Jump to content
Dogomania

Staruszek ONek z OBOZU ZAGŁADY czy dostanie szansę na życie? PORZEBNY DOM!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonia66']JAka ta cena konkretnie??Myślisz ze nie daloby sie extra uzbierac na wieksze dawki tego leku?/Jesli mialby pomoc....[/quote]
To było coś w rodzaju 1000zł/tydzień, ale nie wiem czy dobrze zapamiętałam - może Ada-jeje albo malgos pamiętają dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']To było coś w rodzaju 1000zł/tydzień, ale nie wiem czy dobrze zapamiętałam - może Ada-jeje albo malgos pamiętają dokładnie.[/quote]
Hmmm....biorac pod uwagę ze 200 cegielek "schodzi" w ciagu połtora dnia...to cyba to 1000 zł daloby sie uzbierać na tego Skarba???Jezeli tylko mialoby to pomoc...myślę, ze warto....to naprawde wspanialy i wart tego Pies...tyle przeszedł....nalezy mu sie chyba:roll::roll:
Dziś tylko od 15,30 do tej pory sprzedaly sie 62 cegielki...naprawde mysle ze tzreba mu dac wszystko co mu potrzebne najbardziej nie patrzac na pieniazki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Aniu ja mam ten sam wypis co Ty zabralas ze soba i wszystkie leki sa wypisane nie pamietam nazwy tego leku moze to byc Vecoryt podano 2 ml.Cocarboxylaza - 1 amp. zapamietalam tylko cene 1000zl na jedna kuracje.[/quote]
Ja wiem, ale ja ten wypis zostawiłam pani Izie. To żaden z tych leków wymienionych przez panią. Ten drogi lek to ten, który pan doktor wymienił w zaleceniach, że można zastosować "ewentualnie NAZWA LEKU". Ale to sprawdzę jak się spotkamy.

Link to comment
Share on other sites

Ula, jak będziesz pisać do pani, to dowiedz się czy mają możliwość wykąpania Lordzika. Jego sierść jest w tragicznym stanie, wciąż bardzo pozlepiana i brudna. Na pewno doprowadzenie jej do porządku przyniosłoby mu ulgę. Może mają znajomego psiego fryzjera/kąpacza?

Link to comment
Share on other sites

Oto wieści z dzisiaj :)

[quote]Lord dostał swój pokój, posłanie i miski. Ma też nową smycz, ale spaceruje po ogródku bez niej i bez problemu przychodzi na wołanie. Nie lubi suchej karmy - pierwszego dnia dorwał się do całego worka zjadł gigantyczną ilość i potem przez parę godzin puszczał pawie :-)) Teraz na suche nawet nie patrzy. Dostaje puszkę 2 x dziennie z domieszką kreonu, żelaza, stoperanu, nifuroksazydu i niewielką ilością tranu. Zapasowa miska z odrobiną suchego stoi jako zapas koło jego kocyka ( gdyby w nocy miał ochotę sobie podjeść ) ale nieszczególnie go interesuje. Ma biegunkę - nie bardzo wiem, co z tym zrobić. Zamierzam zabrać go w tym tygodniu na badanie USG, bo z wyników nie wiadomo, czy to nerki czy trzustka. W zasadzie nie wygląda na cierpiącego psa. Po konsultacji u trzech niezależnych weterynarzy wszyscy stwierdzili, że nie jest tragicznie i powinno mu się dać szansę dłużej niż 2 tygodnie. Tym bardziej, że Lord się nie męczy - włóczy się po domu, macha ogonem w kierunku ludzi i goni koty. Jak widzi kota, to mu ubywa w widoczny sposób lat. Normalnie trzeba go sprowadzać ze schodów i wpychać na górę. Za kotem przeskakuje po dwa stopnie.Niestety, uważa, że koty to zwierzyna łowna. Małego Ichtunga już ścisnął zębami i muszę ich izolować. Dużej Felki się boi, bo ona nie ma skrupułów i leje psy. Wczoraj przez przypadek wyszedł z domu w czasie, kiedy byliśmy z Dżekim na podwórku. Myślałam, że Dżekuś znowu go zaatakuje, ale nic się nie stało - obwąchał Lorda i przybiegł na wołanie. Myślę, że jak poradzimy sobie z tą biegunką, to Lord zostanie porządnie wykąpany, bo nieciekawie pachnie.
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

tak, tak- przepadają przeogromnie- wyciskają niesamowite soki żołądkowe z owczarków samym swoim jestestwem:diabloti::evil_lol::evil_lol:

Cieszą mnie bardzo opinie wetów o stanie ogólnym[B][SIZE=3][COLOR=red] LORDA[/COLOR][/SIZE][/B]! Bardzo podbudowują, że jednak podniesie się z popiołów!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...