Jump to content
Dogomania

Dogowe "fasolki" C.D.


KORONA

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hipogryf jest wręcz nieprzyzwoicie piękny!!!! :D On jeszcze urośnie? :o

[b]Korona[/b], zgubiłam numer do ciebie a mam do oddania w dobre ręce 4 kg łapek kurzych! Kupiłam dla addy, ale ona znikła, miał wziąć Wojtecki, ale się nie odzywa... Zamrażakę mi zapychają :roll: Chcesz?
Ja generalnie siedze w domu cały czas, więc jak chcesz, to przyjeżdżaj i sobie bierz 8) Mój numer 0608 450 022

Link to comment
Share on other sites

Monika :) ale ładne te zdjęcia :)

Przyznaję widziałam na własne oczy - Hipogryf wyrósł na bardzo porządną fasolę :) jest przepiękny, ślicznie zbudowany i ma cudną głowę no...i jest wielki!! On jest prawie wielkości naszego 15-o miesięcznego doga. Te żółte jakoś niesamowicie rosną ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Hipogryf jest wręcz nieprzyzwoicie piękny!!!! :D On jeszcze urośnie? :o

[b]Korona[/b], zgubiłam numer do ciebie a mam do oddania w dobre ręce 4 kg łapek kurzych! Kupiłam dla addy, ale ona znikła, miał wziąć Wojtecki, ale się nie odzywa... Zamrażakę mi zapychają :roll: Chcesz?
Ja generalnie siedze w domu cały czas, więc jak chcesz, to przyjeżdżaj i sobie bierz 8) Mój numer 0608 450 022[/quote]

Asherku, pewnie że chcę... Tylko aktualnie nie mam transportu :( :-? Postaram sie jak najszybciej cos zorganizowac. Wytrzymasz, jeszcze troche z tymi nogami?? :)

Dziewczyny, dzięki za gratulacje!! Teraz to już w ogóle pękne z dumy :angel:

KasiaK, piękne zdjęcia...Prawda?? W końcu dobrą ręką robione :D TWOJĄ!!

Link to comment
Share on other sites

Korona dlaczego się nie pochwaliłaś, że tak pięknie "dziecie" Ci wyrosło :evil: ???? Te uszy, ta wielkość tfu tfu tfu jest przepiękny. No to teraz czekam na zdjęcie Twojego słoneczka. Chyba przyjadę na spacerek by osobiście poznać wszystkie piękności a i dawno Didu i Negra nie widziały cioci Sylwi :D .
Pozdrawiam Sylwia i CALIGRAPHY Saria

Link to comment
Share on other sites

To moja Ciuka Luka :) Dziewczynisko charakterne, ale tak słodkie że trudno jej sie oprzeć. Ma niesamowicie piękne oczy i nie jest to tylko moja opinia... Cała psia dusza i serce kryją sie w tych oczach 8)

A dziś małe fasolki, rodzi siostra Didu, Fantazja Korona Borealis. Na świecie już są 4 dziewczynki.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam sie jeszcze pochwalić, a własciwie to nie siebie, tylko złote ręce Naszej Eveliny :angel:

Oto Nasza reklama w ALMANACHU DOGA NIEMIECKIEGO.

[img]http://img210.imageshack.us/img210/683/almanach1dodrukumaly4od.jpg[/img]

Dzięki Evelinko :buzi:

Wielkie dzięki też dla Naszej NNikki, to dzieki niej reklama w ekspresowym czasie znalazła się w ZKWP w Łodzi :angel:

Link to comment
Share on other sites

ojejejje sama nie wiem od czago zacząć :oops:

no dobra :angel:

za maluszki, żeby wyrosły tak pięknie jak Twoje :drinking: :drinking: :drinking:

za śliczną Ciukę Lukę :angel: :drinking: :drinking: :drinking: jest rewelacyjna!!!!

i za obrazek, którego nie widać, ale na pewno jest super :lol: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...