Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panienki, tu jest link do oficjalnej strony niemieckiego klubu biewera.

[URL]http://web185.netroom11.de/index.html[/URL]

Jak sobie poszukałam, to hodowli jest od groma.
Podstawowe różnice pomiędzy uczciwym yorkiem a biewerem są dwie. Pierwsza to kolor oczywiście, a druga to długość szaty. Biewery mają nieco krótszą - maksimum do podłogi jak stoi. Nie ma czegoś takiego jak kładące się na podłodze włosy wokół psa, gdy stoi.

Ponadto stwierdziłam, że wynalazczość właścicieli chodoffli yorków jest niezmierzona. Znalazłam oprócz normalnych i biewerów, czarno białe, czekoladowe podpalane, biro (białe w brązowe łatki). Każda mutacja czy nieprawidłowość występująca u yorków jest utrwalana i ogłaszana jako nowa rasa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agoosia']coz tak juz jest jak sie da na czyms zarobic to sie nie mysli ze mozna zrobic krzywde tylko tym psiakom..[/quote]

O jakiej ty krzywdzie piszesz gdyby wszyscy hodowcy mysleli w ten sposów to nie było by tylu ras na świecie i do tej pory byłyby tylko wilki i dingo bo od nich sie wszystko zaczeło tak więc nie wypisuj tuyaj takich bzdur bo to naprawde POWAŻNY wątek a rasie która już niedługo do nas zawita i to z dużym impetem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agoosia']coz tak juz jest jak sie da na czyms zarobic to sie nie mysli ze mozna zrobic krzywde tylko tym psiakom..[/quote]

[URL=http://img158.imageshack.us/my.php?image=170750om7.jpg][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/6647/170750om7.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajadera']Panienki, tu jest link do oficjalnej strony niemieckiego klubu biewera.

[URL]http://web185.netroom11.de/index.html[/URL]

Jak sobie poszukałam, to hodowli jest od groma.
Podstawowe różnice pomiędzy uczciwym yorkiem a biewerem są dwie. Pierwsza to kolor oczywiście, a druga to długość szaty. Biewery mają nieco krótszą - maksimum do podłogi jak stoi. Nie ma czegoś takiego jak kładące się na podłodze włosy wokół psa, gdy stoi.

Ponadto stwierdziłam, że wynalazczość właścicieli chodoffli yorków jest niezmierzona. Znalazłam oprócz normalnych i biewerów, czarno białe, czekoladowe podpalane, biro (białe w brązowe łatki). Każda mutacja czy nieprawidłowość występująca u yorków jest utrwalana i ogłaszana jako nowa rasa.[/quote]

[URL=http://img480.imageshack.us/my.php?image=170547so1.jpg][IMG]http://img480.imageshack.us/img480/6628/170547so1.th.jpg[/IMG][/URL]Ty chyba nie czytalas tego wątku od poczatku bo my juz znamy adresy do hodowli niemieckich nie musisz nas w tym uświadamiać ja sama podawałam adresy wszędzie gdzie ogłaszałam swoje Biewery a pracuje nad tym już od roku i moje dane nie sa nigdzie ukryte w przeciwieństwie do moich koleżanek i kolegów z DOGOMANI

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Brak mi słów [U]białeyorki[/U]... :roll:
Po co tworzyc nowe rasy? po co mam ci tłumaczyć jak i tak nic nie dociera... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Brak mi słów [U]białeyorki[/U]... :roll:
Po co tworzyc nowe rasy? po co mam ci tłumaczyć jak i tak nic nie dociera... :shake:[/QUOTE]

Ja tez to zauwazylam. Kiedys mnie zacytowala, a pisala na calkiem inny temat :evil_lol: Poprostu brak słow.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Megula']Ja tez to zauwazylam. Kiedys mnie zacytowala, a pisala na calkiem inny temat :evil_lol: Poprostu brak słow.[/quote]
Kompletnie NIC nie dociera... moża mówić jak do ściany.

Link to comment
Share on other sites

kochane czy wy nie widzicie , że ta kobieta ma swój świat?...ograniczony z resztą bardzo...po co wogóle się wdawać w jakie kolwiek dyskusje z tym człowiekiem ..no chyba że dla jaj..aby się co nie co pośmiać...z prymitywizmu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='dorota07']kochane czy wy nie widzicie , że ta kobieta ma swój świat?...ograniczony z resztą bardzo...po co wogóle się wdawać w jakie kolwiek dyskusje z tym człowiekiem ..no chyba że dla jaj..aby się co nie co pośmiać...z prymitywizmu...[/quote]
Zauważyłam to...
Dlatego już tu nie będę wdawać się w dyskusje z tą kobietą, nie będę tłumaczyć... bo po co? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']kochane czy wy nie widzicie , że ta kobieta ma swój świat?...ograniczony z resztą bardzo...po co wogóle się wdawać w jakie kolwiek dyskusje z tym człowiekiem ..no chyba że dla jaj..aby się co nie co pośmiać...z prymitywizmu...[/quote]

Wydaje mi się że każdy może się wypowiadać na dogomanii .Pani Białe yorki broni swoich racji i ma do tego prawo a wyśmiewanie się z niej i nazywanie prymitywną to stanowczo przesada.Nieładnie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']kochane czy wy nie widzicie , że ta kobieta ma swój świat?...ograniczony z resztą bardzo...po co wogóle się wdawać w jakie kolwiek dyskusje z tym człowiekiem ..no chyba że dla jaj..aby się co nie co pośmiać...z prymitywizmu...[/quote]

