Jump to content
Dogomania

Rastafara - Rasta Dog ; )


Onomato-Peja

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No jeśli najpierw siedziała w ciepełku i nie była zahartowana to się nie dziwie.Moje śpią w -10 na dworze jak jestem na wsi.Pływają w lodowatej wodzie itd.I chyba nigdy nie było im zimno.Na codzień mieszkają w mieszkaniu i śpią na łóżku.:cool3:
Atos z tego co wiem mieszka w budzie więc wątpie ,żeby po kąpieli się rozchorował.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkred]Witam ... Nawet nie daję tu emotikonek, bo wszystkie gęby się potraciły ... Czy tak wszędzie ?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Atosik ma frajdę nad morzem... ciekawe, czy Dindek by się ucieszył z morza - czy by się bał ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Ja uwielbiam morze ...!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Witam ... Nawet nie daję tu emotikonek, bo wszystkie gęby się potraciły ... Czy tak wszędzie ?[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#8b0000]Atosik ma frajdę nad morzem... ciekawe, czy Dindek by się ucieszył z morza - czy by się bał ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Ja uwielbiam morze ...!!![/COLOR][/B][/quote]

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rwpb']I jak żyjecie? Będą fotki?
Pozdrawiamy[/quote]


Postaramy się jakies dać nic nie obiecuję bo walczymy z imageshackiem i dogo :shake:

najpierw to muszę sobie nowy podpis i new avek wstawić :eviltong:

P.S. znalazł by się ktoś , kto by mi pokazal jak podlinkować podpis ? kiedyś to robiłam , ale już nie pamiętam jak ...

Link to comment
Share on other sites

ja bym ci z checia zalinkowala, ale nie pokazuje mi sie wasz banerek..
i czekamy na fotki :)
EDIT: pokazal sie :razz:
wystarczy, ze skopiujesz i wstawisz w podpis ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/atos-saba-pulpet-rudolf-welcome-d-128207/index1.html"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/signaturepics/sigpic68567_1.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pusiakowa']Hejo! :multi:
szkoda, że nie wypaliło to nasze spotkanie :placz:.
ale najprawdopodobniej za tydzien sie spotkamy co nie? :D :multi:
wymiziam tego Tosińskiego, że mnie dobrze zapamięta:diabloti::loveu:
a teraz Ty go miźnij od ciotki Pieczarkowej :eviltong:[/quote]

Chyba Mamuśki pieczarkowej :razz:
Miźnęłam :cool3:


witanko wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Witamy, witamy no nie ma, nie ma .. jestem zalatana muszę cholerną lekturę do wtorku przeczytać a jestem na 40-stej str. z 300 cały dzień mnie nie ma w domu noce zarywam nad książką a na kompa wpadam na chwilę zobaczyć co się dzieje na dogo i czy mam jakieś wiadomości

oficjalnie zawieszam galerię do odwołania :roll:

muszę iść kujonić ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...