Jump to content
Dogomania

Smarczek - ofiara schroniska. Wyzdrowiał i MA NOWY DOM!


hanek

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Smarczek w Alwerni w nowym DT, dziewczyny zajmują się nim z poświęceniem, czego są efekty: Smarczek garnie się do opiekunek:loveu: Jeszcze tylko trzeba go wynosić na pole, bo sam nie chce wyjść, ale ma już szeleczki zamiast obroży i powoli się oswaja także ze światem zewnętrzym:) Więcej dokładnych wiadomości tylko od Till możemy usłyszeć, poproszę ją żeby napisała coś więcej o bączku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']:multi::multi::multi: to świetnie! Teraz będzie już na pewno coraz lepiej ze Smarczkiem. Ja pisałam do Till w niedzielę odnosnie Mai, ale na razie cisza :cool3:[/quote]

Odpiswyałam Ci odrazu, również dzwoniłam do Ciebie, ale cisza:razz:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wykąpałyśmy Smarczka, zaskoczył nas strasznie był taki grzeczy, pozwolił się wykąpać bez problemu. Teraz napewno mu ulżyło. Ślicznie się ze mną bawił, napoczątku trochę nieśmiało. Jest strasznie ciepłym i pogodnym pieskiem, a do tego bardzo uczuciowym. Widać po jego oczach, że widział piekło i udało mu się to piekło przeżyć:).Z pod tego przygnębienia w jakim był wyszedł piesek sliczny o pięknych oczach, który mimo tego, że to właśnie człowiek tak bardzo go zranił kocha go i bez niego nie potrafi żyć. Cały czas chciałby by ktoś przy nim był, jest strasznym pieszczochem. Mieszka ze swoją tymczasową panią i kotkiem. Myślę, że w jego nowym domu koty mogą być bez problemu z czasem pieski też, ale raczej niewielkie, przyjaźnie nastawione i napewno nie dominujące bo to najbardziej go przeraża. Jak tylko będzie miał nowe zdjęcia napewno się nimi pochwalimy. Może zaskoczymy tych, którzy na forum nie wiedzieć czemu tak surowo nas oceniali i pokażemy jak kruszyna dochodzi do siebie:)

Link to comment
Share on other sites

Kolejna dobra wiadomość o kruszynie, dziś po kilku wynoszeniach na zewnątrz przestał się kurczyć, chować i...stanął na łapkach wyprostowany, pospacerował,a to, to już jest niesamowite- zrobił siku i kupkę na kwiatki:)pierwsze załatwienie na zewnątrz od czasów schronu!Jestem taka z niego dumna, aż się nam łzy puściły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Smarczek w Alwerni w nowym DT, dziewczyny zajmują się nim z poświęceniem, czego są efekty: Smarczek garnie się do opiekunek:loveu: Jeszcze tylko trzeba go wynosić na pole, bo sam nie chce wyjść, ale ma już szeleczki zamiast obroży i powoli się oswaja także ze światem zewnętrzym:) Więcej dokładnych wiadomości tylko od Till możemy usłyszeć, poproszę ją żeby napisała coś więcej o bączku.[/quote]

Przesyłam Ci na maila zdjęcia Smarczka, proszę umieść je na forum bo jeszcze się nie nauczyłam:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Przesyłam Ci na maila zdjęcia Smarczka, proszę umieść je na forum bo jeszcze się nie nauczyłam:([/quote]

Till wchodzisz na stronkę fotosik.pl. Następnie na stronie głównej klikasz w hasło DODAJ ZDJĘCIA (rejestracja nie jest wymagana), potem wyświetla się kolejny komunikat POBIERZ, klikamy i wybieramy z plików fotkę, którą chcemy umieścić na forum. Następnie dodajemy ją i wysyłamy ( hasło WYSLIJ znajduje się w prawym dolnym rogu strony). W etapie końcowym pojawiają się kody na fora dyskusyjne. Kopiujemy kod z pełnym rozmiarem na forum i wklejamy na dogo. I gotowe!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...