Sama jesteś prymitywna to nie wątek na którym można bezkarnie mnie obrażać nie podajesz żadnych powodów aby poprzeć swoje tezy niby gdzie mam ten świat ograniczony TO WY NIE MACIE DOWODÓW NA POPARCIE SWOJEJ TEORETYCZNEJ WIEDZY A JA MAM A DOWODEM SĄ MOJE BIEWERY a dowody to zdjęcia które wam co rusz podrzucam a wam z BÓLU SERCA PEKAJĄPOPROSTU NIE MUSICIE TU NIC PISAĆ SĄ INNE WĄTKI NA WYKAZANIE SIĘ SWOJĄ OOOOOOOGROMNĄ WIEDZĄ NA TEMAT YOREK BO JA NA ICH TEMAT MAM SWOJE ZDANIE MAM ICH KILKA I OCZYWISCIE WYDAJE MI SIĘ ŻE SPORO WIEM NA ICH TEMAT WIEDZ DZIĘKUJĘ WAM ZA WASZE SERDECZNE RADY PROSTO Z SSSSERDUCHA I DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA WASZE SZCZERE OPINIE NA MOJ TEMAT WYKARZCIE SIE SWOJA WIEDZĄ W PRAKTYCE TO WTEDY POGADAMY JAK RÓWNY Z RÓWNYM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Zauważyłam to...
Dlatego już tu nie będę wdawać się w dyskusje z tą kobietą, nie będę tłumaczyć... bo po co? :roll:[/quote]

Mam do ciebie pytanie co niby ty masz mi wytłumaczyć bo nie rozumiem kontekstu twojej wypowiedzi i przypominam TUUUUUU SIĘ PISZE O BBBBBBBIEWERACH

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='białeyorki']Mam do ciebie pytanie co niby ty masz mi wytłumaczyć bo nie rozumiem kontekstu twojej wypowiedzi i przypominam TUUUUUU SIĘ PISZE O BBBBBBBIEWERACH[/quote]
Wytłumaczyć, że robisz źle, tworząc nowe rasy...
Twoje pieski są śliczne, ale wyglądają jak niewybarwione yoreczki. I nie przypominają Biewierków.
Ty zawsze mówisz "bo to nie są pom pony".
Ale nie ma innych Biewierów oprócz pom ponów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Brak mi słów [U]białeyorki[/U]... :roll:
Po co tworzyc nowe rasy? po co mam ci tłumaczyć jak i tak nic nie dociera... :shake:[/quote]

Właśnie wszyscy którym podobają sie pom pony popierają tworzenie nowych ras jesli nie wiesz chociaż ja już tutaj chyba sto razy wam pisałam że moje BIEWERY są po srebrno złotych yorkach i po niczym innym a pom pony NNNO CÓŻ jeśli wy nie widzicie różnic to trzeba by sie chyba udać się do OKULISTY po okularki dla was tacy z was teoretycy że nie widzicie tych subtelnych różnic pomiędzy BIEWER yorkishire terierem a Biwer ala PmoPon yorkishire terier sama nazwa już wskazuje na te subtelne różnice szukajcie na NIEMIECKICH stronach to może coś zauważycie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Wytłumaczyć, że robisz źle, tworząc nowe rasy...
Twoje pieski są śliczne, ale wyglądają jak niewybarwione yoreczki. I nie przypominają Biewierków.
Ty zawsze mówisz "bo to nie są pom pony".
Ale nie ma innych Biewierów oprócz pom ponów...[/quote]

Są różnice i to duże po pierwsze uszy barwa szaty wielkość co prawda niektóre już są coraz bardziej przypominajace yorki ale to jeszcze nie to a poza tym cena pom pon 600-800 euro a te drugie po czystych yorkach 1200-2000 euro i co to też do ciebie nie przemawia

Link to comment
Share on other sites

Białeyorki, gdybyś znała choć odrobinę niemiecki lub angielski i chciała choć trochę zrozumieć teksty, które są na stronach o biewerach, to może by dotarło do Twojej główki, że jest jedna, jedyna rasa " york biewer ala pom pon". Ludzie w srócie mówią o biewerach, pom ponach, ale to są synonimy (trudne słowo). Pomiędzy pieskami są różnice osobnicze, żaden nidgy nie jest taki sam. A Ty poprostu utrwalasz nieprawidłowe wybarwienia u yorkopodobnych kundelków.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='bajadera']A Ty poprostu utrwalasz nieprawidłowe wybarwienia u yorkopodobnych kundelków.[/quote]
z tym sie zgodzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']z tym sie zgodzę.[/quote]

wstyd mi za was musze ,odpoczac od tej dyskuji bo widze że do was nic nie dociera nawet Tak duza różnica w cenie do was nie przemawia nie musze znać jezyków aby znależć te wszystkie różnice o których pisałam wczesniej a nazwa pom pon nie wzieła sie znikąd Dzieki wszystkim którzy delikatnie próują mnie wspierać w tej dyskusji z FACHOWCAMI jak pisałam wczesniej ja i tak będę robić swoje a wam Fachowcom przyjdzie sie z tym pogodzić bo zawsze W POLSCE BĘDĘ TĄ PIERWSZĄ KTÓREJ SIĘ UDAŁO WYCHODOWAĆ BIEWERRY PO ZWYKŁYCH YORKACH

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...