Jump to content
Dogomania

Szczeniak zjada swoja kupke


misti_agatka

Recommended Posts

Wiesz ja nie mam yorka, a sznaucerka, ale to nie w tym rzecz mojej znjoma wyżełka kiedys tez zdadała swoja kupke i dowiedziała sie od weta, ze pies potrzebuje jakieś witaminy, a ma ja zawartą w kupce - nieprzejmuj sie to napewno nic złego pozdrów twojego yoreczka od nas!! :D

Link to comment
Share on other sites

misti_agatka Ja miałam ten sam problem ze Snoopim, jadł kupki cudze, kiedyś nawet zjadł krowy :oops: tylko szybko mu ją wyciągłam, brrrrr obrzydliwe :grab: ,a jaki smród. Ale wracając do problemu, rzeczywiście po paru dniach podawania dodatkowych witamin, Snoopy przestał, i teraz robi to sporadycznie. :P

PS nazwa tych witamin to: Flawitol z winogron dla szczeniąt

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wszystki za rady :wink: :wink: :wink:

Troszke sie zdenerwowalam :oops:

Ogólnie za rada Wind pogrzebalam troche w weterynarii i poczytalam... Jezeli chodzi o witaminki to hodowca od ktorego kupilam Cole zalecil ze jezeli bede dawac Coli karme Royala to zadnych innych witamin dodatkowo nie mam podawac, poniewaz podobno jest to tylko wymysl weterynarzy...

Co innego jesli ktos podaje domowe jedzonko. Wtedy moze czegos tam brakowac...

Mysle, ze bardzie bede starala sie go tego oduczyc, poprostu bede go pilnowala. Problem moze byc tylko w nocy, bo jak to szczeniak zdarza mu sie zrobic niespodzianke i wtedy ja tego nie widze :cry:

ALE JESZCZE RAZ DZIEKI ZA WSZYSTKIE RADY :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie jezeli Snoopy tez je Royala to moze nie w witaminach tkwi problem..., bo przeciez karma Royala zawiera wszystkie witaminki.

Wind tez miala z tym problem, ale witaminy nic nie daly... Podobno problem tkwi w tym ze szczeniaki nasladuja zachowanie matki(wrodzony instynkt), ktora zjada wszystkie odchody swoich dzieci zeby je chronic... Dosyc ciekawy temat. W tym cos moze byc, poniewaz spotkalam sie z tym ze sunia miala szczeniaczka, a ten w wieku moze 7tygodni zawsze jak nasikal to "sprzatal po sobie" swoim jezyczkiem, bo tak dokladnie robila jego matka.

Zastanawialam sie jeszcze nad jednym. Poniewaz ucze Cole zeby zalatwia sie na dworze to dostal odemnie pare razy klapsa jak zrobil kupke w domu i moze teraz boi sie mojej reakcji... To tez mozliwe :roll:

Link to comment
Share on other sites

misti_agatka Wiesz bardzo możliwe że Snoopy nie jada kupek :oops: dzięki witamin, a poprostu mu to przeszło z wiekiem. No i zgadzam się z Tobą że mógł się tego nauczyć od swojej mamy :P , ponieważ hodowca od której kupiłam Snoopiego trzymała ich razem w klatce :cry: . Ja też dawałam klapsa, ale teraz robi kupkę na zewnątrz. :wink:

Link to comment
Share on other sites

misti_agatka Agatko :D Snoopy jeszcze prosi około 6 rano aby go wypuścić, stoji nademną i mnie liże, a przed spaniem jeszcze idziemy o 10.00. Snoopy ma 7 i 1/2 miesięcy, ale przestał siusiać gdzie popadnie, jak miał około 6 miesięcy, w naszym przypadku trwało to dłuuugo. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

O zjadaniu kupki slyszalam wielokrotnie (i czytalam m in tutaj http://www.cudnatury.pl/odpowiedzi_na_pytania.html )

Faktycznie moze byc to spowodowane brakiem witamin czy mineralow.

Ja podaje swojej Fifi SA - 37 - odzywke witaminowa ( mineralna z dodatkiem aminokwasow , nienasyconych kwasow tluszczowych i kultur mikroorganizmow.) firmy INTERVET.

ja nie mam takich problemow z Fifi ale psy znajomych dosc czesto mialy taki dziwny nawyk i wyrastaly z tego same badz "za pomoca" naklaniania wlascicieli

Polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='agnilale']Chcialbym odnowic temat-mamy ten problem z 3 miesieczna suczka.Moze ktos ma sprawdzone sposoby albo jakies linki do poczytania.Sprawa bardzo pilna !!![/QUOTE]

firma 8 in 1 ma nawet specjalne witaminy na te sprawy, przeciw zjadywania fekalii... a tak to znaczy zle podebrana dieta dla szczeniaczka, brakuje czegos mu w organizmie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilale']Dziekuje.Czy moze znasz nazwe. tego preparatu ?-jak wiesz mieszkam za granca i nie wszystko moge tu dostac.[/QUOTE]

[url]http://www.pet-dog-cat-supply-store.com/shop/index.php?page=shop-flypage-2384&ps_session=b0fa5b0af08063f8a4864d2b90f29270[/url]

proszę, a wedlug tej nazwy i opisu, moze sobie znajdziesz i drugie firmy, ktore to sprzedają...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...