Jump to content
Dogomania

KWPR Przemyśl - 14-15.03.2009r.


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']No to do zobaczenia, mam nadzieje ze sie spotkamy :)[/quote]


przypadł nam ring terrierów, a zanim wejdzie moja rasa to będę miała sporo czasu ;)

ja mam pytanie o parking - mają tam coś takiego? :roll:
i ile może to tam kosztować? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Od ktorej jutro bedzie wystawa? bo ja nawet na plakacie nie poczytałam:oops:[/quote]

Szpilka - ogólnie wystawa zaczyna się o 10 ;)

tylko nie znamy godzin sędziowania poszczególnyh ras :roll
ja bym chętnie dowiedziała się, o której wchodzą: Staffordshire Bull Terrier'y ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']jakby moja rasa byla pozniej, to nic sie nie dzieje, tak?? :)[/quote]

O ile się orientuję to nic.
Choć zgodnie z Regulaminem wystaw wystawca (i jego psy) powinien przebywać na terenie wystawy od jej oficjalnego rozpoczęcia do jej oficjalnego zakończenia. Jak jest w praktyce każdy wie.

Link to comment
Share on other sites

My juz w domciu :) I pokrotce postaram sie odpowiedzieć na pytania.
Co do kolejnosci sedziowania na poszczegolnych ringach organizatorzy postanowili owiac to tajemnica:(
Niestety w katalogu nie ma czegos takiego jak plan sedziowania i tyczy to nei tylko ringow ale tez BIS-ow.
Przy ringach sa tablice z kolejnoscia ras ktore wchodza na poszczegolne ringi bez wyszczegolnianai klas:(
Dzis bylo ogolem 4 ringi !!! Najwioekszy byl przeznaczony na klubowa ON-kow zas na pozostalych 3 sedziowane bylo 4 grupy.
Sedziowanie w grupach skonczylo sie okolo 14 ale przeciagajaca sie klubowka spowodowala opoznienie BIS-ow ktore odbyly sie na tym wlasnie ringu.
Calosc finalow odbyla sie bardzo szybciutko, niemal expresowo:)

Niestety odlazace wykladziny albo to cos co mialo ja zastepowac sprzyjalo potknieciom i niestety komfort wystawiania hmmmmm

Parkin jest dosc spory przynajmniej dzis byly wolne miejsca nawet tuz przed samym rozpoczeciem wystawy. Oplata za parking 20 zl !!!

A teraz sie pochwalimy:)

Lucku Luke - CWC, NDPwR - zmaknelismy dorosly championat !!!
a nasze dziecko
Lofty Desperado - ZwMł., NJwR, BOB, BOGJ i na koncu BOG , maly sobie sprawil prezent wczoraj skonczyl rok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']
Lofty Desperado - ZwMł., NJwR, BOB, BOGJ i na koncu BOG , maly sobie sprawil prezent wczoraj skonczyl rok :)[/quote]

Ja jeszcze dodam do tych wyników, że Desperado stworzył ze mną fajny duet na Mlodym Prezenterze i wybiegaliśmy Zwycięztwo Dnia z maxymalną ilością punktów :cool3: Dessi jest piękny i ma super ruch!!!!
Jeszcze raz dziękuję za użyczenie psa :lol:

----
A my z Arnim i Ziremką wystawiamy się jutro :lol: Trzymać kciuki, bo się przyda!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie:
Czy jestv w katalogu ujete czy corgi są w hali? Czy na dworze? Bo nie wiem jak sie szykowac, no chyba ze wszystko w hali... :lol:
najlepiej prosze o odp. na kom (502186117) bo na dogo raczej juz nie wejde :(
A i zapraszam na babeczki sernik, a co jak szalec to szaleć (babeczki mojego wykonania, zjadłam jedna i do tej pory żyje... :evil_lol:)

Tecia, McDzik GRATULACJE!!!!!
:multi::multi::multi::multi:

P.S McDzik do juterka :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']
A teraz sie pochwalimy:)

Lucku Luke - CWC, NDPwR - zmaknelismy dorosly championat !!!
a nasze dziecko
Lofty Desperado - ZwMł., NJwR, BOB, BOGJ i na koncu BOG , maly sobie sprawil prezent wczoraj skonczyl rok :)[/quote]


łoooooł! :loveu: Wielkie Gratulacje dla obu chłopców!!! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']A ja mam pytanie:
Czy jestv w katalogu ujete czy corgi są w hali? Czy na dworze? Bo nie wiem jak sie szykowac, no chyba ze wszystko w hali... :lol:
najlepiej prosze o odp. na kom (502186117) bo na dogo raczej juz nie wejde :(
A i zapraszam na babeczki sernik, a co jak szalec to szaleć (babeczki mojego wykonania, zjadłam jedna i do tej pory żyje... :evil_lol:)

Tecia, McDzik GRATULACJE!!!!!
:multi::multi::multi::multi:

P.S McDzik do juterka :multi:[/quote]

Spokojnie, jak juz tu wczesniej było pisane, w tym roku stoiska wywalili z hali, cała hala dla wystawców, nie ma ringów na zewnatrz :lol: !!!!!

P.S. Do jutra, do jutra :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Czy jest ktoś w stanie pomóc mi ustalić wyniki finałów?[/quote]

Co prawda bylam na calosci ale biegania bylo sporo wiec nie pomoge wiele ale VII i to co pamietam podaje:)

I- Seter Irlandzi - Lofty DESPERADO
II - Seter angielski - POWER OF LOVE Lordset
III- WNK - DAGA z Przeborskiej Kniei ( tak mi sie wydaje ze to ta suka)

PIS Puppy dnia

I - Beagel
II - Springer Spaniel angielski - suczka
III - Seter Irlandzki - suczka

BIS Junior dnia

I Golden Retriwer - suka
II Beagel
III Jamnik ( ale nie wiem jaki )
IV Seter Irlandzki

BIS weteranów dnia

Golden Retriwer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja jeszcze dodam do tych wyników, że Desperado stworzył ze mną fajny duet na Mlodym Prezenterze i wybiegaliśmy Zwycięztwo Dnia z maxymalną ilością punktów :cool3: Dessi jest piękny i ma super ruch!!!!
Jeszcze raz dziękuję za użyczenie psa :lol:

----
A my z Arnim i Ziremką wystawiamy się jutro :lol: Trzymać kciuki, bo się przyda!!!![/quote]

Nie ma za co, polecamy się na przyszłość:)
A przy okazji tez dziekuje za pomoc w wystawieniu Desila w porownaniu z dwoma psamy wybiec na ring raczej trudno by mi bylo:)
Az starach pomyslec co bedzie dalej jak jeszcze siostra dołączy do Desika:evil_lol::diabloti::evil_lol:

A tak wogole to dziekiu wszytskim za gratulacje przyznam szczerze ze duma nas rozpiera:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...