Jump to content
Dogomania

Zwierze-prezent pod choinke


xxxx52

Recommended Posts

Dziwię się, że w ogóle odważyła się podpisać pod tym "cennikiem" :roll: Antyedukacja, że tak się wyrażę :diabloti: Może ją wyleją ? :diabloti: Popatrzcie tylko na komentarze, prawie w większości negatywne, pewnie Dogomaniacy się wpisali :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Można by pomyśleć, że to jakaś prowokacja. To niepojęte, że ten "człowiek" potrafi tak starannie argumentować, zadać sobie tyle trudu, aby udowadniać coś tak niedorzecznego i nieludzkiego! :shake:

Już miałam nadzieję, że jednak z autorem nie jest tak bardzo źle, po przeczytaniu tego zdania: [I]"[/I][I]Oczywiście, nie należy dręczyć zwierząt dla zabawy."
[/I]
Jednak już kolejne uświadomiło mi, że "nadzieja matką głupich":[I]:flaming:[/I]
[I] "Nie ze względu na samo zwierzę, ale z powodu szkód, jakie człowiek wyrządza sam sobie i postronnym obserwatorom."

[/I]

Link to comment
Share on other sites

Tak...a przez takich jak pani redaktor ludzie bezmyślnie kupują "przedmiot" w postaci psa pod choinkę. Jest zaledwie kilka dni po świętach a ja już słyszałam o pewnej kobiecie, która spacerując po lesie znalazła szczeniaka przywiązanego za łapki do drzewa :shake::shake::mad: Całe szczęście zwierzak nie był tam długo i przeżył :multi: gdyby w moje ręce wpadła taka bezmyślna mamusia kupująca dziecku psa jako zabawkę a potem wyrzucająca go na pewną śmierć to :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']Można by pomyśleć, że to jakaś prowokacja. To niepojęte, że ten "człowiek" potrafi tak starannie argumentować, zadać sobie tyle trudu, aby udowadniać coś tak niedorzecznego i nieludzkiego! :shake:

Już miałam nadzieję, że jednak z autorem nie jest tak bardzo źle, po przeczytaniu tego zdania: [I]"[/I][I]Oczywiście, nie należy dręczyć zwierząt dla zabawy."
[/I]
Jednak już kolejne uświadomiło mi, że "nadzieja matką głupich":[I]:flaming:[/I]
[I] "Nie ze względu na samo zwierzę, ale z powodu szkód, jakie człowiek wyrządza sam sobie i postronnym obserwatorom."

[/I][/quote]
Nie do wiary , ciekawe tylko , że ten wierzący i powołujący się na duszę ,jako coś co dostaliśmy od Boga w momencie kiedy stwarzał człowieka - czyli opcja stworzenie życia , w przypadku zwierząt mówi o ewolucji :razz: taki troszkę niespójny obraz życia . Cytuje biblijne określenia - to niech zobaczy skąd się wzięło prawo o niewprzęganiu w jedno jarzmo dwóch rodzajów zwierząt np.osła i woła . Miało to zapobiegać nadmiernej pracy i cierpieniu jednego z nich . Jednym słowem PALANT:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...