Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaaasia']Wilki straszą ludzi w lesie ;)[/QUOTE]

Dokładnie tak;)

[quote name='jamnicze']Jesienny las -mój ulubiony :)

A czym to panowie się tam częstują?
[URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02238.jpg[/URL][/QUOTE]

Ładnie jest teraz w lesie, ale sucho i liście lecą na potęgę nawet z dębów....

ktoś zostawił jabłko, a one sparwdzają co to jest....ale nie zjadły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Witam się tutaj po raz pierwszy, ale kojarzę Was z Asiaczkowej galerii ;) mam pytanko, czy nie chciałabyś odpowiedzieć na kilka pytań na temat szpiców - moja koleżanka chce napisać o nich artykuł do Porannego, pomogłabyś jej? ;)[/QUOTE]

Ja też znam Cię z widzenia;)
Daj te pytania, odpowiem:)

[quote name='Izabela124.']Fajne fotki leśno-wilczasto-kotkowe :)[/QUOTE]

Dzięki:)

[quote name='unikatowydiament']świetne focie:)[/QUOTE]

Miło mi:p

[quote name='Buszki']Nie zjadły jabłuszka :crazyeye: ?[/QUOTE]

Nieee, taki dobrze ułożone:evil_lol:
[quote name='Ptysiak']Dzień dobry Wilczki :loveu:[/QUOTE]

Dobry, dobry Ptyśku:):)

[quote name='Błyskotka']Dobry wieczór :)[/QUOTE]

Dzień dobry:multi:

[quote name='gosiaja']kurcze ostatnio jak przychodzę to mam mnóstwo do nadrabiania

głaski dla futrzaków[/QUOTE]

Zbyt rzadko bywasz u nas.....:eviltong:

Dzięki, wygłaskane:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Nie gadaj,pewnie jabłuszko było nie świeże :evil_lol:.[/QUOTE]

Chyba nie, nawet ładnie wyglądało;)

[quote name='dOgLoV']dzien doberek ;)[/QUOTE]

Hello:multi:

[quote name='Aleksandra95']i do Was dotarłam.:)pozdrawiamy wieczorowo :)[/QUOTE]

My też pozdrawiamy wieczorowo:)

[quote name='Ptysiak']Jakieś nowe zdjęcia by się przydały ... :roll::diabloti:

Miłej soboty :)[/QUOTE]

Dopiero były:eviltong:

Dziękować, była upojna:evil_lol::evil_lol:, wstałam o 4.00 (rano), spacer z futrami poranny, a później młody na szkoleniu na Polach, dwie godziny.
Nogi mnie bolą:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No to moje szkolenie Shilki jest bardziej ludzkie, sobota o 10.00 , a niedziela o 13.00, podstawą jest dobry / czytaj - ludzki szkoleniowiec:evil_lol:/, no ale cóż, czego nie robi dla swojego futra:cool3:.
Ja się plasuję w środku stawki , jak się już tak chwalimy,chadzam spać koło 1 w nocy , a rano koło 7.00 już na nogach.
Jam średnia krajowa, nie zazdraszam tej 4 rano, pewnie trzeba się przyzwyczaić i polubić.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']No to moje szkolenie Shilki jest bardziej ludzkie, sobota o 10.00 , a niedziela o 13.00, podstawą jest dobry / czytaj - ludzki szkoleniowiec:evil_lol:/, no ale cóż, czego nie robi dla swojego futra:cool3:.
Ja się plasuję w środku stawki , jak się już tak chwalimy,chadzam spać koło 1 w nocy , a rano koło 7.00 już na nogach.
Jam średnia krajowa, nie zazdraszam tej 4 rano, pewnie trzeba się przyzwyczaić i polubić.:lol:[/QUOTE]

Dziś 4.00, to wyjątek. nasze szkolenie, też jest od 10.00, ale ja wolałabym wcześniej.

Ja już chodzę spać wcześniej....O 7.00, to jestem normalnie po spacerze, bo na 8.15 do pracy, a wyjechać z mojej wsi, to....:diabloti::mad:, że o powrotach nie wspomnę:shake:. masakra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']A o której chadzacie na szkolenie w niedzielę? .Może przyszła niedziela?[/QUOTE]

Może będzie zaczynać się o 9.30, ale to jeszcze nic pewnego.....i jeszcze trzeba dojechać do domu. Lubię moją wieś, ale to co ostatnio się dzieje na Marsa. Ręce opadają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...