie dupa jest dla ciebie obrażliwe to bardzo mi przykro:-(
Wiesz wolałbym ,żeby miała 30 lubie dojrzałe:diabloti:
I nie tylko do mnie pisałaś gówniarzu więc teraz nie ściemniaj.
Muszę ci powiedzieć ,że ze zlotu zrobie ci piekło uwierz mi ,zresztą nie tylko ja:)Jaką bronią wojujesz od takiej giniesz moja droga:)A ja potrafię się mścić wierz mi:)[/quote]
No i Ty jej zrobisz piekło,ona zrobi Tobie i co tym osiągniecie? Chyba tylko tyle,że możecie zjebać atmosfere na zlocie wszystkim,a chyba każdy po prostu chciałby się tam dobrze bawić.
Dajmy już sobie spokój bo nie ma sensu się tutaj kłocić czy coś.;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...