Jump to content
Dogomania

PASZCZUR^^- czyli Luna Rogonia (bc) = kiepskie fotki marysia i nie lepsze foty Jess.


Marysia&Pysia

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agnieszka jest święta ;) i nic na Vigora nie mowi... ;) filmow Vigora z zawofow nie ma bo wszyscy Ci ktorzy mieli dobre kamery to startowali zaraz albo zaraz po mnie albo przede mna i trzeba bylo ochlonac po przebiegu..., i nie bylo jak krecic! :diabloti: :razz: ale na wiosne ruszamy z Natalia, Zuza i Vigorem na Niemcy, bo juz mam y kalendarz zawodow, no to wtedy moja kamera pojdzie w ruch :diabloti: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A moje foty to nie napiszesz w tytule małpo :lol: :eviltong: .

pysia jest the best ...
A co do galerii BV to zapraszam Marianno na zaśmiecanie, a nie milczysz ... ja też lubie nie ład kochanie :eviltong: :lol: .

Fotki super !

Ja uciekam, ale wpadnę tu jeszcze :eviltong:

[img]http://img70.imageshack.us/img70/8457/kartkasg0.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

Pysia wyliniała ..:cool3:
A apropo wystającyc kości....
ten kto głaskał pysie po żebrach, wie że ma tam tarke na warzywa:angryy:
i za nic w świecie nie chce przytyć:placz:ale walzymy z tym jesteśmyna barfie i musi przytyć:shake:

A w ogóle 27.12 jedziemy na rtg stawów ,jaktylko będa wyniki to się z wami podzielimy ale wczesniej trzymajcie za nas kciuki :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']ale na wiosne ruszamy z Natalia, Zuza i Vigorem na Niemcy, bo juz mam y kalendarz zawodow, no to wtedy moja kamera pojdzie w ruch :diabloti: :loveu:[/quote]
Dominika od Luckiego mówi że też jedzie z wami ... :roll:
To czekamy na filmy Vigora.
Marysiu daj jakieś zdjęcia Paszczura... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Pysia moze i fajna,ale każdy wie,ze WSZYSCY kochają Luckiego :cool3:
[/QUOTE]
Dominika - jak ja kocham twoje wypowiedzi, zawsze jak coś powiesz to wszystkim dookoła się cieplej na sercu robi :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


[QUOTE]
Ja tam też kocham Pysiaczka. :loveu:
Marysiu podpis już zmieniłam ... muszę ci nowy baner zrobić. ;-) Hm?
[/QUOTE]
Daje ci wolną ręke tylko ten mi się tak podoba że nie wiem czy będzie ładniejszy(chociaż znając ciebie to potrawisz wyczarowac rózne cuda) :evil_lol::multi::razz::cool1:(padam)[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/mdrmed.gif[/IMG]

[QUOTE]
Twój post jest tak chaotyczny, że nie wiem o co chodzi :lol: .
[/QUOTE]
tak wiem przepraszam (pisałam go kiedy akurat mama weszła do domu:shake:)
a teraz wytłumaczę
napisałas że psa głodzę
na to ja napisałam żebyś nie rozbudzała we mnie poczucia winy
i że przecież wiesz że Pysia je bardzo dużo i że wszystko jej smakuje:roll:

teraz nie dam zdjęć póżniej zroie pysi sesje choinkową:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Co do zawodów ... są 17 stycznia i klub Fast Dogs jest zaproszony, więc ja daje info na www i na treningu też Wam powiem :) .

Marianno mam nowy numer telefonu :eviltong: .

A co do zawodów, to się nie chwalcie, że za granice jedziecie. My z Marianną nawiedzamy polskie zawody :eviltong: Prawda ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No karolina, musimy gdzies jechać i siary narobić (to w naszym stylu)!!:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Super ze fastdogs będzie :loveu: wiem że będzie bardzo fajna nagroda:cool3::loveu:


Mam już fotki pysiaka i choinki tylko nie mam czasu obrobić i wstawić:eviltong::eviltong:


[SIZE=1][QUOTE] [/SIZE]
[SIZE=1]Nauczyłam się tego od ciebie,wiesz ?[/SIZE]
[SIZE=1][/QUOTE][/SIZE]
[SIZE=1]tak ale ja sobie żartowałam że mi sie ciepłona sercu robi ( bo chyba sie nie zrozumiałyśmy:oops:)\[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Ale fajnie,że będziecie z Pysią u Niemców :diabloti:[/quote]
Marysia nie wie czy na 100% będzie, więc się tak nie ciesz. :cool3: Żeby nie było że się zadeklarowała i nie pojedzie. :razz: ;)

Czekam na choinkowe foty Marianno. :loveu:

Mizianka dla Pysi.
Ps. Sukces, dla ciebie nie zjadłam karpia (a uwielbiam). :roll: :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...