Jump to content
Dogomania

Pinczerowata młodziutka Missi prosi o miłość- w nowym domu


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i Missi dziś śpi w nowym domku:loveu: sama bym tam chętnie się adoptowała:evil_lol: Miska będzie miała psiego kolegę i kocurka do towarzystwa. Pani obiecała się pojawić na dogo, więc czekamy na wieści, właściwie pierwsze już są: piszczy już mniej, była na spacerku, państwo sobie poradzą:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Super :bigcool:

baaardzo się cieszę :Cool!:

teraz Aniu będziesz miała pusto i smutno w domu bo kto bedzie Ci robił bajzelek :evil_lol: super dziś dwa pieski pojechały do nowych domeczków :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']
A tak na poważnie to nie wiem czy znajdzie się jakas malizna w schronisku ale warto napisać na wątek schroniskowy do dziewczyn może coś jej znajdą.[/quote]
Aktualne jeszcze? Są maleństwa w schronie, dziś byłam. Podobało mi się szczególnie takie jedno malutkie, milutkie, trzęsące się...
;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='plinka']Aktualne jeszcze? Są maleństwa w schronie, dziś byłam. Podobało mi się szczególnie takie jedno malutkie, milutkie, trzęsące się...
;)[/quote]

Masz może foteczki ??

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam na stronkę schroniska są nowe maleństwa i to śliczne na dodatek. Podesłałam pani, która chciała małego psiaczka kilka propozycji, może któremuś się uda.

A Miska już nie piszczy:multi: a wiecie dlaczego:cool1: bo śpi ze swoją nową panią i psim kolegą Fredem:evil_lol: wiedziałam, że świntuch się wepcha na noc do wyra:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='jaanna019']A Miska już nie piszczy:multi: a wiecie dlaczego:cool1: bo śpi ze swoją nową panią i psim kolegą Fredem:evil_lol: wiedziałam, że świntuch się wepcha na noc do wyra:evil_lol:[/quote]

No zobacz jak się jej poszczęścilo :lol: farciara :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam! Jestem tutaj pierwszy raz, wczoraj zamieszkała z nami Missi. Trochę zmieniłam jej imię na [B][COLOR="Red"]Misię[/COLOR][/B] , reaguje na nie od wczoraj. Siedzi teraz na moich kolanach, jest grzeczna i wesoła, już wcale nie piszczy, chodzi z nami po podwórku bez smyczy i nie ma zamiaru uciekać, szczeka na obcych. Dziś syn nie poszedł do szkoły, zeby ją oswoić. Sunia dogaduje się z Fredem (to pies adoptowany ze schroniska w 2002 roku) i "pracuje" nad kontaktami z kotem. Cała rodzina jest szczęśliwa, że Miśka jest z nami. Gorące dzięki, że możemy ją mieć. :multi::razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...