Jump to content
Dogomania

Myszasty ma ds. HURAA!!!!


demi

Recommended Posts

Grazynko, ja szukam fantów na bazarek - jak bedziesz juz wolna, wystawisz?

[B]Dodam jeszcze, ze Szczeniorek został MAKSem[/B], wczoraj byla kąpiel i tabletki na robaki. Jest bardzo grzeczny i spokojny. Chodzi za tymczasowymi opiekunami krok w krok, nie odstepuje ich. Tak biedactwo jest stesknione i spragnione czlowieka! Az dziw bierze, ze po takim czasie zycia na pustkowiu wciaz w psim sercu sa ogromne poklady milosci. W pierwsza noc spal kolo łózka najmniejszej kolezanki - Martynki :lol: pewnie w podziekowaniu za seans bajkowy! Z rezydentką Tajgą dogaduje sie dobrze, nie jest nachalny, zna swoje miejsce - od razu sie podporzadkowal dziewczynie :evil_lol:
Na chwile obecna mozna stwierdzic, ze nadaje sie do domu a nie jako stróż - poniewaz kocha ludzi i chce byc miziany, nie w glowie mu odstraszanie :cool3:

Jutro postaram sie zrobic wiecej zdjec do ogloszen.

Aha, Grazynko - dalej bidulek szybko zjada swoje porcje, tak jak na dzialce... Ciekawe jak Lisek? Boje sie, zeby ten facet czegos po zlosciu psu nie zrobil - zobaczy, ze nie ma szczeniaczka i sie wyzyje na Lisku...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Edytko,on bedzie pewnie wyzywal na nas [pan]
ze to my ....ale słowo ja nie maczałam w tym palców
Lisek jest karmiony i dalej samotny
SM niby cos robi ale to jest tak jak rok temu
brak znamion przestepstwa ,psy wygladaja doskonale.....
Zrobie pare fotek jutro
dzisiaj o 19 karmienie Liska
Edytko,pierwsze trzeba jemu kupic smycz i obroze oraz zaszczepic
nooo i worek karmy
W niedziele po oddaniu Gabi załatwimy to...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Grażynko, wątek mogę założyć ja. Jeżeli jest taka potrzeba.[/QUOTE]

[B]Kamus[/B] - bede Ci wdzieczna jak zajmiesz sie watkiem Maksa :cool3: myslalam, aby wstawic zdjecia rowniez z miejsca gdzie do tej pory zyl...przedstawic cala jego historie - dasz rade, Kochana? Jutro bede chciala zrobic mu nowe fotki przy okazji zabiore Mała na spacer.

[B]Grazynko [/B]- obroza i smycz juz jest, chlopak jakos musial byc wyprowadzany na spacer :) oddamy pieniadze i tyle :lol: co do szczepienia, warto zaczekac 2 tyg, po pierwsze jest po odrobaczaniu a po drugie trzeba zaobserwowac czy jest zdrowy aby zaszczepic - zaczekamy.

Dzisiaj Maks zostal sam z Tajga w domu i spisal sie na medal! :razz:
Jest cudnym psem i dochodza mnie sluchy, ze domek tymczasowy zaczyna sie przywiazywac - beda łzy :-(

Link to comment
Share on other sites

Co moge powiedziec po dzisiejszym karmieniu Liska
Pan zjawil sie po 16 dniach
załatał dziure i odsniezył dojscie do posesji...
chyba tez nakarmił Lisia
ale od nas zawsze dostaje dobre jedzenie i duzo
dzisiaj tez bedzie syty .....[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Edytka,tez o tym myslalam
tylko jest jeden problem
on nie nadaje się do schroniska
wiesz ze na ogólnym taki pies sobie nie poradzi
On nigdy nie walczył o jedzenie
jest przyzwyczajony do glodu...ale nie do innych atakujacych psów....
Zaczne jego ogłaszac.....i jak znajdzie sie ktos chętny ...ukradniemy jego...a wejdziemy przez tą własnie dziure.
To teraz bedzie tylko wątek Lisia
MAKSIO MA JUZ SZCZESCIE...I swoj wątek,aby tylko domek sie znalazł:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']W obecnej sytuacji nie mozna mu nawet zdjecia zobic, bidulek ucieka do budki. Mamy tylko z dalekiej odleglosci :([/QUOTE]
Jest ktos do kogo wychodzi
to MARIO [pomaga nam dokarmiac ,albo z nam albo sam kiedy nam cos wypada]
Ostatanio biegał po podworku i gapił sie na niego
dopiero jak mario podszedł do miejsca gdzie jest buda ,aby wstawic jedzenie schował sie .

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzisiaj z Tz......dojazdu brak
snieg z pol zawiał droge...aby dostac sie do Lisia i wstawiac jedzenie wpadlam w snieg az po mniej szlachetną czesc ciała.
Zawsze nie moge sie nadziwic jaki on jest mądry
widzac mnie czy michelle chowa sie do budy....i czeka na jedzenie
jego zachowanie [dla mnie]mowi.. daj mi jesc ja Ci nic nie zrobie
zobacz chowam sie i nie wyjde az odejdziesz.
Tz-a auta nie zna i dzisiaj wybiegl ..stał i patrzał ...jak tylko wyszlam i zaczełąm sie zblizac ...uciekł do budy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...