Jump to content
Dogomania

Staruszek ONek z OBOZU ZAGŁADY czy dostanie szansę na życie? PORZEBNY DOM!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulaa']Kruszynka jak znajdziesz kogoś z Katowic-Zarzecza, kto pójdzie w odwiedziny i zrobi fotki, to można liczyć ;)[/quote]


Łoo chętnie ale ja jestem zacofana społecznie że nie znam nikogo z tych rejonów...:roll: (a swoją droga to nawet nie wiedziałąm że jest taka dzielnica Katowic jak zarzecze słyszałam o załężu:oops:)
No chyba że sie sama pofatyguje :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość od pani Izy:

[quote] Witam!
Badania będzie miał robione na początku przyszłego tygodnia. Formę odzyskał - tyle tylko, że te biegunki go męczą... Bardzo ładnie przychodzi na wołanie. Nie potrzebuję niczego z jednym wyjątkiem - będę musiała wyjechać na 2 dni . Czy znalazłby się ktoś, kto mógłby się nim w tym czasie zaopiekować? Chodzi mi o karmienie i wyprowadzanie.Lorduś może oczywiście zostać na miejscu, ale wymaga dużo większej opieki niż zdrowy pies więc wolałabym zostawić go w fachowych rękach przez te 48 godzin.
pozdrawiam
IZa
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pani Izy - Lorduś bez zmian, tzn wszystko jest ok, z wyjątkiem tego, że cały czas chudziutki, no i ma problem z trzustką, co można tylko objawowo "leczyć" (tak ja to zrozumiałam). Wyników badań krwi jeszcze nie ma. Dają sobie dobrze radę z Lordzikiem, on też podobno zadowolony z życia, dużo przebywa na świeżym powietrzu i oszczekuje ludzi zza płota. Jednym słowem, ma werwę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...