Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

[quote name='NATKA']Dałam radę, byłam uparta jak szpic i nadrobiłam zaległości :evil_lol:

Gratki dla Aiko :smile:

A ten wzrok kładzie na kolana - słodziak niesamowity :loveu:
[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/IMG_3400.jpg[/URL]

A te opowieści o "małych sikaczach wystawowych" - ręce w bezradności opadają :shake: Ale cóż się dziwić, wchodził ktoś kiedyś na fora tematyczne ras miniaturowych, dla mnie po drugim wpisie nie do przebrnięcia. Do tego u hodowcy człowiek się dowiaduje, że takiego jorusia czy shitziaka trza niuniać, przebierać w ubranka, upinać kokardki i broń boziu na spacery wychodzić, bo to zagrożenie śmiertelne dla niego :angryy: Później człowiek idzie z takim maleństwem do veta i co się dowiaduje? Ano znowu wychodzi, że to nie pies tylko jakiś odrębny gatunek, który może jeść wyłącznie royala i cielęcinkę :stupid: Ja się raczej dziwię, że można jeszcze spotkać normalnego przedstawiciela rasy miniaturowej z normalnym właścicielem :cool3:

ps. a ten katar to pewnie już dawno przegoniony ;)[/QUOTE]

Hello:multi::multi:

Dzieki:lol::lol:....taa, te malutkie pieseczki, co ja na rączkach trzeba nosić:angryy::mad:
Miałam jamniora i biegał na swoich nóżkach....

katar trzyma się dzielnie, niestety:diabloti:

[quote name='stokrotka.af']witanko wieczorne ;)[/QUOTE]

Witanko, witanko:lol::lol:

[quote name='Asiaczek']Hahaha.... niedługo bedziemy pisac psy i... jorki:evil_lol:

Pzdr.[/QUOTE]

Taki i im podobne:evil_lol:

[quote name='deer_1987']Ja juz mialam: o idzie pies i jamnik :razz: (bo niuni nie mogli dopasowac do zadnej rasy)[/QUOTE]

Dobre;):lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

witam przedwiosennie , biale nam zabrali znowu znienacka, bloto sie mnozy psy szczesliwe, zurawie koncertuja wiec jest jak jest
jamniki moje zawsze byly samodzielnymi psami zreszta takiego piskorza ciezko by mnie bylo na rekach utrzymac za to an fotelach czy kanapach byly zawsze pieszczochy a na zewnatrz conajmniej mastiwy w mniejszym rozmiarze hihihi

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :loveu:

Hehehe, fajne te Wasze opowieści o małych pieskach:lol: nie byłam na forum yorków, ale jakoś nie fascynuje mnie ta rasa, i nawet jak chodzę na spacery z moimi miniaturami, to często nie mogą podejść do yorków, w sumie nie pytałam nigdy dlaczego:evil_lol: choć nie raz, jak maluchy biegają to ludzie się dziwią, że chodzą na własnych nóżkach:shake: a jak się w błotku taplały, to byście widziały zdziwione miny ludzi - taki mały piesek takie rzeczy robi?:crazyeye: hahahah

O przepraszam, raz moja Dee się zakochała w jednym yorczku, ale to był typ sportowca:diabloti: jak odchodził po zabawie to płakała:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Hello:multi::multi:

Dzieki:lol::lol:....taa, te malutkie pieseczki, co ja na rączkach trzeba nosić:angryy::mad:
Miałam jamniora i biegał na swoich nóżkach....

katar trzyma się dzielnie, niestety:diabloti:

[/QUOTE]

Ja też miałam małą popierdułkę i też chodziła na własnych łapkach, do tego prędzej by jej pęcherz pękł niż by nabrudziła w domu, nawet jak już była bardzo chora.

A z tym katarem to Ty się już tak nie zaprzyjaźniaj ;):diabloti: tylko pogoń skubańca w pierony ;)

A co do pogody to u mnie też siwo, buro i ponuro za oknem, za to Futrzak poczuł wiosnę :razz::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']witam przedwiosennie , biale nam zabrali znowu znienacka, bloto sie mnozy psy szczesliwe, zurawie koncertuja wiec jest jak jest
jamniki moje zawsze byly samodzielnymi psami zreszta takiego piskorza ciezko by mnie bylo na rekach utrzymac za to an fotelach czy kanapach byly zawsze pieszczochy a na zewnatrz conajmniej mastiwy w mniejszym rozmiarze hihihi[/QUOTE]

Witanko:)
U nas pogoda kiepska....ale ptaszyny świergolą ładnie.
A jamnik, to jamnik:razz:

[quote name='Chiquita&DeeDee']Dzień dobry :loveu:

Hehehe, fajne te Wasze opowieści o małych pieskach:lol: nie byłam na forum yorków, ale jakoś nie fascynuje mnie ta rasa, i nawet jak chodzę na spacery z moimi miniaturami, to często nie mogą podejść do yorków, w sumie nie pytałam nigdy dlaczego:evil_lol: choć nie raz, jak maluchy biegają to ludzie się dziwią, że chodzą na własnych nóżkach:shake: a jak się w błotku taplały, to byście widziały zdziwione miny ludzi - taki mały piesek takie rzeczy robi?:crazyeye: hahahah

O przepraszam, raz moja Dee się zakochała w jednym yorczku, ale to był typ sportowca:diabloti: jak odchodził po zabawie to płakała:lol:[/QUOTE]

Witamy:multi:

Yorki niczmu nie są winne, to ci właścicele są dziwni.....

[quote name='deer_1987']No wlasnie buro cos z nieba siapi :([/QUOTE]

No własnie:shake:

[quote name='NATKA']Ja też miałam małą popierdułkę i też chodziła na własnych łapkach, do tego prędzej by jej pęcherz pękł niż by nabrudziła w domu, nawet jak już była bardzo chora.

A z tym katarem to Ty się już tak nie zaprzyjaźniaj ;):diabloti: tylko pogoń skubańca w pierony ;)

A co do pogody to u mnie też siwo, buro i ponuro za oknem, za to Futrzak poczuł wiosnę :razz::angryy:[/QUOTE]

Katar wyganiam:evil_lol: pogoda prykra dziś była....

[quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:)[/QUOTE]

Doberek:p

[quote name='stokrotka.af']nooooooooooo u mnie woda stoi a pod wodą lód ;([/QUOTE]

U nas tak samo:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Cześć gaduły, a gdzie fotki? :)[/QUOTE]

Ja się też właśnie zebrałam na odwiedziny u Was, a tu zdjęć brak ;-).

[quote name='tulasy']U nas też pada i jest ponuro. Śnieg znika w szybkim tempie. Psy wracaja mokre po spacerach
OKROPIEŃSTWO
Basia[/QUOTE]

Oj, jak ja Was dawno nie widziałam :-), tak na żywo rzecz jasna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...