Jump to content
Dogomania

Kredka


wieso

Recommended Posts

dzisiaj pogoda cudna, swieci slonce i ptaki juz przygotowuja materaial na gniazdka...
Kredka i Hundisia biegaly po ogrodzie jak szalone :)
[IMG]http://www10.pic-upload.de/10.02.12/tgel3opghhw.jpg[/IMG]

[IMG]http://www10.pic-upload.de/10.02.12/p27oib1gip7v.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']witaj,
tez sie meczylam, nawet spuszczenie zaluzji nie pomoglo, bo to swiecilo w kazda szparke....[/QUOTE]

8 marca następna a potem 6 kwietnia. Jest bezchmurne niebo i dlatego nam dokucza. Wiatr wszystkie chmurki przegonił...W tej chwili nie wiem jak jest bo od rana nie wychodziłam z pracy. Słonecznie to pewnie. Sasiadki z mojego regionu (z dogo) fotki pewnie powstawiają ze spacerków z psami bo rzadkość taka piekna pogoda.:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Też miałam spotkanie w lesie. Moja miała chore już nóżki. Cichutko stałyśmy sobie o tak sobie a tu nagle wielkie z porożem łypnęło w naszą stronę. Gdy uciekał przez las myslałam że ziemia drży...Był ogromny...Do wody przyszedł bo szłyśmy obok rzeki...[/QUOTE]
takie przezycia to cos cudnego.....

Link to comment
Share on other sites

dzieki dziewczyny, ja tak krotko...hm nie jest najlepiej.....siateczka w aorcie sie przesunela, jest naprawiona ale Tz ma dola strasznego i to jest najgorsze, mowia ze to po narkozie, poczekamy zobaczymy......jeszcze raz dzieki.....odezwe sie za pare dni....
no i z Hundisia nie najlepiej , jest za stara na operacje :( kropi choc nie ma cieczki , bylysmy wczoraj u weta, .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...