Jump to content
Dogomania

Kredka


wieso

Recommended Posts

[FONT=Arial][I]Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki,
własne ambicje i urazy
zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

Oby w nas paskudne jędze
pozamieniały się w owieczki,
a w oczach mądre łzy stanęły
jak na choince barwnej świeczki."
[/I] ks. J. Twardowski[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black]Radości, satysfakcji z pomocy naszym mniejszym braciom, samych wokół merdających ogonów i prężących się szczęśliwie kotów i Bardzo, Bardzo Dużo Szczęścia - Świątecznie, Noworocznie i codziennie -:lol::lol::lol::lol::lol:[/FONT]

[FONT=Arial Black]życzy [/FONT]
[FONT=Arial Black]Misia z całą Uboczową gromadką...:lol:[/FONT]

[IMG]http://img573.imageshack.us/img573/7995/p1040650p.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Giselko, dziekujemy za szampana :) i zyczymy w Nowym Roku wszystkiego naj, naj, naj.....

U nas w Swieta byli ludzie dla ktorych rok 2010 nie byl rokiem szczesliwym, ludzie ktorzy pozostali sami i to w bardzo tragicznych okolicznosciach....
staralismy sie zorganizowac Swieta jak najlepiej w zwiazku z tym mielismy malo czasu aby tu zagladac.....Wigilia byla polska wiec i pracy bylo duzo :)....

Sylwestra spedzilismy raczej spokojnie, zwierzaki tez.....Hundis ze wzgledu na wiek, juz nie doslyszy wiec byla spokojna a Kredka widzac ze nikt nie zwraca uwagi lezala spokojnie za plecami pancia :).......ale ona wogole sie nie boi wystrzalow...jezdzila w Sylwestra z TZ w aucie po zakupy, byla w parku z nim...ona ma do nas takie zaufanie ze az sie wierzyc nie chce....

[IMG]http://img.secretpicdump.com/scaled_4711_bfddb__dsc0544-kopie.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.secretpicdump.com/scaled_4710_73fb0_kr3.jpg[/IMG]

a to moje dwa szczescia....
powoli martwie sie o Hundisia ale jeszcze smiga po sniegu :)

Link to comment
Share on other sites

w niedziele bylo jeszcze duzo sniegu i pogoda przepiekna.....bylismy na spacerze i Kredka biegala jak szalona po polu

:) co widac na zdjeciu...pileczki i kijki to jej zywiol :)
[IMG]http://img.secretpicdump.com/scaled_5011_b2ed8__dsc0109.jpg[/IMG]

dzisiaj niestety jest szaruga, pada deszcz na ulicach jest slizgawisko, TZ juz wykrecil pirueta na szczescie nic sie nie stalo, bo przed dwoma laty zlamal reke w dwoch miejscach :-(....
A Kredka jest juz u nas 2 lata :multi: jak ten czas sprintuje....

Link to comment
Share on other sites

...i ja życzę Wam najlepszego w Nowym 2011 Roku.

...przeszłam wszystkie strony Kredki.....brak słów uznania....życzę by całe dogo składało się z takich Kredek...

...i Gizunia jest na watku i Ubocze...
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_8_49.gif[/IMG]
Dziękuję...macie jeszcze jedną fankę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']...i ja życzę Wam najlepszego w Nowym 2011 Roku.

...przeszłam wszystkie strony Kredki.....brak słów uznania....życzę by całe dogo składało się z takich Kredek...

...i Gizunia jest na watku i Ubocze...
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_8_49.gif[/IMG]
Dziękuję...macie jeszcze jedną fankę...[/QUOTE]

witamy i dziekujmy za odwiedziny.....i za fanke tez :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Witaj Wieso
Oby więcej takich psich losów na Dogo.
Będę tu zaglądać jak się gdzie indziej zdołuję:):)
Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej czeredki:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Witamy ,
i do ogladania zapraszamy :),

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']..nie wiecie
ale
Wiesia jest tez sponsorka moich psiakow i kotow działkowych::)
sama nigdy bym ich nie wykarmiła[/QUOTE]

Czytając strony Kredki można sie zorientować po Twoich postach Grażyniu. Myszko Elu chyba chodzimy za sobą[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_3v.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Czytając strony Kredki można sie zorientować po Twoich postach Grażyniu. Myszko Elu chyba chodzimy za sobą[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_3v.gif[/IMG][/QUOTE]
pewnie trafiłyśmy obie z wątku tej biedy z mojego podpisu:).

