Jump to content
Dogomania

Głogów o/Legnica styczeń 2005


basia

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sonya, dzięki. Szczerze mówiąc chciałabym dotrzeć do dokładniejszych informacji. Trzeba jechać i wtedy się zobaczy.

Kingula, najlepiej napisac maila do oddziału i dowiesz sie wszystkiego, bo tej informacji nie ma rzeczywiście na stronce.

Czyli będzie to pierwsza wystawa Bajki??

( czas masz do końca grudnia)

Link to comment
Share on other sites

No to jest nas dwie sieroty. Ja też kiedy zaglądałam ostatnio na stronke to nie było tej informacji.

Mam nadzieję, że pogoda bedzie iście wiosnna i pojedziemy samochodem. Jeśli nie to pozostaje pocią. Ale czego nie robi sie dla psiaków?

Chyba nie mówiłaś serio , że obawiasz sie wystawiania Bajki? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Zamiast chwalić się , powinnam raczej głowe w piasek schować zwłaszcza przed tobą -już tłumacze o co chodzi - mój stary strasznie chciał naszą suczkę kryć twoja pociechą RUBINKIEM ,na wystawie nawet rozmawialiście o tym- ale ja marzyłam o czarno- białych maleństwach i jak to baba postawiłam na swoim i kryłam naszą LUNE Explorerem Bear Hydrargium . Mam nadzieje ,że u Ciebie nie popadne przez to krycie w niełaske i za rok się spotkamy u Ciebie - bo mój małżonek twojego RUBINA mi nie odpuści :oops:

Link to comment
Share on other sites

Aki - Bajka ja nie jestem z tych osób co gniewają się za takie rzeczy i cieszą mnie wszystkie ładne szczeniaczki sh :D

Mnie cieszy juz sam fakt, że mój Rubin się wam podoba :D

Ja sama mam teraz miot po Gorgiku i mamie Rubina :D i szczeniaczki są bardzo udane ( zobacz sama na mojej www lub w galerii dgm w topicku "galeria szczeniat", wrzucam tam dużo zdjęc :lol: ).

Życzę udanego miotu i czarnusiów :)

Link to comment
Share on other sites

OBSERWUJĘ TWOJE MALEŃSTWA OD SAMEGO POCZĄTKU SĄ ŚLICZNE , MAM NADZIEJE ,ŻE I NAM TEŻ SIĘ POSZCZĘŚCI - TERAZ MAM ZAMIAR IŚĆ NA USG Z NASZĄ DZIEWCZYNĄ . ZOBACZYMY CZY COŚ NAM WYSZŁO Z TEGO KRYCIA . NASZA LUNA JEST TEŻ BURSZTYNOWA I TYLKO DLATEGO WACHAŁAM SIĘ Z KRYCIEM U CIEBIE - GORGIK NIE MA PONOĆ GENU BRĄZOWEGO -ILE W TYM PRAWDY ZOBACZYMY W STYCZNIU JAK DOBRZE PÓJDZIE . ALE O RUBINKU PAMIĘTAMY I NA BANK SIĘ ZOBACZYMY - BO TAK JAK CI PISAŁAM MÓJ STARY SIĘ W NIM ZAKOCHAŁ NA AMEN :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...