Jump to content
Dogomania

SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Zaraz patrzę.. :)
z tego rejonu jest : czarok i medar. Wysłałam pw.[/quote]

Privy dotarły - odpowiedzi poszły :-). Czarok to moja żona, więc się nie "rozmieniajcie na drobne" :razz: . Jak terminy się zgrają, to nawet możliwy transport z Wa-wy do Krosna Odrz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Privy dotarły - odpowiedzi poszły :-). Czarok to moja żona, więc się nie "rozmieniajcie na drobne" :razz: . Jak terminy się zgrają, to nawet możliwy transport z Wa-wy do Krosna Odrz.[/quote]
Już wiem :oops: będę pamiętać na przyszłość ;) ja już przekazałam wszystko, teraz trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Bardzo mocno :) ale chłopa zwiedzi, jak się uda :)[/quote]

Skoro już angażujemy się w adopcję psiaka i ma on być na naszym terenie, to proszę o przesłanie wzoru umowy adopcyjnej na priv. Postarajcie się dziewczyny dostarczyć ten wzór do wizyty przedadopcyjnej ( jutro godz. 15), jeśli się Wam nie uda, to przedstawimy w czasie wizyty naszą umowę fundacyjną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema'][B]Czarok[/B], jeśli tylko uda się Bazyliah wysłać mi ją, to prześlę.[/quote]
Ok, w takim razie czekam. Jak się nie uda, to też nie problem, bo posłużymy się naszą umową jako wzorem do omówienia ( odpowiednie traktowanie, szczepienia, kastracja w odpowiednim momencie, wizyty poadopcyjne itd) - żeby przyszła właścicielka wiedziała mniej więcej czego się spodziewać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę dorwałam kompa TŻta (idziemy po tym samym łączu, w dodatku przez mój komp, jego działa a mój nie :angryy: )

Psiakami (najchętniej pieskiem) zainteresowany jest też Pan z okolic Warszawy. Ale nie bardzo mogłam się z nim dogadać przez tel., więc raczej odpada.

Trzymam kciuki, żeby przy osobistym poznaniu ludzie byli w porządku. Piniolek potrzebuje dobrego domu i indywidualnej opieki. Zdaję sobie sprawę, że mimo, że jest u mnie lepiej, niż w schronie, to zwierzów ze specjalnymi wymaganiami w tym momencie jest aż nadto i nie jestem w stanie każdego tak dopieścić, jakbym chciała.

Link to comment
Share on other sites

[B]Czarok, Medar [/B]po rozmowach z Bazyiliah doszłyśmy do twórczych wniosków :diabloti: umowa podpisana z Wami/Fundacją Emir będzie dużo większym zabezpieczeniem przyszłości psiaka, niż umowa między dwiema osobami. Więc jeśli możemy Was o to prosic to chcielibyśmy, by jeśli domek okaże się w porządku, Pani podpisała ją z Fundacją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']No i życzeniu Waszemu stało się zadość :lol:. Dom jest bardzo sensowny i możemy go polecić z czystym sumieniem :loveu:. Teraz jeszcze tylko decyzja dziewczyn odpowiedzialnych za psiaka i organizowanie transportu. Nie ma problemu, żeby umowa adopcyjna była na Fundację.[/quote]
Uff.. My za! :lol: jeszcze niech Justyna napiszę i Bazyliah. Teraz tylko transport..
[SIZE=3] Dzięki wielkie![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']oBy domek okazal sie super domkiem. Trzymam kciuki[/quote]

No i życzeniu Waszemu stało się zadość :lol:. Dom jest bardzo sensowny i możemy go polecić z czystym sumieniem :loveu:. Teraz jeszcze tylko decyzja dziewczyn odpowiedzialnych za psiaka i organizowanie transportu. Nie ma problemu, żeby umowa adopcyjna była na Fundację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Uff.. My za! :lol: jeszcze niech Justyna napiszę i Bazyliah. Teraz tylko transport..
[/quote]

Jeśli nic nie znajdziecie, będę w sobotę, 28 lutego, wracała z Ożarowa Mazowieckiego do domu ( ale ktoś musiałby podwieźć malucha do Ożarowa na ok 10 rano).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...