Link to comment
Share on other sites

od wczoraj nasz przyjaciel „ Don camillo „ ma tymczasowiczke. Biednego psiaka ktoremu pani zachorowala i nie moze sie nim opiekowac a jej dorosle dzieciska nie maja ochoty zajmowac sie psem :(
Byla wielka dyskusja co zrobic z psem i Pastore ktory zna Jenny , bo tak wabi sie suczka
postanowil jej dac dom...:loveu:

I tutaj zaczyna sie nasz problem, jak przyzwyczaic Kredke i Jenny do siebie ?

Narazie chodzimy do siebie bez psow, tak aby poznaly sie przez zapachy, obie kochaja Don Camillo i napewno gdy dojdzie do spotkania beda o niego zazdrosne....

Tak wiec wczoraj bylismy zobaczyc Jenny, bardzo slodka sunia, wysteriizowana, do ludzi przylepa, rozdaje buziaczki, akceptuje obcych, nas widziala pierwszy raz i byla bardzo miziasta,
nie wiemy jak reaguje na inne psy i to wytestuje Pastore na innych :p....
jest mixem czegos z czyms, mowia ze husky chociaz ja mysle ze po husky ma tylko uszy :).
ma nadwage z ktora sobie poradzimy, lubi pileczki i to pewnie bedzie drugi powod do klotni.:crazyeye:...
bedziemy tak chodzic pare dni zeby zapachy byly znane, potem zrobimy tak ze moje psy wejda gdy Jenny nie bedzie, tak samo zrobimy u nas gdy naszych nie bedzie, (czytaj Kredka , bo z Hundisiem nie ma problemu ).....
Potem bedzie wspolny spacer, psy na linkach tak pare razy i oczywiscie wszyscy ucieszeni ze spotkania....
a dalej zobaczymy, bede ja brala tez na agillity, bo dziewczyna ma energie i dobrze umiesnione tylne lapki....na pewno straci duzo ciala :)
biedna dziewuszka bo tam gdzie byla na dt u rodziny nie miala zbyt dobrze i byla powodem rodzinnych sporow.....
zdjecia beda niedlugo, aha ona ma 4 lata

Moze ktos z Was podzieli sie z nami swoimi doswiadczeniami,:multi: bede bardzo wdzieczna...
Pozdrawiam Wiesia

Link to comment
Share on other sites

Psy muszą same sobie ustalić hierarchię bez ingerencji właścicieli. Spotkania powinny się odbywać na początku na terenie neutralnym. Jeśli chodzi o linki to jest rzecz najgorsza z możliwych. Moja Kara dobroci pies na smyczy zamieniała we wredną zaczepialską jędze. Prawie wcale nie używałyśmy tego połączenia a pieski które były, nawet samczyki,atakowały Karę.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Psy muszą same sobie ustalić hierarchię bez ingerencji właścicieli. Spotkania powinny się odbywać na początku na terenie neutralnym. Jeśli chodzi o linki to jest rzecz najgorsza z możliwych. Moja Kara dobroci pies na smyczy zamieniała we wredną zaczepialską jędze. Prawie wcale nie używałyśmy tego połączenia a pieski które były, nawet samczyki,atakowały Karę.....[/QUOTE]

dzieki, problem w tym ze Kredka gdy jest na smyczy nie atakuje przechodzi spokojnie i dzie tez spokojnie....ona atakuje gdy biega wolno :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Psy muszą same sobie ustalić hierarchię bez ingerencji właścicieli. Spotkania powinny się odbywać na początku na terenie neutralnym. Jeśli chodzi o linki to jest rzecz najgorsza z możliwych. Moja Kara dobroci pies na smyczy zamieniała we wredną zaczepialską jędze. Prawie wcale nie używałyśmy tego połączenia a pieski które były, nawet samczyki,atakowały Karę.....[/QUOTE]
Mogę się podpisać po tym co Nina. Spróbujcie wielokrotnych spacerów, i jeśli to jest możliwe to nie na linkach, na razie nie próbujcie wprowadzać jednej do mieszkania drugiej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Mogę się podpisać po tym co Nina. Spróbujcie wielokrotnych spacerów, i jeśli to jest możliwe to nie na linkach, na razie nie próbujcie wprowadzać jednej do mieszkania drugiej:)[/QUOTE]
dzieki....
najpierw chyba musimy Jenny sposcic ze zmyczy i zobaczyc czy nie ucieka, bo tego jeszcze nie wiemy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...