Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='białeyorki']Monek jak spodkasz sie na wystawie skoro masz biewera od pompei a ona kryje swoje biewerki moim pieskiem.[/quote]

[quote name='Chefrenek']A to dobre.:-o[/quote]

Ja nie wiem....jakoś nie mogę zrozumieć tego tekstu:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Jakiś bzik totalny, ale niech już tak będzie.

Normalnie się spotkam("spodkam") bialeyorki. Wsiądę w auto, wezmę pieski, pojadę na Stadion Olimpijski i spotkam się z Migotką w umówionym miejscu. To nie jest trudne jesli ktoś jest pełnosprawny umysłowo.

Link to comment
Share on other sites

Jest taka hinduska bajka i może niekrórym pozwoli ona coś niecoś zrozumieć :czytaj: : "Był sobie kiedyś chłopiec, który mówił ludziom przykre rzeczy. Pewnego dnia stary dziadek powiedział mu, że jeśli bedzie chciał powiedzieć komuś coś przykrego, niech tego nie robi, tylko wbije w płot gwóźdź. Kiedy przyjdzie taki dzień, że nie wbije w płot ani jednego gwoździa, miał przjść do owego starca. I tak chłopiec robił. W miarę upływu czasu uczył się panować nad sobą, aż w końcu przyszedł taki dzień, kiedy chłopiec nie wbił w płot ani jednego gwdoździa. Udał się więc do starca, który powiedział mu, żeby terazza każdym razem, kiedy powie komuś coś miłego, albo zrobi dla kogoś coś dobrego wyjął jeden gwóźdź z płotu. Kiedy przyjdzie taki dzień, że w plocie nie bedzie ani jednego gwoździa, chłopiec znów miał odwiedzić starca. I tak chłopiec uczynił. Czas płynął i w końcu nadszedł taki dzień, że w płocie nie było już żadnego gwoździa. Chłopiec udał się do starca, który rzekł "cudownie chłopcze, nauczyłeś się czynić dobro w miejsce zła, lecz popatrz, że ten płot jest jak ludzkie serca, dziury, które w nim zrobiłeś zostaną na zawsze". :nono:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migotka']Jest taka hinduska bajka i może niekrórym pozwoli ona coś niecoś zrozumieć :czytaj: : "Był sobie kiedyś chłopiec, który mówił ludziom przykre rzeczy. Pewnego dnia stary dziadek powiedział mu, że jeśli bedzie chciał powiedzieć komuś coś przykrego, niech tego nie robi, tylko wbije w płot gwóźdź. Kiedy przyjdzie taki dzień, że nie wbije w płot ani jednego gwoździa, miał przjść do owego starca. I tak chłopiec robił. W miarę upływu czasu uczył się panować nad sobą, aż w końcu przyszedł taki dzień, kiedy chłopiec nie wbił w płot ani jednego gwdoździa. Udał się więc do starca, który powiedział mu, żeby terazza każdym razem, kiedy powie komuś coś miłego, albo zrobi dla kogoś coś dobrego wyjął jeden gwóźdź z płotu. Kiedy przyjdzie taki dzień, że w plocie nie bedzie ani jednego gwoździa, chłopiec znów miał odwiedzić starca. I tak chłopiec uczynił. Czas płynął i w końcu nadszedł taki dzień, że w płocie nie było już żadnego gwoździa. Chłopiec udał się do starca, który rzekł "cudownie
chłopcze, nauczyłeś się czynić dobro w miejsce zła, lecz popatrz, że ten płot jest jak ludzkie serca, dziury, które w nim zrobiłeś zostaną na zawsze". :nono:[/quote]

To jest piękne:loveu:i b mądre!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moonek']Jakiś bzik totalny, ale niech już tak będzie.

Normalnie się spotkam("spodkam") bialeyorki. Wsiądę w auto, wezmę pieski, pojadę na Stadion Olimpijski i spotkam się z Migotką w umówionym miejscu. To nie jest trudne jesli ktoś jest pełnosprawny umysłowo.[/quote] nawet jesli nie jest pełnosprawny do konca fizycznie :)

Link to comment
Share on other sites

:mad: oj jakie mam teraz Biewery zapuszczone .... trzeci raz mam grype w tym sezonie , wszystko mnie drażni a one tak ciężkie ,że kołdry nie mam siły na siebie naciągnąć ... jak już biegne na kompa to siedzę przy nim właśnie w taki sposów zabezpieczajac sie, ale tez nie na długo


[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1118/52959526yl6uw0nu5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote]A To Komentarz Mojej Lili Na Wasze Opinie Chach[/quote]
Czyy to ta z wiecznie wywalonym ozorkiem? Mowi "macie racje, gdyby mnie wyhodowano z głową i zadbano o rodowód zapewniający dobre geny, to miałabym teraz pyszczek zamknięty" ? Czy moze prosi, zeby ktoś powstrzymał bezpapierową rozmnażalnię? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...