Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

[quote name='stokrotka.af']no,no,no uważaj, bo kiedyś wpadnę do futer :razz: :evil_lol:
oooooooooooo mnie się szaleńczo MC podobają :loveu: może kiedyś sobie jakiegoś biało-czarnego sprawię....[/QUOTE]

Wpadaj, będzie nam miło:)

Napewno, przecież marzenia się spełniają:lol::lol::lol:


[quote name='deer_1987']Ale tu sie kociakowo zrobilo :loveu:[/QUOTE]

Aha;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A czy Tygrysek będzie taki sam, jak Borysek, czy większy?
Chyba większy,prawda?

pzdr.[/QUOTE]

Asiu, myślę, że będą podobnej wielkości, NEM to siostrzana rasy SIBy, a w niektórych kocich związkach NEM nie jest rozdzielone z SIBami i w papierach mają SIB i oznaczenie koloru.

A ta koty dorastają do 3 go roku zycia.
Borys był małym kociątkiem, ja do nas przyjechał był sporo mniejszy od Mańka, a apetyt miał duży;). Ostatnio był ważony u weta i waga pokazała 4 kg, a ma rok i niecałe 3 miesiące....Tygrys waży 2 kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Witanko popołudniowe :p[/QUOTE]

Witanko:)

[quote name='tulasy']Zdjęcia Asi świetne. Tygrysek to mój ulubieniec, będzie cudnym wielkim kocurem,
No ale najbardziej kocham szpicka
Głąski dla futer
Basia[/QUOTE]

Tak Basiu, wiem, że Ty najbardziej lubisz burasy;)

A szpice:loveu::loveu:

[quote name='Błyskotka'][COLOR=darkgreen][B]Idą Święta,widać gości,[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkgreen]wydłub z karpia wszystkie ości.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Powyjadaj z barszczu uszy,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]a gdy cię za bardzo suszy,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]siądź wygodnie z flachą wina[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]i obejrzyj dziś Kevina![/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Wesołych Świąt :)[/COLOR][/B][/QUOTE]

Śliczny wierszyk
Dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Asiu, myślę, że będą podobnej wielkości, NEM to siostrzana rasy SIBy, a w niektórych kocich związkach NEM nie jest rozdzielone z SIBami i w papierach mają SIB i oznaczenie koloru.
A ta koty dorastają do 3 go roku zycia.
Borys był małym kociątkiem, ja do nas przyjechał był sporo mniejszy od Mańka, a apetyt miał duży;). Ostatnio był ważony u weta i waga pokazała 4 kg, a ma rok i niecałe 3 miesiące....Tygrys waży 2 kg.[/QUOTE]
Zobaczymy np. za rok:)

[quote name='tulasy']Zdjęcia Asi świetne. Tygrysek to mój ulubieniec, będzie cudnym wielkim kocurem,
No ale najbardziej kocham szpicka
Głąski dla futer
Basia[/QUOTE]
Dzięki, Basiu:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tygrysek goni Boryska.... w wadze:)

Pzdr.[/QUOTE]

Goni, goni;)

[quote name='Buszki']Jeszcze chwilka a z Tygryska zrobi się Tygrysisko :).[/QUOTE]

Tiaaa, dziadek Tygrysa jest duuużym koteckiem, ma piękną kryzę i cudne migdałowe, zielone oczy......

Link to comment
Share on other sites

Ja wymysliłam takie coś, że jak były dzieci Kalimerowe, to uzgodniłam z Arturem, że w środe/czwartekma byc sesja. I jakos udawało nam sie przestrzegac tego terminu.

Przy tych dzieciach tez tak chciałam, ale.... niestety, nie wytrzymuję i robię zdecydowanie częściej:) One sa takie fajniusie jak spią, tyle zmian w nich zachodzi....

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']To w kalendarzu sobie zapisać ;)[/QUOTE]

Ja nie mam kalendarza.....znaczy takiego, w którym robilabym notatki.

[quote name='Asiaczek']Ja wymysliłam takie coś, że jak były dzieci Kalimerowe, to uzgodniłam z Arturem, że w środe/czwartekma byc sesja. I jakos udawało nam sie przestrzegac tego terminu.

Przy tych dzieciach tez tak chciałam, ale.... niestety, nie wytrzymuję i robię zdecydowanie częściej:) One sa takie fajniusie jak spią, tyle zmian w nich zachodzi....

pzdr.[/QUOTE]

Trzeba będzie pomyśleć nad taką opcją.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]:tree1: [/LEFT]
[CENTER] [/CENTER]
[LEFT] [/LEFT]
[CENTER][FONT=Georgia][COLOR=red]Pod choinkę życzę Ci, by spełniły się Twe sny. I te skromne i te duże, wielka kasa i podróże. Niech udziałem Twoim będą - ślę całusy wraz z kolędą.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#ff0000]A psiakom i kociakom życzę wiele radości, uśmiechnięych pyszczków i przede wszystim zdrowia![/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
[RIGHT][FONT=Georgia][COLOR=#ff0000]Życzenia ślą[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]A[/B][SIZE=2]ngela & [/SIZE][SIZE=3][B]L[/B][/SIZE][SIZE=2]ena :x-mas:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:tree1:[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...